Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Liepos » 22

51 zona vėl sąmokslo teorijų naujienų topuose

Plačiajai visuomenei, gerai žinomas slaptas karinis objektas yra vadinamas Zona 51, kuri randasi Nevadoje (JAV). Pasak legendų, tai yra savotiškas JAV kariuomenės biuras susitikimams su ateiviais, o tai iš tikrųjų labai mažai tikėtina.

Pentagonas neabejotinai turi tokias įstaigas, tačiau net patys aukščiausi generolai šios srities apie tai nežino, o Zona 51 – tik viena iš aikštelių, kurioje, dėl nežinomų priežasčių buvo leista viešai kalbėti.

Nepaisant to, nors apie Zona 51 daug kalbama, bet ji vis viena visiems įdomi, nes laikas nuo laiko joje pastebimi labai neįprasti orlaiviai – nuo slaptų TR-3B iki perspektyvių F-117, kurie buvo pirmą kartą ten pastebėti (tiksliau, buvo aptikti šių orlaivių šešėliai, iš dalies ištraukti iš angarų, kurie pateikiami žemiau esančioje nuotraukoje):

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Vienas Zona-51 gerbėjų Gabriel Zeifman, gerai žinomas daugeliui Amerikos ufologų. Jis netgi turi savo asmeninį lėktuvą Cessna 150, kuriuo kartas nuo karto praskrendą leistina skrydžio zoną.

Kadangi tenai esanti kariuomenė, be abejo, neleidžia skristi tiesiai virš bazės, ponas Zeifman orlaivyje pristatė įvairios brangios optinės įrangos ir balandžio mėnesyje padarė įdomių vaizdų:

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Raudona rodyklė žymi angarą, kurio 2019 metų rudenį nebuvo – jis buvo nufilmuotas balandį. Angaras yra labai didelis – naikintuvų ten tilptų bet keliolika, tad pirmas dalykas, ką atkreipė dėmesį Zeifman, kodėl šis pastatas buvo pastatytas tokioje nepatogioje vietoje?
Juk, šioje dykumoje yra daug ploto, angaro statybai, todėl šis angaras, tarp kitų atrodo labai keistai. Taip angarų niekas nestato, teigia Zeifman, nei technikos normaliai įvarysi, nei kokias pratybas tinkamai surengsi. 

Todėl, pirma pono Zeifman mintis buvo ta, kad dieną prieš tai aikštelėje buvo iškraunamas sunkiasvoris sraigtasparnis, po kurio iškart ant krovinio buvo pastatyta palapinė, o ant palapinės viršaus buvo skubiai pastatytas angaras 18 ar kažkas panašaus.

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Atsižvelgiant į šias aplinkybes, ponas Zeifman yra beveik tikras, kad 2020m balandžio mėn, išvakarėse kažkas nukrito iš dangaus, kad Amerikos kariškiai nedelsdami jį konfiskavo ir nutempė į savo mylimąją 51 zoną. Po to, grobį arba iškilmingai perdavė teisėtiems savininkams, arba išardyti dalimis.

Niekas, žinoma, negali nei paneigti, nei patvirtinti pono Zeifman hipotezės, tačiau, kaip sako pasaulio sąmokslo šalininkai – 51 zonoje statybos niekada nevyksta be reikalo.

Net jei atmesime NSO katastrofos versiją, tai tikrai ten buvo atgabentos kažkokios naujos technologijos, kurios gali būti panaudotos karui. Ir tai ne spėlionės, o žmonių, kurie dešimtmečius stebėjo šią Zona-51, nuomonė. Koreliacija yra akivaizdi: Pentagono veikla dykumoje – veikla Pentagono žiniasklaidoje, internete.

Aišku, niekas iš tikrųjų nežino, kas ten atsitiko, tačiau Pentagonas, netrukus pradės mirgėti naujienose. Tai reiškia, kad jie galimai žmonėms parodys keletą savo TR-3B, arba jie įjungs BlueBeam, arba jie pradės karą, arba įvyks kažkas kito, taigi stebėkime ir toliau įvykius pasaulyje.

paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau