Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (245) Komentarų: (0) (03.07.2018 - 14:26)

Realybė kuri žudo. Ar reikia bendrauti ultragarsu su dar negimusiais?

Besilaukiančios mamytės ir dar labiau belaukiantys tėtukai dega nekantrumu sužinoti kas gi gims jiems, kurios lyties atstovas papuoš jų giminės geneologinio medžio šaką. Ir tada važiuoja būsimoji mama pas gerbiamus ginekologus, o pastarieji be didelių skrupulų guldo naują gyvybę bekuriantį organizmą po prietaiso, kurio veikimas remiasi ultragarso gebėjimais, „rėkiančia gerklyte“  tokio aukštumo gaidomis, kad mūsų ausytės nesugeba fiksuoti – juk mes ne šikšnosparniai. Bet prietaisas - „šikšnosparnis“, jis pats pasiunčia, pats ir paklauso, ir dar daktarėliui parodo vaizdeliu tai,  ką išgirdo. Ir džiaugiasi abu – mama, kad gims lauktasis ar lauktoji, o daktarėlis, kad subyrės kišenaitėn atsidėkojimas.

ultragarsas, besilaukiančios mamytės, dnr, dnr molekulė

Kai mes skaitome labai materialią popierinę knygą, tai mūsų akys gaudo tik atspindžius nuo lape užkoduotos raidėmis informacijos. DNR – tai  „videojuosta“, kurią  „nuskaitinėja“  „videomagnetofono galvutės“ - ląstelės ir audiniai. Jeigu šis nuskaitymas netikslus, tai gimus, vietoje penkių pirštų ant rankos, bus šeši. Arba ant galvos išaugs ragas ar dar koks nors organas – istorija tokių pavyzdžių turi.

Mūsų DNR molekulės yra antenos, ir ne tiktai DNR, bet ir baltymai, todėl, kad jų sudėtyje yra metalų atomai, kurie yra tarsi antenos, nukreiptos į aplinką ir per jas vyksta tam tikros informacijos priėmimas.

Jeigu lazerio spinduliu skenuosime DNR molekulę, bet po to DNR molekulę pašalinsime, o lazeris skenuos tą tuščią vietą, tai  tuščioji vieta elgsis taip, tarsi ten vis dar būtų ta DNR molekulė. DNR molekulė vandens tirpale skamba, tai yra skleidžia tam tikrą garsą. Tik jos skleidžiamas signalas yra labai mažo galingumo ir mūsų jutimo organai jų nesugeba fiksuoti, tačiau prietaisų pagalba mokslo žmonės šios DNR giesmės pasiklauso. DNR lygiai taip pat skamba ir molekulėje, skleisdama sudėtingą  melodiją su pasikartojančiomis frazėmis. Jeigu tą molekulę paveiksite ultragarsu, tokiu pačiu, kokiu atliekami diagnostiniai tyrimai, tai vietoje sudėtingos melodijos teliks viena nata.

Tiems, kurie vis dar galvoja, kad ultragarsas yra nepavojingas, siūlome  patiems pasiskaityti apie kompanijos Prophy-Lectric sukurtą mikrono dydžio mikroschemą Nippit 3000, kuri yra „nepavojinga“ žmogui, bet pavojinga jo spermatozoidams. Tokia mikroschema įmontuojama į mobilų telefoną, kuris netgi, reaguodamas į mobilaus telefono šeimininko balso specifines emocines gaideles, sugeba šią mikroschemą įjungti ir tuomet pasklidęs ultragarsinis signalas 6 metrų spinduliu atima visas apvaisinimo galimybes spermatozoidams, padarydamas judriuosius gyvybės pradmenis impotentais.

Ir dar. Pekino universiteto mokslininkai atrado įdomią gimdos savybę. Pasirodo, kad gimda gali iškreipti pro ją praeinančius ultragarso spindulius ir tuomet prietaiso ekrane matysite ne tai, kas yra realybėje motinos gimdoje. Neretas atvejis, kai gydytojai utragarsu nustato vaisiaus lytį neteisingai. Ir ne visada čia gydytojo ar prietaiso kaltė. Jei besilaukianti motina labai laukia vienos lyties vaiko, o jos viduje auga priešingos lyties, ir tyrimo metu labai jaudinasi, vegetatyviniai galvos smegenų centrai įtakoja į gimdą, ši ima dideliu dažniu susitraukinėti, sukeldama vaisiaus skysčio vibraciją, kuri  iškreipia prietaiso ultragarsinį signalą ir gydytojas ultrasonografas ekrane mato neteisingą vaizdą.

Ultragarsas ypač pavojingas pirmaisiais nėštumo mėnesiais.

Yra pakankamai metodų ir be utragarso, kuriais galima tokiu pačiu tikslumu, kaip ir ultragarsinis tyrimas, nustatyti laukiamo vaiko lytį. Pastojus, jau po 20 parų iš hormono chorioninio gonadotropino kiekio galima nustatyti vaiko lytį - mergaitės atveju šio hormono kiekis daug didesnis. Štai dar vienas iš pavyzdžių. Pasistengus, jų galima rasti ir daugiau -  vaiko lyties prognozė.

Imsite prieštarauti ir teigti, kad utragarsinis tyrimas reikalingas, kad išsiaiškinti galimą apsigimimą ar patologiją? Bandymas būti protingesniais už motinos organizmą gali ir nepasitvirtinti. Jei vaisius vystosi nepilnavertis, organizmas pats sugeba jo atsikratyti – įvyksta persileidimas. Yra pakankamai atvejų, kai ultragarsas rodė patologiją, o gimus ji nepasitvirtino.

Pasirinkimas kaip elgtis - jūsų teisė.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: dnr, ultragarsas, dnr molekulė, besilaukiančios mamytės
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Plaukų augimo receptas: net gydytojai tyli!...

Namų gamybos plaukų kaukė. Kiekvienas nori gražių plaukų, bet nėra lengva tai pasiekti. Žmonės linkę prarasti kas dieną per 50-...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Uždėkite sodą po akimis ir rezultatas jus nustebins!...

Dažnai žmonės galvoja, kad pigūs vaistai, pasigaminti namie savarankiškai negali susidoroti su odos problemomis. Tačiau, tai ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip greitai išvalyti inkstus natūraliu gėrimu...

Jūsų inkstai nuolat filtruoja kraują, pašalina toksinus iš organizmo per šlapimą. Kai vedama nesveika gyvensena, šie toksinai...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vėžys mėgsta cukrų: priešvėžinė dieta...

Daugiau kaip prieš šimtą metų gydytojai nustatė, kad piktybinius auglius galima “numarinti badu” - arba dieta, ar...