Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 19

Kas sukelia vėžį? Mokslininkai aptiko 9 netikėtinas priežastis

Vėžys greitai tapo viena iš pagrindinių mirties priežasčių. Jei žinosite, kokie rizikos veiksniai dažniausiai pasitaiko jūsų gyvenime, gali padėti išvengti susirgimo!

Nutukimas, prasta mityba, hormoninis disbalansas ir lėtinis uždegimas yra žinomos vėžio priežastys. Tačiau, kai kurios kitos vėžio priežastys gali būti ne tokios akivaizdžios. (paranormal.lt)

Štai keletas priežasčių, dėl kurių atsiranda vėžio ląstelių vystymasis, aptarkime trumpai, daug nediskutuodami:

Vėžį sukelia. Aplinka, kurioje gyvename

1. Aplinka, kurioje gyvename.

Daugelio vėžio atveju oro kokybė – svarbiausia. Rezultatai yra vienodi, tiek vyrams, tiek moterims. Prostata ir krūties vėžys dažniausiai siejami su prasta aplinkos kokybe.

Patarimas: dažnai eiti į gamtą, toliau nuo miesto.

Vėžį sukelia. Kvapiosios žvakės ir oro gaivikliai

2. Kvapiosios žvakės ir oro gaivikliai.

Mokslininkai paprašė namų savininkų išvardyti visas kvapiąsias žvakes, oro gaiviklius ir valymo produktus, kuriuos jie naudoja, ir kaip dažnai juos naudoja.

Tuomet mokslininkai patikrino oro kokybę kiekviename name. Pagrindinis kaltininkas buvo pripažintas limonenas. Limonenas yra sintetinė cheminė medžiaga, pridedama prie citrusinių aromatų preparatų.

Limonenas reguoja su ozonu, kai jis išsiskiria į orą, sudaro formaldehidą. Nustatyta, kad formaldehidas yra tiesiogiai susijęs su daugelio skirtingų vėžio tipų, įskaitant mieloidinę leukemiją ir nosies vėžio atsiradimą.

Vienas iš geriausių būdų apsisaugoti nuo pavojų sveikatai yra išvengti sintetinių skonių.

Vėžį sukelia. Alkoholis

3. Alkoholis.

2016 m. Danijos mokslininkai paskelbė tyrimų rezultatus, kurie rodo ryšį tarp alkoholio vartojimo ir krūties vėžio vystymosi rizikos padidėjimo.

Pagal šį tyrimą, moterys, kurios padaugino alkoholio vartojimą penkerius metus, padidino krūties vėžio riziką.

Be krūties vėžio, tyrėjai taip pat nustatė ryšį tarp alkoholio vartojimo ir smegenų, bei kaklo vėžio, stemplės vėžio, kepenų vėžio ir storosios žarnos vėžio.

Kodėl alkoholis turi tokį neigiamą poveikį? Mūsų kūnas netabolizuoja alkoholį, kuris yra alkoholiniuose gėrimuose į acetaldehidą, kuris gali pažeisti mūsų DNR, taip pat mūsų kūno baltymus.

Vėžį sukelia.Maisto pakuotės.

4. Maisto pakuotės.

Greito maisto pakuotėse yra perfluorintų cheminių medžiagų. Šios medžiagos, taip pat žinomos, kaip PFC arba PFAS, atstumia riebalus ir dėmes , randasi viršutiniuose maisto konteinerių sluoksniuose.

Iš ten jie lengvai patenka į maistą. Šios cheminės medžiagos yra susijusios su įvairiomis sveikatos problemomis, nuo vėžio ir vystymosi sutrikimų iki vaisingumo problemų, imuniteto sumažėjimo ir kitų sveikatos problemų.

Taip pat venkite naudoti popierines lėkštes ir plastikinius stalo įrankius – jie taip pat dažnai padengiami tomis pačiomis cheminėmis medžiagomis.

Vėžį sukelia. Kai kurie apsaugos kremai nuo saulės

5. Kai kurie apsaugos kremai nuo saulės.

Žala odai, dėl pernelyg didelio saulės poveikio gali sukelti vėžį. Tačiau pernelyg didelis netinkamo apsaugos nuo saulės kremo naudojimas, taip pat gali padidinti riziką.

Benzofenonas-3 (arba hidroksibenzenas) yra įprastas nuo saulės kremų komponentas. Tačiau, ši medžiaga padeda mūsų kūnui sukurti laisvuosius radikalus, vėžio susidarymui ir gali pakenkti mūsų DNR.

Norėdami to išvengti, visada perskaitykite etiketę nuo saulės kremo, o ne pirkti pirmą pasitaikiusią.

Kad išvengti šių kenksmingų medžiagų poveikio, galite pasigaminti nuo saulės spindulių kremą: kokoso aliejus, sviestas ghi ir cinko oksido milteliai.

Vėžį sukelia.Saulės šviesos trūkumas

6. Saulės šviesos trūkumas.

Mokslininkai ištyrė ryšį tarp vitamino D ir vėžio. Jie naudojo  palydovinius vaizdus, kad pamatytų saulės ir apsiniaukusių dienų santykį šalyse.

Tada jie palygino šią informaciją su kraujo serume esantį vitamino D kiekiu. Mokslininkai padarė išvadą, kad vitamino D trūkumas padidina gaubtinės, tiesiosios žarnos ir krūties vėžio atsiradimo riziką.

Tai reiškia, kad kuo mažiau vitamino D, tuo didesnė rizika susirgti vėžiu. Saulės šviesa yra geriausias vitamino D šaltinis.

Vėžį sukelia. Naktinis darbas

7. Naktinis darbas.

Platus tyrimas patvirtina, kad naktinis darbas gali padidinti vėžio riziką.

Vėžį sukelia. Keptas maistas

8. Keptas maistas.

Kepant maisto produktus, kuriuose yra daug krakmolo virš 120C, susidaro akrilamidas.

Mokslininkai mano, kad akrilamidas gali pakenkti mūsų DNR ir sukelti vėžį.

Kas dar mūsų mityboje, be akrilamido, vis dar gali sukelti vėžį? Kepta mėsa. Tačiau, kaip mes galime sumažinti kancerogenų kiekį iki 99 proc.

Mes galime sumažinti akrilamido kiekį iki minimumo, kepdami ar kepdami ant grotelių aukštoje temperatūroje tik kelias minutes.

Siekiant sumažinti mėsos kancerogeninį poveikį, rekomenduojama naudoti marinatus, pagamintus iš acto, pomidorų pastos ir prieskonių, o ne iš cukraus, parduotuvinių majonezų ir kečupų.

Vėžį sukelia. Sėdimas gyvenimo būdas

9. Sėdimas gyvenimo būdas.

Remiantis 2014 metų Vokietijos Regensburgo universitete atlikta analize, vėžio atsiradimo rizika ir kaip praleidžiame laiką.

Mokslininkai padarė išvadą, kuo mažesnis judėjimas, tuo didesnė rizika susirgti vėžiu. Ypač storosios žarnos vėžiu, gimdos vėžiu ir plaučių vėžiu.  Rekomenduojama suaugusiems atlikti  150 minučių vidutinio sunkumo pratimų arba 75 minutes intensyvios treniruotės.

Vaikams rekomenduojama kasdien skirti 60 minučių vidutinio arba intensyvaus fizinio aktyvumo.

Visiems tiems, kurie turi sėdimą darbą, rekomenduojama pertrauką kas 1,5-2 valandas ir vaikščioti mažiausiai 5 minutes.

Kuo daugiau žinome apie galimas vėžio priežastis, tuo efektyviau galime užkirsti kelią vėžio diagnozei.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar