Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Kosmosas » Peržiūrų: (1295) Komentarų: (0) (20.04.2015 - 10:06)

Paslaptingas objektas «Juodasis riteris» kosmose 1973m

Mūsų namai yra Jaučiaganio Epsilon*), kuri yra dvinarė žvaigždė. Mes gyvename 6-oje iš 7-ių planetoje – atkreipkite dėmesį, 6-oji iš 7-ių – skaičiuojant nuo didesniosios saulės. Mūsų 6-oji planeta turi vieną mėnulį. Mūsų 4-oji turi tris. Mūsų pirmoji ir trečioji planetos turi po vieną. Mūsų zondas yra jūsų mėnulio orbitoje“ -
„Juodojo riterio“ pranešimo vertimas pagal „Time magazine“, 1973 m. balandžio 9 d. 1953 m., 4 m. iki „Sputnik” starto, dr. Lincoln La Paz iš Niu Meksiko un-to pastebėjo nežinomą objektą, besisukantį orbita aplink Žemę. Iš viso pasaulio gavus daugiau pranešimų, JAV Gynybos departamentas paskyrė garsų astronomą Clyde W. Tombaugh (1930-ais atradusį Plutoną), kad surastų tą paslaptingą objektą. Pypsėtojas buvo pavadintas „Juoduoju riteriu“.
 

Pentagonas niekada oficialiai nepaskelbė C.W. Tombaugh tyrimo rezultatų. Nieko daugiau nebuvo girdėti apie tą objektą iki 1957 m. gruodžio, kai dr. Luis Corralos iš Venesuelos Ryšių mninisterijos jį nufotografavo. Prieš kelis mėnesius jau buvo paleisti pirmieji dirbtiniai Žemės palydovai „Sputnik-1” ir „Sputnik-2“. L. Corralos fotografavo antrąjį iš jų, praskrendantį pro Caracas‘ą ir jo nuotrauka užfiksavo nežinomą objektą, nustelbiantį rusų aparatą.

„Juodasis riteris“ vėl pastebėtas 1960-ais, tąkart vienos iš Šiaurės Amerikos Oro gynybos tinklo stočių. Objekto orbita buvo poliarinė, tokia, kokia tuo metu buvo nepasiekiama nei amerikonams, nei sovietams. Jis buvo kelis kartus stambesnis ir sunkesnis, nei jį galėjo iškelti to meto galingiausia raketa. Jo atradimas pasėjo paniką JAV kariniuose sluoksniuose. Jų žvalgyba neturėjo jokio supratimo nei apie tai, kad TSRS paleido naują palydovą, nei apie tai, kad sovietai turėjo galimybę paleisti ką nors poliarine orbita ar iškelti į orbitą, kad viršija 15 t..

Lygiai tokį pat šokas pasklido ir Tarybų Sąjungoje. Jie nebuvo paleidę tokio palydovo ir žinojo, kad tiek jiems, tiek amerikonams prireiks dar kelių metų, kol jie tai įstengtų. Niekas nesuvokė, iš kur jis atsirado, tačiau jisai buvo ten.

Po 3 m. „Faith 7” kapsule į kosmosą pakilo „Mercury“ programos astronautas Gordon Cooper‘is**) (1963). Savo paskutinio apsisukimo metu jis pranešė, kad prieš savo kapsulę mato spindintį žalią objektą, judantį jo kryptimi. Australijos Muchea stebėjimo stotis, kuriai Kuperis perdavė tą pranešimą, taip pat aptiko jį radare judant orbita iš rytų į vakarus. Apie tą nutikimą paskelbė NBC, tačiau reporteriai pamiršo apie tai paklausti Kuperio, kai šis nusileido. Buvo pateiktas oficialus paaiškinimas, kad dėl elektros įrangos gedimo kapsulėje susikaupė daug anglies dvideginio, sukėlusio haliucinacijas.

Tarsi to būtų negana, „Ham“ radijo operatoriai gavo pranešimus iš „Juodojo riterio“. O keisčiausias su juo susijęs reiškinys buvo „pasaulio aidas“ (LDE), kai į kosmosą pasiųsti radijo ar televizijos signalai ataidi po kelių sekundžių (ar net dienų), tarsi būtų įrašyti ir retransliuoti palydovo. Jis pirmąkart buvo aptiktas maždaug prieš 30 m norvegų geofiziko Carl Stormer‘io su olandu B. Van der Pol‘u (1927). Tie užlaikymai būdavo tokie dideli, kad negalėjo būti priskiriami atmosferos ypatybėms, magnetinėms audroms ar kitiems gamtos reiškiniams. Iki šiol neatrandama „pasaulio aido“ priežastis.

Škotų astronomas ir mokslo populiarintojas Duncan Lunan‘as 1973 m. straipsnyje Britų tarpplanetinei draugijai atkreipė dėmesį į „pasaulio aido“ ir periodinių „Juodojo riterio“ pasirodymų koreliaciją. Jis netgi teigė, kad tame „aide“ jis dešifravo žinutes bei dangaus žemėlapį su žvaigžde, su kuria susijęs perdavimas.

[ Yra spėjančių, kad tai iš tikro tėra asteroidas BG1991 (teisingai būtų,1991 VG), kurį savo interviu “Camelot” projekte paminėjo seržantas Clifford Stone (2006 lapkritis). Tai apie 30 m skersmens kūnas, kurio paviršius tarsi poliruotas (asteroidų paviršius nėra lygūs). Ir jis pakeitė kursą, kad išvengtų susidūrimo su kitu asteroidu (ar ne pernelyg protinga asteroidui?). Duncan Steele irgi spėjo jį esant dirbtinės kilmės (D. Steele. SETA and 1991 VG.. The Observatory 115, 1995). Jis vėl prie Žemės priartės 2017-ais. ]

Tas žemėlapis atitinka dangaus vaizdą, buvusį prieš 13 tūkst. m. Lunanas spėjo, kad žinutes į Žemę transliuoja toli už Saulės sistemos egzistuojančios civilizacijos atsiųstas robotas. Jis sakė, kad gali būti, kad automatinis aparatas gali suktis apie Mėnulį jau tūkstančius metų, kantriai laukdamas,kada atsiras galimybė užmegzti kontaktą.

1960 m. radijo astronomas Ronald Bracewell aptarinėjo gyvybės kosmose klausimus. “Nature” paskelbtame straipsnyje jis pasiūlė idėją, kad pažangios civilizacijos nebūtinai turi naudoti radijo signalus komunikacijai su kitomis protingomis būtybėmis. Radijo signalai labai nusilpsta keliaudami tarpžvaigždine erdve. Tokios civilizacijos gali panaudoti žinutes nešančius zondus, kurie siunčiami prie potencialiai apgyvendintos žvaigždės. Čia jie „prisiglaudžia“ prie tinkamos planetos ir kai aptinka iš jos skleidžiamus radijo signalus, gali juos gražinti aidu. O taip pat toks zondas gali perduoti dangaus vietos, iš kur atvyko, planą. Gal tai ir buvo 3-iame dešimtm. aptikto „pasaulio aido“ priežastis?

„Juodasis riteris“ vėl pasireiškė 1974-ais, kai susisiekė su vieninteliu žmogumi, mokslinės fantastikos rašytoju Philip K. Dick‘u (pagal kurio kūrinius pastatyti filmai „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (1982) ir „Viską prisiminti“ (1990, su A. Švarcnegeriu)). Nuo 1974 m. vasario aštuonerius metus Dikas turėjo eilę mistinių patirčių ir komunikacijų su „Juoduoju riteriu“. Pasėkoje atsirado 8000 puslapių „Egzegezė“, vieną milijoną žodžių turintis dialogas su savimi, parašytas per naktį.

„Juodasis riteris“ pradingo taip pat paslaptingai, kaip ir pasirodė – palikęs mus stebėtis ir spėlioti apie jį, jo kiltį bei tikslą.

*) Jaučiaganio Epsilon dar vadinama Ikaru ir yra už 203 šviesmečių; Jaučiaganio ryškiausia žvaigždė – Arktūras.

**) Gordonas Kuperis (Gordon Cooper) – buvo paskutinis skridęs „Mercury“ programoje (1963). Jis buvo pirmasis amerikietis, miegojęs orbitoje savo 34 val. trukusio skrydžio metu [G. Titovas pirmakąrt miegoje kosmose dar 1961 m.].

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: paslaptingas objektas, kosmosas, juodasis riteris, signalas, civilizacija, Orbita

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1295 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (393)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Paspauskite delne ant šių taškų - rezultatas nustebins...

Ar žinote, kad galite numalšinti skausmą tam tikrose kūno vietose, paspausdami konkrečius taškus delne, todėl, kad tarp šių taškų ir sukeliančių skausmą taškų yra ryšys.
paranormal.lt
Arbatų nauda tavo sveikatai...

Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir poveikiu organizmui. Vėlyvą rudenį ir artėjančią žiemą vertėtų rinktis šild
paranormal.lt
Gerkite citrinų vandenį vietoj tablečių...

Gerkite citrinų vandenį vietoje tablečių, jai jūs susidūrėte su viena iš 13 sveikatos problemų. Šilto vandens stiklinė su citrina yra naudingas įprotis ryte. Citrinų sultys - galingas antioksidantas.
paranormal.lt
Paruoškite imbierą nuo vėžio, artrito, cholesterolio...

Jis naudojamas plačiai, ypač veiksmingas peršalimo, gripo, kosulio, artrito ir skrandžio ligų atveju. Be to, imbieras gali padėti sumažinti nugaros skausmą ir raumenų skausmus, taip pat sumažinti padidėjusį cholesterolio ir cukr

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios