Pagrindinis » Kategorija: Kelionės laiku » Peržiūrų: (387) Komentarų: (0) (29.07.2018 - 11:11)

ApexTV news: iš 2030-ųjų laiku atkeliavęs vyras prabilo kas iš tiesų valdo pasaulį

Socialiniuose tinkluose vis dažniau plinta vaizdo įrašai, kuriuose įsiamžina keliautojais laiku save vadinantys žmonės. Jų veidai būna uždengti, balsai pakeisti, tačiau jų pasakojamos istorijos sudomina milijonus.

Kaip teigia pats Noah, jis atkeliavo iš 2030-ųjų. Naujausia jo žinutė – apie legendinį reperį Tupacą Shakurą, nužudytą dar 1996 metais, šokiravo ne vieną. Noah pasakojo, jog atlikėjas iš tiesų yra gyvas ir slepiasi dėl gresiančio pavojaus. Vyras tikino, kad Tupacas susijęs su slapta organizacija „Iliuminati“, neva valdančia pasaulį.

„Kai lankiausi ateityje, norėjau iš visų išpešti kuo daugiau informacijos. Sugebėjau sužinoti, kad Tupacas nėra miręs, tačiau buvo kritinės būklės visus metus po savo netikros mirties“, – pasakojo „keliautojas iš ateities“. Jis taip pat atskleidė, kad neva atlikėjas buvo pašautas, nes sužinojo „Iliuminati“ paslapčių ir tai tapo pavojinga.

Noah sakė, kad viešėdamas ateityje sužinojo daugiau slaptos organizacijos paslapčių. Jis teigė, kad iš tiesų „Iliuminati“ neegzistuoja, tačiau yra kita mistinė organizacija, valdanti pasaulį, kurios simbolis nėra akis trikampyje, o pelėda.

We are live with Noah, who claims to be an actual time traveler from the year 2030. We have done a lie detector test, hypnosis session, and he has showed us what he claims is an actual video from the future. What do you think? Is Noah an actual time traveler?

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: kelionės laiku, keliautojas laiku, Illuminati, ateitis, tupacas shakuras, iliuminati
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar