Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Liepos » 10

10.07.2018, 21:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nuo seniausių laikų gydymui kaip absorbuojančios vartojamos įvairios medžiagos, kurios sugeba pasisavinti ir sulaikyti įvairias toksines medžiagas bei dujas. Nuo seno kaip sorbentas vartojama juodoji anglis. Juodosios anglies milteliai padeda gydyti apsinuodijimus maistu ir sunkiųjų metalų druskomis.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 20:47
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kai kurie maisto produktai profilaktiškai efektyviai apsaugo nuo daugelio ypač pavojingų ligų. Šie produktai taip pat stiprina imuninę sistemą ir padeda gydyti įvairias ligas.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 18:51
Katastrofos
Britų žurnalistas Šenonas Melonis beveik 30 metų nagrinėjo "Titaniko" istoriją ir padarė "sensacingą" išvadą: pagrindine lainerio katastrofos priežastimi tapo gaisras kuro saugykloje, kuris tęsėsi apie dvi savaites. Tai įdomu, tačiau panašu, kad žurnaliztas nieko naujo nepasakė.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 14:54
Gamtos Paslaptys
Birželio pabaigoje Mičigano kurorte žmonės užfiksavo kvapą atimantį debesį, kuris lėtai judėjo kranto link. Šį keistą fenomeną užfiksavo Holly Belongie Marenger iš Mičigano, JAV, kuri pastebėjo link jos ir jos šeimos narių judantį baimę keliantį debesį.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 14:49
Kosmosas
Skelbiama apie Saulės link artėjančią kometą, ir, panašu, kad netrukus ją galime pamatyti net plika akimi. Ši kosminė uoliena pavadinta „PanSTARRS (C/2017 S3)“. Dar apie liepos 2 d. ji buvo matoma su ryškiai žalios spalvos koma – dujų ir dulkių skraiste, gaubiančia kometą. Vos dviem dienomis anksčiau ji buvo 16 kartų blankesnė, kas leidžia manyti, kad ją kaitina Saulė.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 12:39
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Žiedadulkės – tai vienas iš vertingiausių produktų, kokius tik gali mums pasiūlyti motulė Gamta. Visame pasaulyje jis turi didžiulę paklausą, ir ji auga vis labiau. Žiedadulkės populiarios Vokietijoje ir Prancūzijoje, JAV ir Japonijoje. Neatsilieka ir lietuviai – mūsų parduotuvių lentynose žiedadulkės ilgai neužsilaiko.
Sužinok daugiau ...
10.07.2018, 09:03
Medicinos Naujienos
Gydytojai perspėja apie neįprastą reiškinį: jei naudositės telefonu naktį gulėdami lovoje ant šono, rizikuojate trumpam apakti. Žiūrėjimas į išmaniojo telefono ekraną naktį gulint lovoje gali pakenkti regėjimui. Dvi moterys laikinai apako nuo nuolatinio žvilgčiojimo į savo telefonus naktį. Gydytojai perspėja apie šį neįprastą reiškinį ir ragina pasisaugoti.
Sužinok daugiau ...