Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Kovo » 15

Mokslininkai atrado "ateivių DNR", paslėptą skiepytų žmonių kraujyje

Mokslininkai atrado

Ispanijoje esančio elitinio tyrimų padalinio mokslininkai padarė keletą stulbinančių atradimų, susijusių su "Pfizer Covid" mRNA vakcina, įskaitant ir nerimą keliantį faktą, kad 48 val. patalpinus į roplių inkubatorių kūno temperatūroje, mRNA tirpale išsirita naujos gyvybės formos, įskaitant galvas ir kojas.

Ar elitas į masiškai gaminamas vakcinas įsileido ateivių (svetimkūnių) roplių DNR, kad ji būtų įpumpuota į norinčių paklusti masių kūnus?

Iš pažiūros tai gali skambėti kaip bloga mokslinė fantastika, bet kai įsigilini šiek tiek giliau ir sužinai apie Billo Gateso ir pasaulinio elito prieš pat pandemiją išduotus žmogaus kūno patentus, tai, kas skambėjo kaip bloga mokslinė fantastika, staiga tampa gyvu košmaru skiepijamiems žmonėms.

Nepaisant to, kuo mus bando įtikinti didžioji žiniasklaida, Pasaulio ekonomikos forumas nesistengia žmonijai sutvarkyti pasaulio. Jie bando sutvarkyti reikalus dėl nedidelės pasaulio gyventojų mažumos. O kad tai padarytų, jie bando jus palaužti. Galbūt norėsite pradėti kreipti didesnį dėmesį.

Rikardas Delgadas (Ricardo Delgado) iš projekto "La Quinta" Ispanijoje yra vienas iš nedaugelio mokslininkų, kurie nepardavė savo sielos visagaliam doleriui ir nėra pavaldūs globalistų elitui, pavyzdžių. Anksčiau jis ir jo komanda padarė svarbių laimėjimų tyrinėdami eksperimentines mRNA vakcinas, aptikdami grafeno ir nanotechnologijų mRNA produkte.

Tačiau naujausio jų eksperimento rezultatai yra potencialiai didžiausią nerimą keliantis atradimas. Įstačius du lašus Pfizer Covid vakcinos į roplių inkubatorių UV šviesoje 37 laipsnių pagal Celsijų arba 98,6 laipsnių pagal Farenheitą temperatūroje 48 valandoms, ėmė vykti kažkas labai keisto.

Kaip aiškina Delgado, "pasirodė dariniai, tarsi kažkas būtų išsiritęs".

Analizuodami rezultatus mikroskopu 30 mikronų masteliu, tyrėjai pamatė "galvas ir kojas", atsirandančias iš to, kas atrodė kaip išsiritę kiaušiniai.

Delgado ir jo komanda pasižadėjo tęsti tyrimus ir ragina kitus pakartoti eksperimentą, nes viena yra aišku. Mums nebuvo pasakyta tiesa apie šias vakcinas.

Pirmiausia mums buvo sakoma, kad jos yra saugios ir veiksmingos. Pagrindinė žiniasklaida ir pasaulinis elitas šiuo metu desperatiškai bando įtikinti visuomenę, kad jie niekada nesakė šių dalykų. Tačiau visi, kurie buvo atidūs, nuo pat pradžių tiksliai žinojo, kas nutiks.

Robertas F. Kenedis (Robert F. Kennedy Jr.) tiksliai žinojo, kas nutiks, nes pasaulinis elitas daugelį metų ruošėsi plandemijai ir paliko savo pirštų atspaudus visoje nusikaltimo vietoje.

Žmogaus kūnas - tai pulsuojantys, vibruojantys vamzdžių ir tunelių vartai, pripildyti elektrolitų ir galintys perduoti informaciją - interneto ir XXI amžiaus gyvybinę jėgą. Dabar paaiškėjo, kad Bilo Geitso "Microsoft" buvo suteiktos "išskirtinės teisės" į šį kūno gebėjimą veikti kaip kompiuterių tinklas.

Jei tai skamba pernelyg panašiai į mokslinę fantastiką, kviečiame tai patikrinti patiems. "Microsoft" buvo suteiktas JAV patentas 6 754 472, kuris vadinasi "Energijos ir duomenų perdavimo būdas ir aparatas, naudojantis žmogaus kūnu".

Galime kalbėti apie savaime išsipildančią pranašystę ir Žvėries ženklą.

Gatesas taip pat turi dar vieną patentą, kuris jam buvo išduotas prieš pandemiją, šiame patente patogiai pavaizduoti skaičiai 666.

Mokslininkai atrado

"Microsoft" patentas 060606 iš esmės buvo parengtas kompiuteriui, veikiančiam žmogaus genome.

Bilo Geitso planas dėl su kūnu sąveikaujančios skaitmeninės valiutos numato naudoti žmogaus kūną kriptovaliutai kasti, kai žmogus žiūri reklamas arba atlieka nedideles žeminančias užduotis, o kai užduotis bus užregistruota kaip gauta, naudotojas gaus kriptovaliutos arba CBDC mokėjimą.

Nors tai vėl gali skambėti kaip bloga mokslinė fantastika, tačiau tai yra ne kas kita, kaip Klauso Švabo 4-osios pramonės revoliucijos įgyvendinimas.

Mokslininkai atrado

O tai reiškia, kad turime paklausti - ar skiepytų asmenų žmogaus genomas jau gavo savo kompiuterizuotą ateivio gyvybės formą?

Ar paskiepytieji jau yra vaikščiojantys, kalbantys žmonės kiborgai, atliekantys kol kas nežinomą pasaulinio elito funkciją - prieš tai, kai jie suserga ir miršta nuo turbo vėžio, kaip Didžiosios Britanijos parlamento narys Endrius Bridženas (Andrew Bridgen) įspėjo savo rinkėjus, kad jam pasakė vienas aukšto rango pasaulinio elito narys?

 Tačiau milijonai žmonių visame pasaulyje vis dar rikiuojasi į eilę, kad gautų vakciną, nepaisant visų įrodymų, kad tai yra žalingiausias dalykas, kurį jie gali padaryti savo organizmui.

Stebėkite, kaip žmonės paklusniai laukia eilėje, kad gautų dar vieną skiepą, o įskiepytą žmogų išveža greitosios pagalbos automobilis.

Kai kurie žmonės ir toliau nesugeba savarankiškai mąstyti.

Žiūrėkite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/03/scientists-discover-alien-dna-hidden-in.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
04.07.2019 laikas 22:28 Receptai Varškės desertas be kepimo! Labai skanūs varškės zefyrai.

Turbūt gana sunku rasti tokį, kuriam nepatiktų zefyrai. O vyresnė karta dar ir ilgesingai dūsauja: „Va seniau tai buvo zefyrai, o šiandien tai gryna chemija“. Iš dalies jie teisūs.

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 11:31 Receptai Žirnelių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Virtų žirnelių, Grietinėlė

Skaityti daugiau

11.07.2019 laikas 09:15 Receptai Mielinės spurgos su džemu
Gaminame namuose. Mielinės spurgos su džemu. Konditerinio švirkšto ar maišelio pagalba pro skylutę prileidžiame džemo. Dar šiltas spurgas apibarstome cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau