Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 4

Ufologas Aptiko Ateivių Laivą (NSO) Šalia Žemės Orbitos

Garsus ufologas Scotas Waringas nuotraukoje iš NASA archyvo aptiko netoli Žemės orbitos skriejantį nežemiškų civilizacijų erdvėlaivį. Pažymėtina, kad nuotraukoje esantis objektas yra pažymėtas, kaip palydovas.

Anot ufologo, jis aptiko ne ką kitą, kaip NSO, skriejanti netoli erdvėlaivio „Atlantis“, kai jis Žemės orbitoje. Tai rodo ir kitos agentūros nuotraukos.

Pasak, Waringo, NASA archyve jis rado ir kitų nuotraukų, kuriose matosi NSO, įskaitant virusiniu 2011 metais tapusiu „Juodasis riteris“ (Black Knight) palydovu, kuris žinomas šiandiena kiekvienam mokslininkui.

Ufologas įsitikinęs, kad objektas, kurį jis atrado sausio 2 d., ketvirtadienį, yra vienas iš NSO, persekiojantis „Atlantis“  šaltą, privertusi perkelti nusileidimo laiką saugumo sumetimais.

Kaip buvo minima ankščiau leidiniuose, o tai nutiko 2006 m. rugsėjo mėnesį erdvėlaivio „Atlantis“ ekipažas netoli pastebėjo nežinomą skaidantį objektą, su kuriuo įvyko nedidelis susidūrimas. Kitą dieną šaltui buvo leista nusileisi.

Įvykusio kontakto metu šatlo ekipažui pavyko padaryti kelias nežinomo objekto nuotraukas. Tačiau pagal jas taip pat nebuvo įmanoma nustatyti objekto kilmės. Ar tiesiog buvo įslaptinta? Ufologo nuotraukoje aptiktas objektas tik įrodo, kad NASA slepia nuo mūsų nežemiškos civilizacijos buvimą.

O, ką jūs manote?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau