Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Spalio » 20

Recenzuotame tyrime nustatyta, kad mRNA Covid Jabs sudėtyje yra ‘šimtai milijardų DNR molekulių per dozę’

Recenzuotame tyrime nustatyta, kad mRNA Covid Jabs sudėtyje

Naujame recenzuojamame moksliniame tyrime nustatyta, kad "Pfizer" ir "Moderna" mRNA vakcinose yra nuo milijardų iki šimtų milijardų DNR molekulių vienoje dozėje", o tai tiesiogiai prieštarauja vyriausybių ir reguliavimo institucijų visuomenei pateiktai informacijai apie šių vakcinų turinį.

Spalio 18 d. paskelbtame Kanados Gvelfo universiteto (University of Guelph) tyrėjų atlikto labai laukto naujo tyrimo išankstiniame atspausdintame variante aprašomas "tiriamojo dozės ir atsako ryšio su rimtais nepageidaujamais reiškiniais" tyrimas.

Tyrimo išvadose teigiama, kad "duomenys rodo, jog šiose vakcinose yra nuo milijardų iki šimtų milijardų 61 DNR molekulių vienoje dozėje. Naudojant fluorometrijos metodą, visos vakcinos 188-509 kartus viršija 62 FDA ir PSO nustatytas 10 ng/dozėje liekamosios DNR koncentracijos rekomendacijas."

Šios išvados kelia susirūpinimą, nes viso pasaulio vyriausybės ir priežiūros institucijos nuolat ramino visuomenę, kad tiek "Moderna", tiek "Pfizer" eksperimentinės COVID vakcinos nekeičia asmens DNR.

Taip yra todėl, kad, kaip aiškina reguliatorius, vakcinose yra tik mRNA, o ne DNR.

Tačiau 2023 m. pradžioje tyrėjai pradėjo ieškoti įrodymų, kurie paneigia oficialų pasakojimą apie mRNA vakcinas, kurios pandemijos metu buvo masiškai diegiamos visuomenei.

Kaip praneša PharmaFiles, mokslo bendruomenė lėtai, bet užtikrintai artėja prie atskleidimo dėl to, kad mRNA vakcinos gali būti ne tokios, kokias mums sakė vyriausybės ir reguliavimo institucijos.

Pavyzdžiui, Kevinas McKernanas (Kevin McKernan) šių metų pradžioje per savo pakaitą pasidalijo savo išvadomis apie DNR plazmidžių teršalus. Kevinas aptiko DNR plazmidžių teršalų pėdsakų "Pfizer" ir "Moderna" vakcinų buteliukuose, ir tai sukėlė nerimą.

Daugelis paprasčiausiai atmetė Kevino išvadas kaip baimės kurstymą. Viena didžiausių problemų, susijusių su dabartiniu medicinos fiasko, kurį patiriame šiandien, yra ta, kad pokalbiai ir diskusijos negali vykti dėl to, kad žmonės puola vieni kitus ir griebiasi keiksmažodžių, užuot nuoširdžiai ieškoję tiesos. Vis dėlto tiesa ilgainiui išaiškėja, nors tam prireikė daugiau laiko nei tikėtasi.

Kevino išvados galiausiai buvo pakartotos keliose nepriklausomose laboratorijose, iš kurių vienai vadovauja daktaras Filipas Bakhaultsas (Phillip Buckhaults), Pietų Karolinos universiteto molekulinės biologijos ir vėžio genomikos ekspertas. Dr. Buckhaultsas buvo sunerimęs dėl aptiktų DNR teršalų, ir žavi jo drąsa spręsti tai, ką rado, nepaisant to, kad yra laikomas "už mRNA" (kaip matyti iš pirmiau pateikto klipo, dr.)

"Vakserių ir antivakserių" karo problema yra ta, kad jis tapo toks nuodingas, jog niekas nenori nieko tirti, nes bijo, kad bus užsipultas arba jo karjera ir pragyvenimo šaltinis bus sužlugdyti už tai, kad pasisakys prieš "oficialųjį naratyvą".

2023 m. rugsėjo 14 d. daktaras Filipas Bukoltas (Phillip Buckhaults) davė parodymus Pietų Karolinos senato ad hoc medicinos reikalų komitete, nušviesdamas šį klausimą. Išreiškęs nuostabą dėl vakcinose esančių DNR teršalų, daktaras Buckhaultsas pabrėžė, kad būtina skubiai atlikti išsamius tyrimus. Be to, jis pripažino, kad nustatyti įtartinų mirčių po skiepijimo priežastis yra sudėtinga, todėl sunku jas priskirti COVID arba pačioms vakcinoms.

Dr. Buckhaults pasiūlė atlikti tolesnius tyrimus ir genetinę paskiepytų asmenų analizę, ypač tiriant kamienines ląsteles, kad būtų galima nustatyti bet kokius galimus genetinius pokyčius. Plazmidinės DNR integravimas į kamieninių ląstelių genomus gali palikti ilgalaikių padarinių, pavyzdžiui, vėžį ir autoimunines ligas, todėl kyla susirūpinimas dėl ilgalaikio vakcinos poveikio.

Kalbant apie stiprinamuosius skiepus, daktaras Buchaultsas išreiškė abejonę, ar juos gauti, kol nebus įsitikinta, kad juose nėra DNR plazmidžių. Toks atsargus požiūris pabrėžia būtinybę atidžiai įvertinti ir patikrinti CDC rekomenduojamus stiprinamuosius skiepus.

Dr. Buckhaultso liudijimu susidomėjo tokie žinomi gydytojai kaip Dr. Wafikas S. El-Deiry (Wafik S. El-Deiry), kuris išreiškė savo asmeninį susirūpinimą dėl eksperimentinių vakcinų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.07.2019 laikas 13:07 Receptai Sūrio rutuliukai su česnaku
Gaminame namuose. Sūrio rutuliukai su česnaku. Iš gautos masės formuojame nedidelius rutuliukus, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame įkaitintame aliejuje, kol gražiai apskrus. Aliejaus turi būti tiek, kad sūrio rutuliukai jame pl...

Skaityti daugiau

20.09.2018 laikas 08:04 Receptai Liaudiški patarimai cholesterolio gydymui
Cholesterolis liaudies medicinoje, cholesterolis, cholesterolio gydymas, receptai, cholesterolio receptas, vaistažolės, vaistažolės cholesteroliui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradici...

Skaityti daugiau

13.07.2019 laikas 13:36 Receptai Gaminame namuose. Naminis plombyras
Tačiau problema tame, kad dabar prideda pernelyg daug įvairių chemikalų, dėl kurių plombyro skonis praktiškai dingsta. Naminį plombyrą pasigaminti bus nesunku. Yra labai geras receptas, kuriuo mes nusprendėme pasidalinti su jumis....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau