Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Civilizacijos paslaptys » Peržiūrų: (1229) Komentarų: (0) (23.09.2015 - 18:35)

Neįtikėtini artefaktai: Gunung Padangas

Paslapčių ir nuotykių mėgėjams Gunung Padango vietovė Javos saloje (Indonezija) žinoma bent nuo 1914-ųjų metų. Vos tik prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas, šią vietą užplūdo kolonistai iš Senojo Pasaulio, gelbėdamiesi nuo karo baisumų Europoje. Iš visų atvykėlių patys smalsiausi buvo olandai. Būtent jie iš vietinių gyventojų ir sužinojo, kad "Gunung Padang" vietine kalba reiškia "šviesus kalnas". Šventa žmogaus rankomis mitinio karaliaus Silavangos įsakymu sukurta vieta šimtmečius buvo naudojama meditacijai ir žvaigždėto dangaus stebėjimui.

Pirmoji piramidė pasaulyje

Savaime aišku, kad olandų kolonistui, užrašę tolimos Javos salos gyventojų senovės padavimą ir perdavę ji Nyderlandų antikos gyventojų tyrimo mokslinei draugijai, net negalėjo įtarti, kad lygiai po 60-ies metų, t .y 1974-ais metais, indoneziečiu "liaudies pasakojimas" taps pirmuoju raktu, siekiant įminti Gun-mg Padango mįslę. Padavime minimose vietose prasidėjo kasinėjimai. Pats „šviesusis

kalnas", kuris XX amžiaus pradžioje buvo laikomas vulkaninės veiklos rezultatu, musų dienomis buvo pripažintas kaip seniausia piramidė pasaulyje.

Tačiau to dar maža: 2015-ais merais čia buvo aptikti ar tai ateivių kosminio laivo nuolaužos, ar tai... Beje, apie viską papasakosime iš eilės, tegul skaitytojas pats nusprendžia ar galima sutikti su daktaru Deniu Natvidžajumi, kuris tvirtina, kad „Gunung Padango artefaktai apvers visą mūsų supratimą apie seniausią žmonijos istoriją".

Užuomina pasakoje

1974-ais metais Indonezijos mokslo instituto Geotechnologinio tyrimo centro entuziastai apdulkėjusiuose archyvuose aptiko olandų kolonistų užrašus juose buvo pasakojama apie karalių Silavangą, kuris "mokėjo vienu rankos mostu perkelti didžiulius bazalto luitus, pasiversti tigru, o po Gunung Padango piramidės sukūrimo ne numirė, o pavirto dvasia, kad vieną dieną vėl atgimtų".

Nors negalima sakyti, kad Denio Natavidžajaus grupės geologai, archeologai ir technologai aklai patikėjo senųjų salos gyventojų pasakojimais ir olandų kolonistų užrašais, tačiau vis tik nusprendė patyrinėti gimtosios šalies archyvus. Paaiškėjo, kad karalius Silavanga - istorinė asmenybė. Valdovas, valdęs apie 1500-ius metus prieš mūsų erą.

Jau minėto mokslo centro mokslininkai ėmė kapstytis giliau tikrąja to žodžio prasme. Atrodo, pirmieji bandymai nustatyti Gunung Padango paviršiuje esančių megalitų amžių tarsi patvirtino versiją, kad ši

piramidė pastatyta Silavangos valdymo laikotarpiu. XX-XXI amžių sandūroje mokslininkams buvo suteikta galimybė pasinaudoti galingais gręžimo įrenginiais ir gauti pavyzdžius iš gilesnių sluoksnių. Mokslininkų nustebai nebuvo ribų. Vis iš didesnio gylio paimti pavyzdžiai rodė vis didesnį statinio amžių - net iki 22 tūkstančių metų...

Ar tai reiškia, kad Gunung Padangas senesnis už Gizos komplekso piramides? Ir tai dar ne viskas: naujausi tyrimai parodė, kad 30 m ir didesniame gylyje yra daugybė praėjimų bei kol kas nežinomi artefaktai iš metalo lydinių.

Tokiu būdu, versija apie karaliaus Silavangos dalyvavimą Gunung Padango statyboje buvo visiškai paneigta. Panašu, kad didžiuliai megalitiniai komplekso statiniai buvo statomi ne vienos kartos gyventojų - taip pat ir žymiai anksčiau, nei prasidėjo karaliaus Silavangos valdymas. Kalbant apie 1500-sius metus prieš mūsų erą, tai mokslininkų laukė tikra mįslė. Skiedinys, kuris tarpusavyje surišo piramidės luitus, pasirodė besąs iš 45% silikatinių mineralų ir 45% geležies rūdos mineralų... Metalurgija senovės Indonezijoje, neįmanoma be elektros energijos naudojimo? Ar taip galėjo būti?

Kosminis laivas ar elektros energiją gaminantis įrenginys?

2015-ųjų metų pradžioje Deniui Natavidžajui, gali būti, pavyko atskleisti senųjų piramidės statytojų elektros energijos panaudojimo mįslę. Mokslininkas kartu su kolegomis Gunung Padango kasinėjimų metu aptiko keistos formos metalinius įrenginius, primenančius... elektros stotis.

Šiuo radiniu susidomėjo pats Indonezijos prezidentas, kuris asmeniškai pasveikino mokslininkus su sensacingu radiniu. Tačiau atmeskime beribį optimizmą į šalį, nes Indonezijos mokslininkų parodyti senovės artefaktai mokslo pasaulyje sukėlė daugybę ginčų.

Iš vienos pusės, nėra nieko keisto, nes kalbama apie ką tik aptiktus sensacingus radinius. Praėjo pernelyg mažai laiko, kad būtų galima daryti vienareikšmes išvadas. Iš kitos pusės, įtarimą kelia labai skirtingi mokslinėje spaudoje pateikiami duomenys apie šiuos artefaktus. Pavyzdžiui, pats Natavidžajus tvirtina, kad senovės elektros stotys buvo aptiktos sluoksnyje, kurio amžius siekia 25

tūkstančius (!) metų prieš mūsų erą, o patys šie artefaktai pagaminti iš aukso ir vario. Mokslininko teiginius atmeta ufologai, kurie tvirtina, kad radinys susijęs su karaliaus Silavangos valdymo laikotarpiu, o jame yra ne tik aukso ir vario, bet ir didelis kiekis nežemiškos kilmės metalų.

Kalbant kitais žodžiais, ufologai tvirtina, kad tai yra didžiulio ateivių kosminio laivo nuolaužos. Suprantama, kad tiesiog visai šalia hipotezė, jog karalius Silavanga, kuris „mokėjo vienu rankos mostu perkelti didžiulius bazalto luitus“, buvo ne kas kitas, o likęs gyvas NSO ekipažo narys. Tai buvo kitos planetos būtybė, kuri prisidėjo prie piramidės statybos (bent jau paskutiniajame etape) ir taip nusipelnė padėkos ir buvo įamžinta legendose, ko negalima pasakyti apie kitus vietinius valdovus.

Gunung Padangas kaip... Platono Atlantida

Dabartiniu metu daktaro Denio Natavidžajaus aptikti artefaktai yra saugomi Indonezijos vyriausybės nurodymu ir slapta yra tiriami vietinėse laboratorijose, dalyvaujant kariniams ekspertams. Panašu, kad apie šiuos artefaktus visuomenė greitai nesužinos. Vietiniai mokslininkai norėtų, kad visos Gunung Padango mįslės liktų tik Indonezijos prerogatyva. 2013-ais metais, dar prieš aptinkant senovinės elektros stoties liekanas ar ateivių NSO nuolaužas, 34 Indonezijos archeologai pasirašė atitinkamą peticiją vyriausybei. Bet kokiu atveju, jeigu apsiriboti nurodyto radinio amžiumi 1500 metų iki mūsų eros ir, būnant skeptiškai nusiteikus, įsivaizduoti, kad kalbama ne apie „Silavangos kosminį laivą", o apie primityvią elektros stotį, nuo to Gunung Padango artefaktų sensacingumas nė trupučio nesumažėja.
Tuo metu nerimstantis mokslininkas mums vis siūlo naujas sensacijas. Pavyzdžiui, jis tvirtina, kad Gunung Padango regionas idealiai atitinka Platono aprašytą Atlantidą. Reikia prisiminti, kad būtent Natavidžajus įrodė, kad vietiniai megalitai yra žmogaus rankų kūrinys, todėl galima atleisti mokslininkui jo egzaltaciją. Gal iš tiesų jam pavyks pateikti įrodymų, kad Atlantida ir Gunung Padangas - tai vienas ir tas pats? juk ir versija apie vulkaninę vietinio komplekso kilmę buvo vienintelė teisinga iki XX amžiaus 8-o dešimtmečio vidurio. O šiandien šią versiją palaiko tik vienetai, pavyzdžiui, vulkanologas Zutiknas Brontas.

Ateityje laukia Javos piramidės kasinėjimai dar didesniame gylyje, pasinaudojant pačia šiuolaikiškiausia ir brangiausia gręžimo technika. Mes dabar nežinome, kokie nauji artefaktai slepiasi piramidės gelmėje. Bet kokiu atveju, specialusis Indonezijos prezidento patarėjas Andis Arifas jau šiandien yra įsitikinęs:

- Išvados apie Gunung Padangą dar sukrės visą pasaulį!

„Žemės sesuo" iš mito

Pasakojimą apie Gunung Padango artefaktus ir mįsles baigsime tuo pačiu, kuo ir pradėjome, - Javos salos gyventojų mitu apie piramidę, skirtą meditacijai ir žvaigždžių stebėjimui. Žinoma, galima ironizuoti dėl versijos apie „ateivio iš kitos planetos Silavangos statinį“, tačiau yra dar vienas įdomus faktas:

Gunung Padang-Beyond Imaginations: The Mountain Of Light

vietinių gyventojų padavimuose minima „Žemės sesuo, už 500 šviesos žingsnių, apgyvendinta broliais" Galima būtų nusijuokti ir iš šio pasakojimo, tačiau 2014-ais metais astronomai už 500 šviesmečių nuo Žemės aptiko unikalią planetą Kepler-186, kurios dydis tik 10% didesnis už Žemės, ir kuri skrieja taip vadinamoje gyvybės zonoje (šios planetos orbita nuo žvaigždės nutolusi tiek pat, kiek Žemės orbita nuo Saulės). Šiandien mokslininkai daro prielaidą, kad „Žemės sesėje" gali būti vandens, o tai reiškia - ir gyvybės. O štai iš kur senovės astronomams iš Gunung Padango buvo žinomos analogiškos žinios, perduodamos iš kartos į kartą, atspėti kol kas neįmanoma.

reklama

Šioje istorijoje: Javos sala, nso, Ateiviai, silavango, Piramidės, artefaktai, Indonezija, gunung padango

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1229 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (377)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (291)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Pienas – sveikatos šaltinis ar ligų sukėlėjas?...

Šiandieną atskleisiu dar vieną mitą apie taip vadinamą labai sveiką ir naudingą produktą - pieną. Jei jūs jį vartojate, galiu jus iš karto nuvilti, nes jis daro daugiau žalos nei duoda naudos.
paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.
paranormal.lt
Atsisveikinkite su sąnarių, kojų skausmu šiuo įrodytų m...

Atsižvelgiant į neseniai padarytus tyrimus. 30 % suaugusiųjų kenčia nuo sąnarių skausmo, kuris gali būti sukeltas daugelio ligų, įskaitant podagrą, padermes, taip pat osteoartrito, bursito, reumatoidinio artrito, patempimų ir

paranormal.lt
Atsikratykite sąnarių skausmą per vieną dieną, naudojan...

Numalšins skausmą per kelias minutes! Jei kenčiate nuo kelio ar sąnarių skausmo, turėtumėte žinoti, kad esate vienas iš milijono žmonių visame pasaulyje, kurie bando išspręsti šią problemą.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Kasparo Hauzerio paslaptis...

1828 m. gegužės 26 d. į Niurnbergo vartus pasibeldė paauglys. Jis buvo tvirto stoto, šviesių garbanotų plaukų, išblyškusio veido ir ėjo svyruodamas tarsi būtų girtas. Prie jo priėjo vietinis batsiuvys Georgas Veikmanas pažiūr

paranormal.lt
Keisti susitikimai jūroje...

Per kelis pastaruosius dešimtmečius įvairiose pasaulinio vandenyno ir didžiųjų ežerų vietose įvyko akistatų ne tik su objektais, bet ir su iki šiol nežinomais „subjektais“. Pradžioje atrodo, jog šios žinios primena senų „jūros v
paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?

paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči

paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.