Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 27

Sąmokslo teorija. Žmoniją valdo kitos rūšies būtybės

"Mūsų pasaulį valdo Svetimieji" - ši tema konspirologų sluoksniuose aptarinėjama labai senai. Tačiau vienas dalykas yra apie tai paskaityti kokio nors tinklaraštininko, esančio sąmokslo teorijų šalininku, įrašą, sukeliantį tik intelektualų pašaipią šypsenėlę, ir visiškai kitas dalykas, kai tokius žodžius sako žmogus, daug metų dirbęs Pasauliniame banke.

Karen Hjudes (Karen Hudes) Jeilio universitete studijavo teisę, Amsterdamo universitete - ekonomiką. Nuo 1980 iki 1985 metų ji dirbo JAV eksporto-importo banke, o po to 20 metų - nuo 1986 iki 2007 metų - buvo Pasaulinio banko Teisės departamento darbuotoja. Tačiau įspūdį daro ne tik jos gyvenimo aprašymas, bet ir pareiškimas, kad mūsų planetą valdo būtybės, kurios nėra žmonėmis. (paranormal.lt)

Kaip teigia Hjudes, Žemėje pagrindinis yra humanoidas, kuris vadinamas Juoduoju popiežiumi. Jis yra kitos evoliucijos šakos atstovas. Šios evoliucijos atstovai įgijo valdžią žmonėms dar prieš prasidedant ledynmečiui. Šios rūšies atstovų būdingas bruožas - ypač aukštas intelekto lygis ir silpnai išvystyta emocinė ir kūrybinė sferos. Šių būtybių technologiniai pasiekimai žymiai lenkia kuklius Žemės gyventojų pasiekimus.

Ši rūšis nuo žmonių skiriasi ir anatomiškai: jie turi ištemptas kaukoles (kaip aptiktos Peru), kurios jau senais laikais buvo slepiamos po masyviais galvos apdangalais - mitromis, karūnomis ir t. t. Mūsų DNR skiriasi taip smarkiai, kad šios rūšies atstovai su žmonėmis negali turėti bendrų palikuonių. Tai jų civilizacija sudarė seniausius Žemės žemėlapius, o jų statinių didybe gėrisi mūsų amžininkai.

sąmoklo teorija, svetimi, ateiviai, pasaulio, juodasis popiežius

Moteris, cituodama šveicarų 2011 metais atliktą tyrimą, publikuotą žurnale „Plos One“, pažymėjo, kad egzistuoja „globalus korporacijų valdymo tinklas“: nedidelė juridinių asmenų grupė (daugiausia tai yra finansinės įstaigos ir centriniai bankai) daro didžiulę įtaką pasaulio ekonomikai. „Korumpuoti grobikai, priklausantys aukščiausiems valdžios ešelonams, kontroliuoja pasaulinę žiniasklaidą. Jiems leidžiama tai daryti“, - priduria Karen.

Kita valdymo priemonė yra religijos, kurias sukūrė dominuojanti rūšis: „Religija - tai bandymas priversti žmones nekęsti kitą tikėjimą išpažįstančius žmones - iki tokio lygio, kad dėl savo požiūrių jie pasirengę žudyti vienas kitą. Taigi, JIE yra už žmonių nugarų, manipuliuoja mumis. Galiu netgi pasakyti, kad mus naudoja kaip galvijų bandą. Ir tai vyksta per visą mūsų istoriją“.

Savo vertinimus Karen pateikė Amerikos iždui ir netgi Kongresui, tačiau visi jos pareiškimai buvo ignoruojami. Tačiau moteris tapo žinomu viešuoju asmeniu.

Beje, kalbant apie asmenį, buvo pastebėtas keistas dalykas: interviu įraše Karen yra tamsiaakė brunetė, o vėliau darytose nuotraukose matoma moteris pražilusiais plaukais ir skvarbiomis mėlynomis akimis. Nejaugi per keletą metų ji pasikeitė neatpažįstamai?

Pasirodo, vietoje tikrosios Karen Hjudes nuotraukos žiniasklaidoje buvo pradėtos publikuoti jos bendravardės Karen Parfit Hjuz (Karen Parfitt Hughes) nuotraukos. Pastaroji buvo diplomatė ir dabar dirba viešųjų ryšių bendrovės „Burson-Marsteller“ vadovo pavaduotoja.

Gal tai tiesiog žurnalistų klaida? Tačiau bet kuriam žmogui kyla klausimas: kodėl šis interviu iš viso pasirodė ir buvo išplatintas internete? Kodėl Karen buvo kviečiama į radijo laidas, jeigu, jos žodžiais, visos žiniasklaidos priemonės yra budriai kontroliuojamos?

Jeigu ši informacija (ar dezinformacija) buvo paskleista, reiškia, tai kažkam naudinga. Gali būti, kad užsakovo tikslas buvo pakenkti Hjudes įvardintų kongresmenų ir senatorių reputacijai. O paslaptingumo šydas buvo uždėtas tam, kad naujiena labiau pritrauktų visuomenės dėmesį.

Gali būti taip, kad visuomenei skiepijamas vergo paklusnumas: reikia susitaikyti ir nuolankiai vykdyti savo funkcijas, būti paklusniu, maištauti nėra prasmės, nes pasaulyje, kaip ir kriminaliniame rajone, jau seniai jėgos, kurios žymiai galingesnės už pačių galingiausių valstybių vyriausybes, viską pasidalijo ir kontroliuoja.

Dar vienas variantas. Šis ir kiti daugybė pareiškimų, padaryti bankininkų, iliuminatų, masonų ir kitokių „švietėjų“ (vienišų karių, kuriuos būtų paprasčiau likviduoti nei leisti jiems paskelbti korporacijų ir valstybines paslaptis) vardu, yra skirti žmonių sąmonėje supainioti pasaulinės valdžios, karinių ir biologinių eksperimentų, mažinančių žmonijos populiaciją, problemas bei praturtinti žmonijos lėlininkus.

Atmetus į šalį tendencingą santykį su konspirologija, galiausiai pasirodys, kad Hjudes samprotavimai apie pasaulinę kontroliuojančią organizacijų tinklą, nėra nutolę nuo tiesos. Nors ir atrodo labai paprastas, tačiau klausimas apie pasaulinę vyriausybę yra ypač sudėtingas ir supainiotas. Mums, esantiems piramidės papėdėje, tiesos niekas nepasakys. O tie, kurie nori iki jos prisikasti, gyvenimą baigia labai anksti.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar