Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Liepos » 28

Elderly Man Viciously Beaten in Detroit Nursing Home Lost His Fight To Survive, Says Nephew

Elderly Man Viciously Beaten in Detroit Nursing Home Lost His Fight
  • 28.07.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 616 Peržiūrų
  • Aptarti

An elderly Michigan man who was viciously beaten on more than one occasion in May by a 20-year-old man placed in the same care facility, passed away on Monday after his health took a turn for the worse after the brutal assaults, according to his nephew.

In mid May, Jaden Hayden was arrested after he was seen in viral videos attacking 75-year-old Norman Bledsoe.

Haden was placed in the nursing home after Michigan Democrat Gov. Gretchen Whitmer adopted a policy similar to the one employed in New York, and sent patients with Covid-19 to stay in nursing homes.

The disturbing videos outraged the nation, with President Trump commenting on the videos, tweeting: “Is this even possible to believe? Can this be for real? Where is this nursing home, how is the victim doing?

Due to the beatings, Bledsoe suffered four broken fingers, a broken jaw, and broken ribs. The elderly patient’s appetite and mood collapsed after the attacks, according to his nephew, Kevin Bledsoe.

Kevin said that “His eating habits went downhill after [the alleged assault], and he lost quite a bit of weight,” reported The Detroit News.

We finally were able to see him last week,” Kevin added, referring to coronavirus restrictions. “He wasn’t doing very good. I guess there just wasn’t anything else they could do for him,” he said.

When Hayden was arrested, it was revealed that he had also used Bledsoe’s credit cards. As a result the 20 year old faces “two counts of assault with intent to do great bodily harm, theft, and two counts of credit card theft.

Police also investigated other videos Hayden posted on his YouTube channel that appear to show him assaulting other people. In some of the videos Hayden claims African Americans are the “chosen people.”

Hayden is awaiting a hearing on July 30 to determine whether he is mentally fit to stand trial.

Investigators discovered Hayden’s YouTube channel where he allegedly assaulted other people, espoused black supremacist views, and accused female celebrities of being men.

The victim’s family has signaled their intent to sue the Westwood Nursing Center.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau