Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 22

Indijoje dega didžiausia „AstraZeneca“ gamykla. Prasidėjo vakcinų karas?

Kaip rašo Indijos spauda šiomis valandomis, ketvirtadienį didelis gaisras kilo didžiuliame Indijos serumo institute, didžiausio pasaulyje vakcinų gamintojo, komplekse. Dega pastatas SII komplekse, vakariniame Puno mieste, Maharaštros valstijoje.

Indija yra tokia nuostabi šalis, kur kažkas visada sprogsta, dega arba sprogsta ir dega. Tačiau šiame pastate gaminamos Oksfordo universiteto, AstraZeneca sukurtos vakcinos COVID-19. Įmonės pajėgumas yra 50 milijonų dozių per mėnesį, o iki metų pabaigos gamyklos pajėgumas bus iki 2,5 milijardo dozių per metus.

Taigi, kalba eina apie gaisrą didžiausiame vakcinų gamybos fabrike, per metus jie vakcinų pagamins pusei planetos. Natūralu, kad gaisras pastate sukėlė neįtikėtiną visuomenės susidomėjimą, nes nėra aišku, ar šis gaisras buvo atsitiktinis, ar padegimas?

Jei kai kurie ekstremistiniai teroristai metodiškai sudegins 5G bokštus, tie patys ekstremistiniai teroristai galėtų imtis ginklo prieš Billo Gateso gamyklą, neleisdami jam laiku padaryti žmonijos laimingos. Šiuo atveju kalbame apie „karą prieš vakcinas“, kurį šiemet žadėjo ekstrasensai ir parapsichologai, sugebėję pažvelgti į ateitį.

Galime kalbėti ir apie standartų karą. Šiandien mes matome, kad nėra bendro sutarimo dėl standartų ir kiekviena gamintojų grupė bando išleisti savo vakciną į rinką, konkurento produktą vadindama nuodingu ir nenaudingu, nepripažindama konkurentų skiepijimo pasų ir pan. Tokioje situacijoje konkurentų gamyklos padegimas yra įprastas dalykas.

Galiausiai gali kilti problemų su pačiomis vakcinomis. Taigi, kaip daugelis žmonių praneša, skirtingu metu jie matė sapnuose apie vakcinas, kurias suleidus žmonėms įvyko kažkas panašaus į pirokinezę. Tai yra, asmuo užsidegė kaip deglas:

Kažkaip sunku patikėti tokiu dalyku, nes nėra jokio fizinio ir cheminio paaiškinimo, tačiau gamykla dėl neaiškių priežasčių užsidegė, tai yra, galimai ampulės gali pradėti sproginėti tiesiai ant konvejerio. Todėl, kas nutiko Indijoje, mes net nežinome, bet stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 14:46 Ryte organizmą žvalina ne tik kava
Neretai sakoma: „Ryte eime gerti kavos, bet ne todėl, kad noriu, o todėl, kad reikia...“. Be abejo, tai ironiškas, tačiau kartais labai arti teisybės esantis posakis. Daugelis žmonių taip ir gyvena; rytais geria tik kavos, nežinodami, kad yra ir kitų, labai naudingų bei organizmą žvalinančių gėrimų....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 13:26 Produktai, Kurie Padeda Iš Organizmo Pašalinti Skysčių Perteklių
Jei organizme kaupiasi skysčiai, teks vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų ar preparatų. Tačiau, iš organizmo šalinant skysčių perteklių, naudinga iš pradžių pabandyti natūralias priemones.

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 19:12 Slyvų pyragas su puriu baltyminiu sluoksniu - morengu
Paskutiniu metu gana retokai pradėjau kepti pyragus, tikrai seniau kepdavau juos dažniau. Tačiau pamačiusi šį slyvų pyrago receptą, jau žinojau, kad būtinai išsikepsiu. Rezultatu likau be galo patenkinta, rezultatas pranoko visus mano išsikeltus lūkesčius....

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 16:36 Keptuvėje kepti ešeriai su lenkišku padažu iš kiaušinių

Ešerių gavau iš savo labai gerai pažįstamo žvejo ir ačiū jam už tai. Tada pradėjau galvoti, kad noriu pagaminti kažką visiškai naujo. Ir suradau vieną nuostabų padažą viename lenkiškame portale. Rezultatas gavosi puikus, tad dalinuosi ir su Jumis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau