Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Liepos » 08

08.07.2018, 20:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jei mes kalbame apie svorio mažinimą, tai gali būti vienas iš sunkiausių tikslų. Tačiau, turime jums gerų naujienų. Šį kartą pranešame apie skanų obuolių kokteilį, kuris padės jums numesti svorį ir tuo pačiu greitai sumažinsite dydį. Tai šarmina jūsų kūną, pašalina visus toksinus ir kontroliuoja cholesterolį, taip pat apsaugo nuo širdies priepuolio, galvos smegenų kraujotakos.
Sužinok daugiau ...
08.07.2018, 19:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Smegenų kraujagyslių valymas: fitoterapija ir liaudies medicinos metodai. Visi žino, kad vidaus organų valymas yra būtinas, kad galėtume atsikratyti toksinus, atliekas, akmenis, smėlį, kalcio susikaupimą ir kitus kenksmingus dalykus.
Sužinok daugiau ...
08.07.2018, 16:00
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šlapimo takų infekcijos gali paveikti šlapimo pūslę, prostatą, šlaplę ir net inkstus. Paprastai daugiau nuo šių problemų kenčia moterys. Viena iš labiausiai paplitusių infekcijų yra cistitas. Nors šlapimo takų infekcijos gali būti besimptomės, tačiau dažniausiai ši liga pasižymi tokiais simptomais
Sužinok daugiau ...
08.07.2018, 12:20
NSO, Ateiviai
Terminas "kontaktai" apima platų reiškinių spektrą, kurie susiję su NSO ir ateiviais: pradedant nuo NSO stebėjimo iš tam tikro atstumo iki tiesioginių kontaktų tarp Žemės gyventojų ir iš NSO išėjusių būtybių. Ufologų teigimu, patys vertingiausi yra "betarpiški kontaktai", kai įvykio liudininkas turi galimybę stebėti visa tai, kas vyksta, iš ne didesnio kaip 170 m atstumo.
Sužinok daugiau ...
08.07.2018, 10:14
Medicinos Naujienos
Indijos ir Didžiosios Britanijos mokslininkai atrado, kad nanodalelės, esančios arbatos krūmo lapuose, gali apsigyventi ir iš vidaus sunaikinti plaučių vėžines ląsteles. Nors tai tik pati tyrimų pradžia, šis atradimas, kaip ir dauguma kitų, buvo visiškai netyčinis. Mokslininkai tokių rezultatų nesitikėjo išvysti.
Sužinok daugiau ...
08.07.2018, 10:07
Technologijos, IT
Medžiagų mokslas yra seniausia mokslo ir technologijų sritis. Medžiagų poveikis civilizacijos eigai atsispindi erų pavadinimuose: akmens amžius, bronzos amžius, geležies amžius. Dabar mes gyvename pažangiųjų medžiagų amžiuje. Kokios medžiagos bus naudojamos netolimoje ateityje ir kaip jos keis mūsų kasdienį gyvenimą?
Sužinok daugiau ...