Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Gruodžio » 18

18.12.2018, 22:40
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pagrindinė odos priežiūra – jos valymas, maitinimas ir drėkinimas. Nė vienos šių procedūrų ignoruoti negalima – poveikis bus mažas arba jo visai nepastebėsite. Šį kartą siūlome išbandyti kelias natūralių produktų kaukes.
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 22:21
Mistika
Anot legendų, antrininkai - tai antgamtiniai realių žmonių dublikatai. Jie gali pasirodyti keliais būdais: juos galima pamatyti akies krašteliu, jie gali pasirodyti tuščiame apleistame kelyje, juos galima pamatyti stovint jums už peties savo atspindyje veidrodyje. kartais žmogus gali net nematyti savo antrininko, tačiua jį mato kiti žmonės. Antrininkai gali padėti žmonėms atlikti kai kuriuos reikalaus arba būti kaip fiktyvus kūnas...
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 20:30
Burtai, Magija
Dabar Kūčios ir Kalėdos – krikščioniškos šventės, tačiau iki šios religijos įsigalėjimo daugelis tautų, tarp jų ir lietuviai, tuo pat metu švęsdavo Saulės sugrįžimą. Juk įdomu sužinoti tikrąją žiemos švenčių ir svarbiausių jos atributų kilmę.
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 09:50
Ligos, Mutacijos
Gydytojai 69-erių metų moteriai iš Sietlo paskyrė naudoti indą nosies plovimui, kad išplautų nosies ertmę, nes ji ilgą laiką kentėjo nuo sinusinės infekcijos. Tačiau vietoje sterilaus vandens ji naudojo filtruotą, todėl į jos smegenis patekusi ameba ją pražudė.
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 08:41
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tikriausiai kiekvienas lietuvis puikiai žino, kaip atrodo ir kaip kvepia čiobrelis, juk jis naudojamas ne tik kaip vaistinis, bet ir kaip prieskoninis augalas.  Paprastieji čiobreliai įprastai auga sausuose pušynuose ir smėlėtose vietose, tačiau jų taip pat galima rasti pūdymuose ar žvyrduobėse.
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 08:26
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Atšilus orams,  paūmėja daugelis lėtinių ligų. Inkstų ligos – ne išimtis. Tačiau apie tai, kad jomis serga, žmonės dažniausiai sužino visiškai netikėtai. Tipiškas pavyzdys: persirgusi gripu 32 metų moteris nuolat jaučia silpnumą. Inkstų ligos, inkstai , inkstų uždegimas, hemodializė, dializė, inkstu ligos požymiai, kas rodo inkstu funkcijos sutrikimą, skauda inkstai, inkstu ateroskleroze, inkstų ligos.
Sužinok daugiau ...
18.12.2018, 08:05
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Niekas nepaneigs, kad dietos – nelengvas išbandymas mūsų organizmui. Ką daryti, jeigu jums sunku jų laikytis? Kaip numesti svorio nekenkiant sau ir be didelių pastangų ar diskomforto?
Sužinok daugiau ...