Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 22

51 zona vėl sąmokslo teorijų naujienų topuose

Plačiajai visuomenei, gerai žinomas slaptas karinis objektas yra vadinamas Zona 51, kuri randasi Nevadoje (JAV). Pasak legendų, tai yra savotiškas JAV kariuomenės biuras susitikimams su ateiviais, o tai iš tikrųjų labai mažai tikėtina.

Pentagonas neabejotinai turi tokias įstaigas, tačiau net patys aukščiausi generolai šios srities apie tai nežino, o Zona 51 – tik viena iš aikštelių, kurioje, dėl nežinomų priežasčių buvo leista viešai kalbėti.

Nepaisant to, nors apie Zona 51 daug kalbama, bet ji vis viena visiems įdomi, nes laikas nuo laiko joje pastebimi labai neįprasti orlaiviai – nuo slaptų TR-3B iki perspektyvių F-117, kurie buvo pirmą kartą ten pastebėti (tiksliau, buvo aptikti šių orlaivių šešėliai, iš dalies ištraukti iš angarų, kurie pateikiami žemiau esančioje nuotraukoje):

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Vienas Zona-51 gerbėjų Gabriel Zeifman, gerai žinomas daugeliui Amerikos ufologų. Jis netgi turi savo asmeninį lėktuvą Cessna 150, kuriuo kartas nuo karto praskrendą leistina skrydžio zoną.

Kadangi tenai esanti kariuomenė, be abejo, neleidžia skristi tiesiai virš bazės, ponas Zeifman orlaivyje pristatė įvairios brangios optinės įrangos ir balandžio mėnesyje padarė įdomių vaizdų:

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Raudona rodyklė žymi angarą, kurio 2019 metų rudenį nebuvo – jis buvo nufilmuotas balandį. Angaras yra labai didelis – naikintuvų ten tilptų bet keliolika, tad pirmas dalykas, ką atkreipė dėmesį Zeifman, kodėl šis pastatas buvo pastatytas tokioje nepatogioje vietoje?
Juk, šioje dykumoje yra daug ploto, angaro statybai, todėl šis angaras, tarp kitų atrodo labai keistai. Taip angarų niekas nestato, teigia Zeifman, nei technikos normaliai įvarysi, nei kokias pratybas tinkamai surengsi. 

Todėl, pirma pono Zeifman mintis buvo ta, kad dieną prieš tai aikštelėje buvo iškraunamas sunkiasvoris sraigtasparnis, po kurio iškart ant krovinio buvo pastatyta palapinė, o ant palapinės viršaus buvo skubiai pastatytas angaras 18 ar kažkas panašaus.

kospirologija, sąmokslo teorijos, zona 51, Nepaaiškinama

Atsižvelgiant į šias aplinkybes, ponas Zeifman yra beveik tikras, kad 2020m balandžio mėn, išvakarėse kažkas nukrito iš dangaus, kad Amerikos kariškiai nedelsdami jį konfiskavo ir nutempė į savo mylimąją 51 zoną. Po to, grobį arba iškilmingai perdavė teisėtiems savininkams, arba išardyti dalimis.

Niekas, žinoma, negali nei paneigti, nei patvirtinti pono Zeifman hipotezės, tačiau, kaip sako pasaulio sąmokslo šalininkai – 51 zonoje statybos niekada nevyksta be reikalo.

Net jei atmesime NSO katastrofos versiją, tai tikrai ten buvo atgabentos kažkokios naujos technologijos, kurios gali būti panaudotos karui. Ir tai ne spėlionės, o žmonių, kurie dešimtmečius stebėjo šią Zona-51, nuomonė. Koreliacija yra akivaizdi: Pentagono veikla dykumoje – veikla Pentagono žiniasklaidoje, internete.

Aišku, niekas iš tikrųjų nežino, kas ten atsitiko, tačiau Pentagonas, netrukus pradės mirgėti naujienose. Tai reiškia, kad jie galimai žmonėms parodys keletą savo TR-3B, arba jie įjungs BlueBeam, arba jie pradės karą, arba įvyks kažkas kito, taigi stebėkime ir toliau įvykius pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau