Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Liepos » 18

18.07.2018, 15:41
Medicinos Naujienos
Tikrinant vaistus, reikėtų atsakyti į šiuos du klausimus ir tik tada juos patvirtinti vartojimui. Deja, apie 44 proc. naujų medikamentų patvirtinama, prieš tai nė karto neduodant jų pacientams.
Sužinok daugiau ...
18.07.2018, 08:14
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jeigu namuose turite kopūsto, jo nenorite virti ar kepti, tuomet išbandykite su juo numalšinti skausmus. Taip, perskaitėte tikrai teisingai – būtent ši daržovė gali būti nepakeičiama priemonė, norint sumažinti krūtinės skausmus.
Sužinok daugiau ...
18.07.2018, 08:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Jūsų šlapimo spalva gali įspėti, jei jums reikėtų gerti daugiau vandens, o tai - labai svarbu karščiausiais vasaros mėnesiais. Šlapimo spalva paprastai būna įvairių geltonų atspalvių, ir kuo ji tamsesnė, tuo labiau tikėtina, kad jums gresia dehidratacija. Dehidratacija gali padaryti rimtos žalos sveikatai, tačiau labiausiai ji pavojinga kūdikiams, vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Sužinok daugiau ...
18.07.2018, 07:32
Karo Paslaptys
Mūšis dėl sunkiojo vandens – virtinė Sąjungininkų diversijų įvykdytų Antrojo pasaulinio karo metu Norvegijoje, siekiant užkirsti nacių Vokietijos atominės energijos projektui gamintis sunkųjį vandenį, kuris buvo naudojamas branduolinio ginklo kūrimo programoje. Išpuoliai buvo nukreipti prieš Vemorko hidroelektrinę ir gamyklą Riukane, Telemarko apygardoje.
Sužinok daugiau ...