Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Tauta Siūlo » 2022 » Vasario » 8

Vergai atsibudo. Mama, ar tikrai?

Vergai atsibudo. Mama, ar tikrai?

Išsivaliusi savo mintis, feisbuką ir aplinką nuo tų, kurie aklai vykdė partijos nurodymus, džiaugėsi suvaržymais ir bukai ar prisitaikėliškai tikėjo viskuo, ką rodo sisteminė žiniasklaida, lengviau atsikvėpiau. Gyvenau palaimingoje iliuzijoje, kad tokių, kaip aš, yra dauguma, kad Lietuva tai lyg ir laisvi žmonės, tai Šeimų maršas su tūkstančiais šviesių veidų, kad mes jau tuoj tuoj sustabdysim šitą beprotybę ir atšauksim ribojimus, juk akivaizdu, kad panika ir baimės dėl viruso nebeturi pagrindo.

Virusas išsikvėpė, netgi tie, kurie nuo jo slėpėsi bunkeriuose ir bijojo susitikti su artimaisiais, pagaliau suprato, kad neįmanoma gyvenime visko sukontroliuoti, teks pasitikėti savo sveiku protu, imunine sistema ir Dievu. Kaip aš klydau.

Įsijungiu penktadienį MAMA apdovanojimus. Ir ką aš matau. Tuo metu, kai jau akivaizdu, kad Gpasas tuoj bus atšauktas, kai Kanadoje ir visam pasaulyje prasidėjo tikra revoliucija, kai žmonės pagaliau suprato, kad laisvės negalima sulaukti kaip malonės iš valdžios, už ją reikia patiems kovoti, aš per televizorių pamatau tūkstančius paklusnių vergų ir faraonui artimų pateptųjų, kurie nuolankiai stebi koncertą su respiratoriais. Netgi šoka, ploja ir dainuoja, apduję nuo deguonies trūkumo.

Ne nuo laisvės. Ne nuo muzikos. Nuo to, kad jiems užtrumpintas deguonies tiekimas. Ir tarp šitų vergų ir tų, kurie lipo į sceną, neatsirado nė vieno, įsivaizduojate, NĖ VIENO maištingo rokerio, panko, menininko ar šiaip drąsaus žmogaus, kuris visai Lietuvai pasakytų - atsibuskite, žmonės, nusiimkite tuos respiratorius, įkvėpkite gryno oro. O dar geriau, taip riebiai ir konceptualiai, nes, nu, vyksta muzikos apdovanojimai, taip rokeriškai sušuktų, F..ck Šimonyte, F...ck suvaržymai, mes esam laisvi žmonės laisvoj šaly.

Nei kadaise Lietuvą į laisvę nuo komunistinio teroro kvietęs Algirdas Kaušpėdas, nei itin feisbukuose aktyvus ir net agresyvus Vaidas Baumila, nei dar sovietmečiu protestais ir laisve šokiravęs pankas Nerijus Pečiūra, nei įnoringasis dizaineris Juozas, karts nuo karto ką nors provokacinio pareiškiantis savo burbule, nei BIXai, kurie giriasi kone sugriovę Berlyno sieną, nei drąsieji laisvieji gėjai niekadėjai, puolę laižytis tiesioginio eterio metu, lyg tai būtų šiuo metu kažkas nepaprasto ir svarbaus pasauliui ar Lietuvai, nei renginio vedėjai, nei pusnuogės gražuolės, nei ta pati Jazzu, vis pasiskundžianti, kad dėl pandemijos tapo ypatingai pažeidžiama ir nepraleidžianti progos nusikeikti, nei dėl pandemjos nukentėję ir į Eurovziją taip ir nenuvykę The Roop, nei dvasinguoliai, nei įžūlumu garsėjantis Valinskas, nei apskritai beribio ekscentriškumo Lolita Zero, visi šie garsūs ir nelabai, bet be abejonės savo esybe ir gyvenimo būdu deklaruojantys laisvę garsūs, įtakingi, gerbiami ir savo ratuose mylimi Lietuvos žmonės nepasakė to, kas yra svarbiausia - kad metas PATIEMS nusimesti kaukes ir PATIEMS imti šios valstybės valdymą į savo rankas.

Net hipotetiškai svarstant, jei staiga visa Žagirio arena būtų nusiėmusi kaukes, įsivaizduojate, kokia tai būtų buvusi jėga ir tikros, o ne butaforinės laisvės fiesta? Ar būtų įmanoma po tokio veiksmo dar vyriausybei vaidinti, kad ji kažką leidžia ar draudžia? Ar būtų šitie žmonės, daugiatūkstantinė minia, išdrįsusi tik nusiimti respiratorius, nubausta? Tikrai ne. Deja, tai neįvyko.

Kodėl taip atsitiko? Todėl, kad jau dveji metai esam laikomi banda ir vergais? Todėl, kad labai norisi, ir tai suprantama, pakliūti ant tos scenos, todėl, kad tai yra garbė, kad yra scenarijus, organizatorių paršymas nedaryti skandalų, nepakenkti renginiui, nesusipykti su televizija ir valdžia, ir taip toliau ir panašiai.

Viskas suprantama. Bet juk tie visi žmonės, lipę į sceną skelbti nominatų, dainuoti ar atsiimti apdovanojimų, save vadina menininkais, juk tai ne Šiaurės Korėjos vado garbinimo renginys, ne Komunistų partijos suvažiavimas, kur visi vienodais kostiumais sėdi ir ploja, kai jiems liepiama nuo scenos, negi nė pas vieną nebeliko jokio spontaniškumo, dieviškos drąsos paimti ir padaryti kažką netikėto, nustebinti ne tik kitus, bet ir save?

Kas mums atsitiko, žmonės? Kada mus perlaužė? Ar dar atsitiesim?

Autorius: Ligita Juknevičiūtė

Už pateiką lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/ligita-jukneviciute-vergai-atsibudo-mama-ar-tikrai/

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau