Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2015 » Sausio » 29

Didžiausios pasaulio sąmokslo teorijų versijos

Jau seniai netyla kalbos apie sąmokslo teorijas prieš žmoniją. Daugelis jų atrodo net neįtikėtinos, pavyzdžiui, kad Žemę valdo reptilijos, kad žmonija seniai palaiko ryšį su nežemiškomis civilizacijomis...

Pasaulį valdo Slaptoji vyriausybė

„Pasaulis tapo globaliu. Jį galima apkeliauti vos per keletą parų. Žmones jungia greitosios komunikacijos ir interneto ryšys. Žinios iš tolimiausių planetos kampelių mus pasiekia vos per keletą akimirkų. Viskas tarpusavyje susiję: ir politika, ir ekonomika, ir privatus žmonių gyvenimas. Todėl natūralu, kad žemėje turi būti bendra, slapta vyriausybė. Būtų keista ir labai nenatūralu, jeigu tokios nebūtų, –svarsto Gintaras Mikšiūnas. – Tai – ne teorija, o veikiau praktika ir būtinybė. Tarp labiausiai paplitusių sąmokslo teorijų apie slaptą vyriausybę yra slaptų žvalgybinių duomenų pagrindu išleista knyga „The Committee of 300“, kurią parašė žymus britų konspirologas John Coleman. Joje detaliai paaiškinta, kas valdo pasaulį. Tai – išrinktųjų elitinių šeimų ratas. Tie žmonės nėra prezidentai, karaliai ar stambių korporacijų vadovai. Tai žmonės, kurie mažai kam pažįstami, tačiau strateguoja žmonijos gyvenimo ir istorijos raidą link vieningos valstybės mūsų planetoje. Tai nėra nauja idėja. Suvienyti pasaulį jėga ir užkariavimais troško visi žymiausi diktatoriai: pradedant nuo Aleksandro Makedoniečio iki Adolfo Hitlerio. Tačiau patirtis rodo, kad suvienyti pasaulį jį užkariaujant ginklu, neįmanoma. Daug patikimesnis ginklas yra pasaulėžiūra, religija ir ideologija. Tai trys pagrindinės sritys, per kurias saujelė išrinktųjų manipuliuoja žmonėmis.“

Esame manipuliuojami

Pasak G. Mikšiūno, didžiausia sąmokslo teorija yra ta, kad žmonės yra įtikinti, jog politikai niekada nemeluoja. Kad kažkokia nauja į valdžią atėjusi politinė jėga pakeis žmonių gyvenimą į gerą. „Valdžios keičiasi, pažadai prieš rinkimus žarstomi, o po eilinių rinkimų praėjus vos keliems metų pamatai, kad iš esmės niekas nepasikeitė, – sako šios srities žinovas. – O jeigu rimtai, tai egzistuoja saujelė žmonių, kurie stengiasi valdyti pasaulį. Nusikalstami klanai žmonijai vadovauja pagal principą skaldyk ir valdyk. Visos 20 amžiaus revoliucijos ir karai buvo kontroliuojami iš to paties centro. Prisiminkime Antrąjį pasaulinį karą. Hitlerį rėmė tokios stambios korporacijos kaip „General Motors“ ir IBM. Vėliau stambiausi pasaulio verslo rykliai ėmė palaikyti Antihitlerinę koaliciją. Prisiminkime 1917-ųjų Rusijos revoliuciją. Masonų Kerenskių vyriausybę nuvertė Trockio ir Lenino bolševikai, iš kurių daugelis buvo masonai. Taigi slapti ordinai, tokie kaip frankmasonai, Rytų tamplieriai ir panašūs, visada rasdavo savų žmonių abiejose barikadų pusėse. Jiems pavykdavo sukiršinti žmones religijos ir ideologijos klausimais, sukeldavo karinius konfliktus, revoliucijas, kurių tikslas – priartinti pasaulį prie globalios diktatūros. Tai yra atrasti modelį, kuris galėtų suvienyti žmoniją, pakeisti pasenusią, neveiksmingą valdymo sistemą nauja. Bet, kaip mes matome, daugelis pasaulio valdančiųjų užmačių nepasiteisino.

Žvelgiant į šios dienos politinį žemėlapį, aiškiai matyti, kad abi konflikto puses – ir Ukrainą, kuri siekia integracijos į Vakarus, ir Rusijos, kuri siekia susigrąžinti SSSR valdas – už virvių tampo tos pačios jėgos. Tikslas – maksimaliai supriešinti žmones, nes tuomet juos lengva valdyti.

Ar egzistuoja reptiloidų klanas

Ar mus valdo svetima rasė? Biblijos, Pradžios knygos 6 skyrius kalbama apie milžinus, puolusius angelus. Prisiminkime Fiodoro Dostojevskio „Demonus“. Taigi, blogis visuomet tūno masonų ložėse, nes pasak konspilologijos klasikos, būtent slaptosios brolijos yra ateivių valdymo įrankis.

Piramidės – ne vien kapavietės

Apie piramides galima kalbėti daug. Tai yra labai senos civilizacijos paveldas ir iki šiol niekas negali paaiškinti, kas jas pastatė ir kokia jų tikroji paskirtis. Tikėti tuo, kad tai faraonų laidojimo vieta – būtų per daug lengvabūdiška. Juolab kad piramidžių randama visuose mūsų planetos kontinentuose: Kinijoje, Lotynų Amerikoje, Afrikoje, Rusijoje, Balkanuose, Atlanto ir Ramiajame vandenyne. Piramidžių yra net ir Marse. Taigi, natūralu, kad jos reiškia kažką daugiau nei mes galime įsivaizduoti. Viena iš logiškiausių iki šiol iškeltų teorijų, – kad piramidės yra vertai į paralelinius ar anapusį, mirusiųjų, pasaulius. Taip pat jos tarnauja kaip komunikacijos priemonė, padedanti susisiekti su kitomis civilizacijomis. Tuo galime tikėti arba ne, bet šios teorijos laikosi ir kai kurie mokslininkai.

Biblijoje – užuominos apie ateivius

Šiais laikais galime išgirsti įvairiausių sąmokslo teorijų, net susijusių su religija. Viena jų – kad Jėzus Kristus turėjo ryšių su ateiviais. Neva šią idėją pasufleravo viename paveiksle pavaizduotas Kristus šalia neva neatpažinto skraidančio objekto...

Pasak Gintaro Mikšiūno, Jėzus yra nušvitimą pasiekęs žmogus. „Tėvo karalystė, apie kurią skelbė Jėzus, yra sąmonės būsena, kuri pasiekiama mums visiems.Vargu ar Kristus yra susijęs su nežemiškomis civilizacijomis. Bet jeigu kalbėtume apie pačią Bibliją, tai šioje knygoje yra labai daug užuominų apie šios knygos personažų bendravimą su ateiviais. Įsivaizduokime žmogų, kuris gyveno prieš 3–4 tūkstančius metų. Jo supratimu skraidyti galėjo tik paukščiai. Todėl natūralu, kad angelams, kurie mokėjo skraidyti, arba kitų civilizacijų ateiviams, kurie į Žemės planetą atvykdavo skraidančiais aparatais, nupiešdavo sparnus.

Kas gali atsakyti, kodėl Abraomas Dievą pažino kaip gražų vyrą, kuris su kitais dviem atėjo į jo palapinę, pavalgė iš Saros rankų ir išėjo deginti Sodomos ir Gomoros (Pradžios knyga, 18)? Su kokia būtybe bendravo Abraomas ant Sinajaus kalno iki šiol yra paslaptis, kurios niekas nėra atskleidęs. Kas liepė Abraomui pakelti ranką prieš savo sūnų? Taip pat vertėtų prisiminti pranašo Ezekielio knygą, kurioje aprašoma, kaip atrodė skraidantis aparatas. Kažkodėl Vatikanas Andų kalnuose yra pasistatęs vieną galingiausių teleskopų. Gal vėl yra laukiama kažkokių svečių?!. Taigi lieka daug klaustukų ir neatsakytų mįslių – faktų, kurios didina sąmokslo teorijų sąrašą.

Ateiviai neegzistuoja

„Net XXI amžiuje, kai yra nenuginčijamų faktų apie ateivių egzistavimą, mėginama tai nuslėpti nuo visuomenės. Iki šiol žmonėms pudrinamos smegenys ir kalama į galvas, kad esame vienintelės protingos būtybės visatoje. Ir tai – tik dar viena iš didžiųjų sąmokslo teorijų. Ir vargu ar kada nors bus viešai pripažintas ateivių egzistavimas, – sako Gintaras Mikšiūnas. – Kariškiai, policininkai, slaptosios tarnybos, orlaivių lakūnai, mokslininkai turi surinkę tonas duomenų apie neatpažintus skraidančius objektus. Dalis dokumentų, bylojančių apie kariškių ryšius su ateiviais, pamažu yra išslaptinami, tačiau ne viskas. Pagrindinė priežastis, kodėl delsiama viską paviešinti labai paprasta – bijoma papildomų visuomenės klausimų. Įsivaizduokite, jeigu būtų viešai pripažinta, kad ateiviai egzistuoja ir jie yra nusileidę Žemėje. Tyrėjams tektų atsakyti ir į kitus klausimus: iš kokių planetų jie yra atskridę, kokiu būdu atskrido, kokiu kuru yra varomi jų erdvėlaiviai, kaip jie sugeba įveikti didelius atstumus kosmose, kokia jų kūnų cheminė sudėtis, ar jie nekelia grėsmės žmonijai ir t. t. Atsakiusi į šiuos papildomus klausimus, valdžia turėtų pripažinti, kad egzistuoja alternatyvios kuro rūšys, kad mūsų Visata ne vienintelė, kad gyvybei atsirasti nereikia vandens ir deguonies, kad egzistuoja greičiai, viršijantys šviesos greitį, kad laiką ir erdvę galima iškreipti mintimis ir t. t. Visi tie atsakymai galėtų sugriausti šiuo metu žmonių galvose vešiančią Niutono mechaninę paradigmą, sugriauti iki šiol gyvavusį mechaninį Visatos modelį, tikrovės pažinimo teoriją, kurią, kaip vienintelę ir teisingą išpažįsta šiuolaikinis mokslas. Reikėtų perrašyti istorijos ir kitus vadovėlius. Todėl ir tylima. Ir tai bus daroma dar ilgai, kol neatsidursime visiškoje aklavietėje.

Kvantinės fizikos pasiekimai

Sparčiai tobulėjanti palyginti nauja mokslo šaka – kvantinė fizika – jau spėjo paneigti nemažai mokslo pripažintų tiesų ir teorijų. Svarbiausia – kvantinės fizikos mokslininkai sugebėjo nuplėšti paslapties ir magijos skraistę nuo reiškinių, kurie iki šiol moklo buvo įvardijami kaip paranormalūs. Tai, kad mintys valdo mus supančią` išorinę tikrovę, šiandien jau nėra mistika. Kvantinė fizika mus pratina prie visiškai kitokios tikrovės pažinimo paradigmos, kuri sako, kad negalima atskirti tiriamo objekto ir tyrėjo sąmonės, nes tai yra vieninga sistema. Kad kiekvieno mūsų mintys daro įtaką viskam, į ką žiūrime, ką vertiname – visai su mumis susijusiai supančiai tikrovei. Toks požiūris padaro žmogų aktyvų ir sąmoningą bei atsakingą. Deja, viena iš didžiausių žmonijos sąmokslo teorijų kalba apie tai, kad Niutono atrasti dėsniai yra absoliutūs ir kad žmogus, kaip ir visa Visata, yra mechaninis įrengimas, sugebantis reaguoti į jam suprantamas komandas. Todėl mes turime mediciną, kuri gydo tik fizinį kūną, ir galingą farmaciją, kuri neva vienintelė žino, kaip teisingai padėti žmogui. Tuo tarpu kvantinė fizika sako, kad žmogus nėra vien tik fizinis kūnas, tačiau nepaisant to, liaudies ar alternatyviosios medicinos atstovai neretai vis dar apšaukiami šarlatanais. Ir tik todėl, kad jie tampa vis galingesniais tradicinės medicinos konkurentais. O tai labai neparanku galingosioms farmacijos kompanijoms.

Esame bauginami

Dar viena iš sąmokslo teorijų prieš žmoniją – diegiama visuotinė baimė. Pavyzdžiui, susirgti, t. y. vadinamas nocebo efektas. O ją lengviausia įdiegti tiems, kurie bijo gyventi atsakingai ir sąmoningai, kurie pasikliauja išankstinėmis programomis ar idėjomis, kurios nebūtinai yra teisingos. Nocebo kaip ir placebo efektas (taip juos vadina medikai) yra to paties reiškinio priešingybės. Vienu atveju mes galime nuo minčių susirgti, o kitu – pasveikti. Materija yra sąmonės produktas. Tai reiškia, kad protas padeda mūsų mintims virsti trikove. Pavyzdžiui, kai žiniasklaidoje rašoma „pirmosios Ebolos viruso aukos“ arba „pirmosios erkinio encefalito aukos“, jau diegiama baimės susirgti programa. Taigi mes visi esame sąmoningai arba nesąmoningai „programuojami“. Egzistuoja struktūros (jos visada visuomenėje sėdi ant aukštesnio hierarchijos laiptelio), kurios žino, kaip tai daroma. Kai mes išmoksime atsakingai valdyti savo „programų“ diską, nocebo efektas neveiks. O placebu gali tapti paprastas kasdienis maistas, jeigu mes jį mintimis „įkrausime“ norimos informacijos, pavyzdžiui, kad jis gydytų ir pan. Tai veikia. Manau, anksčiau ar vėliau žmonės išmoks pozityviai mąstyti ir perprogramuoti klaidingas programas. Tai yra neišvengiamas naujas evoliucijos laiptelis.

Manipuliavimo principas

Standartinis būdas valdyti žmones yra vadinamas „problema-reakcija-sprendimas“. Tai reiškia, kad dirbtinai yra sukuriama problema, pavyzdžiui Ebolos, Kiaulių gripo, tarptautinio terorizmo problema. Arba per žiniasklaidą kuriama baimės atmosfera, sutirštinamos spalvos, kad atrodytų kuo baisiau. Kai kyla natūrali soformuota visuomenės reakcija į problemą, panikos apimties žmonėms pasiūlomas vienintelis „teisingiausias“ sprendimas – tarkim, vakcina, kurios poveikio ir sudėties nežino nė vienas

eilinis mirtingasis. Ir retas paklausia savęs, kodėl aš turėčiau pasitikėti farmacinikais?..

Taip pat viena iš sąmokslo teorijų yra brukama didėjančios terorizmo grėsmės baimė. Kam tai naudinga? Saujelei valdančiųjų. Apsimetant, kad rūpinamasi gyventojų saugumu, didinama jų kontrolė. Pastebėkite, kaip per pastaruosius metus visur viešose vietose padaugėjo stebėjimo kamertų ir kitų kontroliavimo priemonių. Kiekvienas iš mūsų nuo ryto iki vakaro, nuo galvos iki kojų esame stebimi ir kontroliuojami. Ir šis ne tik viešojo, bet ir privataus gyvenimo centralizavimo ir kontroliavimo procesas tik stiprėja. Ir visa tai kelia didelį nerimą...

Epilogas

Pagrindinė sąmokslo teorijų palydovė yra baimė. Valdžia ir korporacijos bijo prarasti kontrolę, pajamas, turtus. Todėl paprasti žmonės pratinami prie ydingų gyvenimo standartų, kurie skatina priklausomybes ir ligų atsiradimą. Neatsitiktinai žmonėms brukamas gyvenimo modelis, kuris įtikina, kad mums nuolat kažko trūksta. Tuomet tampame vartotojais, savo įgeidžių vergais, įsiskolinusiais bankams ir pan. T. y. priklausomais ir lengvai valdomais. Didėjant vartotojiškumui, natūraliai atsiranda socialinė nelygybė, orientacija į netikras vertybes, nes prarandamas saikas. Kai perlenkiama lazda, į mūsų gyvenimą pasibeldžia ligos. Tada mums neva į pagalbą atskuba tradicinė medicina ir farmacija, kuri į žmogų žiūri, kaip į sielos neturintį biocheminį robotą, išleidžiantį milijonus pinigų vaistams, kurie visiškai nualina organizmą. Visa tai – tik ledkalnio viršūnė.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau