Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Birželio » 18

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį" - žiniasklaidos užtemimas

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį"

Naujajame priešpremjeriniame tyrime išsamiai aprašytas metodas, kaip išjungti "Covid" mRNA švirkštų genetinių pakitimų poveikį, suteikiantis vilties milijardams žmonių, kuriems pakenkė eksperimentiniai švirkštai.

"Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" biologinio pasiskirstymo tyrimai paneigia teiginį, kad su nanolipidais surišta nms-mRNA lieka deltiniame raumenyje ar pažasties limfmazgiuose. Įvairiuose audiniuose liekantis aptinkamas vakcinos mRNA kiekis kelia potencialių saugumo problemų", - teigiama tyrimo skyriuje "Išvados". "Dėl vakcinos mRNA integracijos į šeimininko genomą galimybės ir nenumatytos baltymų gamybos dėl perskaitymo perspektyvos reikia sukurti mechanizmą, kuris pašalintų išliekančią sintetinę mRNA ir sustabdytų žalingą "Spike" baltymų gamybą. SiRNA ir RIBOTAC naudojimas vakcinos mRNA nukreipti į vakcinos mRNA ir ją suskaidyti yra perspektyvus būdas žalingam poveikiui sveikatai sumažinti. Galimybė lengvai pritaikyti siRNA ir RIBOTAC, kad jos būtų nukreiptos į dominančią mRNR, daro šiuos metodus ypač patrauklius, nors būtina atlikti tolesnius tyrimus, kad būtų galima spręsti problemas, susijusias su galimu netiksliniu poveikiu ir imuninės sistemos aktyvinimu."

Infowars.com praneša: "Moderna" patentuose vadinama modifikuota mRNA arba mmRNA (angl. modified messenger RNA - modifikuota pasiuntinių RNR) - tai egzotiška technologija, pagal kurią pakeista RNR seka įterpiama į lipidinę nanodalelę, kad ji patektų į skiepijamo asmens ląsteles. Tuomet svetima žmogaus sukurta seka įtraukiama į skiepijamo asmens ląsteles, taip veikdama labiau kaip genų terapija nei tradicinė vakcina.

Nors dėl egzotinės injekcijos žmogus pradeda gaminti pavojingą Covid spyglio baltymą, šiuo metu nėra būdo, kaip sustabdyti, kad žmogus nebegamintų šio spyglio baltymo visam laikui. Bent jau iki šiol nėra "išjungimo" jungiklio.

Tyrime aprašytas būdas, kaip išjungti smailiojo baltymo gamybą.

"...dėl įkapsuluotos mRNA ilgaamžiškumo ir neribotos žalingo ir potencialiai mirtino "Spike" (S) "Spyglio" baltymo gamybos reikia strategijų, kurios padėtų sumažinti galimą neigiamą poveikį", - teigiama tyrimo "Anotacijos" dalyje. "Čia mes tiriame mažųjų interferuojančių RNR (siRNA) ir į ribonukleazę nukreiptų chimerų (RIBOTAC) potencialą kaip perspektyvių sprendimų, skirtų nukreipti, inaktyvuoti ir suskaidyti vakcinos mRNA likučius ir išlikusią mRNA, taip potencialiai užkertant kelią nekontroliuojamai "Spike" baltymo gamybai ir sumažinant toksiškumą. Tikslinis siRNA ir RIBOTAC pobūdis leidžia tiksliai įsikišti, o tai suteikia galimybę užkirsti kelią nepageidaujamiems mRNA pagrįstų terapijų reiškiniams ir juos sušvelninti."

Tyrimo dalyje "siRNA ir RIBOTAC taikymas" išsamiai aprašytas metodas, kurį mokslininkai pasiūlė, siekdami išjungti mutageninį "Covid" vakcinų poveikį.

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį"

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį"

Tyrėjai taip pat pateikė savo siūlomo naujo gydymo grafinį atvaizdavimą.

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį"

Kadangi organizmas lengvai suskaido svetimą pasiuntinių RNR, "Moderna" (sukūrusi mRNA "Covid" vakciną, kurią "Pfizer" nukopijavo ir dėl kurios buvo paduota į teismą) sukūrė metodą, kaip mRNA krovinį inkapsuliuoti lipidinėje nanodalelėje, kuri leido jį pernešti į ląstelės ribosomas. Tyrime aprašoma, kiek skirtingų organizmo sistemų turėjo įveikti egzotiška mRNA vakcinos technologija, kad pakeistų žmogaus genomą.

"Prieš suteikiant leidimus 2020 m. naudoti "Moderna" (mRNA-1273) ir "Pfizer-BioNTech" (BNT162b2) mRNA vakcinas, buvo sprendžiama daugybė problemų, siekiant apeiti mRNA technologijai būdingus apribojimus. Nors mokslininkai anksčiau įrodė, kad nukleorūgštis galima inkapsuliuoti ir sėkmingai tiekti polimerinėmis dalelėmis, mRNA kaip veiksmingos terapinės medžiagos atsiradimui reikėjo sumažinti mRNA nestabilumą ir imunogeniškumą, taip pat mRNA gebėjimą įveikti daugybę barjerų [1, 2]. Net jei mRNR išvengia nukleazių ekstraląstelinėje erdvėje ir tikslinėse ląstelėse, didžioji dalis mRNR įstringa endosomose ir vėliau suyra [3]. Be to, egzogeninės mRNA endocitozė gali sukelti modelio atpažinimo receptorių valdomą imunogeniškumą, vėliau slopinant mRNA transliaciją ir mažinant mRNA stabilumą [4-8]. Be to, efektyviam mRNR pristatymui trukdo neigiami mRNR ir ląstelės membranos krūviai [2]. Pateiktą mRNA taip pat gali pašalinti makrofagų fagocitozė arba inkstų filtracija[2]", - teigiama tyrimo įvado skyriuje.

Tyrimuose aptartas mRNA pasiskirstymo skiepytųjų organizmuose paplitimas.

"Pardi ir kt. tyrimai, atlikti naudojant žiurkių modelį, rodo, kad LNP inkapsuliuotos mRNA, įšvirkštos po oda, į raumenis arba į odą, veržiasi iki 10 dienų [44]. Stebina tai, kad vakcinos SARS-CoV-2 Spike mRNA viso ilgio arba fragmentai buvo pastebėti 9,3 % pacientų kraujo iki 28 dienų po mRNA-1273 arba BNT162b2 mRNA vakcinos suleidimo [45]. Autoriai daro prielaidą, kad plazmoje aptikta mRNA yra uždaryta LNP, nes nuoga mRNA greitai suirtų. Panašiai vakcinos mRNA pastebėta limfmazgių gemaliniuose centruose praėjus 60 dienų po antrosios mRNA-1273 arba BNT162b2 dozės suleidimo [46]. Be to, Hanna ir kt. atliktas tyrimas pagrindžia ankstesnes išvadas, kad vakcinos mRNA palieka injekcijos vietą ir pasiskirsto sistemiškai. Buvo įvertinta, ar 13 žindančių moterų, gavusių BNT162b2 arba mRNA-1273 COVID-19 vakciną, motinos piene yra vakcinos mRNA. Kai kuriuose motinos pieno mėginiuose iki 45 val. po vakcinacijos buvo aptikta pėdsakų vakcinos mRNA, kurios vientisumas buvo sumažėjęs [47]", - teigiama tyrimo skyriuje "Vakcinos mRNA aptikimas in Vivo".

Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį"

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2019 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

07.06.2019 laikas 17:47 Receptai Tokio niekur negirdėjau. Dabar „Napoleoną“ gaminu tik ant keptuvės

Šuo receptu su manimi pasidalino mano draugo mama! Iki to karto bandžiau įvairius receptus, kaip pasigaminti nuostabų „Napoleoną“ , bet visada grįžtu prie šio recepto! Tuoj suprasite kodėl!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau