Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Liepos » 03

03.07.2018, 21:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tiesiog neįtikėtina! Laikas atneša senėjimo požymius, įskaitant raukšles. Tai gana natūralu, tačiau daugeliui moterų tai nepatrauklu. veido oda, veidas, raukšlės, receptas, eliksyras, oda, grožio patarimai
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 20:00
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jums patiks šį priemonė! Daugelis žmonių kovoja ir ieško būdų nuo plaukų slinkimo. Tai dažniausiai pasitaikančių ir sunkiai gydomų plaukų problemų. Venkite plaukų slinkimo naudojant šią natūralią priemonę - eleksyrą plaukų atnaujinimui, plaukams, kurie veikia ir yra nebrangūs. priemonė nuo plikimo, plaukai, plaukų slinkimas, plikimas, sveikatos patarimai.
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 19:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Aukštas MTL cholesterolis (vadinamas "bloguoju" cholesteroliu) yra laikomas pagrindine priežastimi susirgti širdies ir insulto ligomis. arterijos, spaudimas, diabetas, insultas, kraujas, kraujagysles, cholesterolis
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 15:42
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Žmonės rašo straipsnius apie nieką. Nes reikia sudaryti protinguolių įvaizdį, o dar dabar, kai taip ima populiarėti natūralumas, tai pasirinkus šią kryptį, visai nesunkiai galima susižvejoti pasekėjų. Palankus metas kvailinti patikliąsias patiems net nesusigaudant reikale, kurio imamasi.
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 14:26
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Besilaukiančios mamytės ir dar labiau belaukiantys tėtukai dega nekantrumu sužinoti kas gi gims jiems, kurios lyties atstovas papuoš jų giminės geneologinio medžio šaką. Ir tada važiuoja būsimoji mama pas gerbiamus ginekologus, o pastarieji be didelių skrupulų guldo naują gyvybę bekuriantį organizmą po prietaiso, kurio veikimas remiasi ultragarso gebėjimais, „rėkiančia gerklyte“ tokio aukštumo gaidomis, kad mūsų ausytės nesugeba fiksuoti – juk mes ne šikšnosparniai. Bet prietaisas - „šikšnosparnis“, jis pats pasiunčia, pats ir paklauso, ir dar daktarėliui parodo vaizdeliu tai, ką išgirdo. Ir džiaugiasi abu – mama, kad gims lauktasis ar lauktoji, o daktarėlis, kad subyrės kišenaitėn atsidėkojimas.
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 08:16
Paslaptys Suaugusiems

Galbūt pastebėjote, kad sekso metu mėgstate vieną tam tikrą pozą labiau už kitas? Pasirodo, kad būtent ji gali pasakyti daug ką apie jūsų charakterį, rašo dailystar.co.uk.

Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 08:03
Mokslo Afiša
Ilgiausio amžiaus rekordas buvo pasiektas dar prieš 21 metus – prancūzė Jeanne Calment sulaukė 122 metų amžiaus. Iki šiol niekas nenugyveno ilgiau, tačiau ilgaamžių vis daugėja. Tai kur ta riba? O gal J. Calment ją jau buvo pasiekusi?
Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 07:09
Istorijos Paslaptys
Net prabėgus 110 metų, vis dar tiksliai nežinome, kas šį įvykį sukėlė, kokia yra tikroji reiškinio prigimtis. Daugelio šalių mokslininkai, profesionalūs tyrinėtojai ir entuziastai mėgėjai bando įminti Tunguskos katastrofos mįslę, tačiau vienareikšmio atsakymo nėra.
Sužinok daugiau ...