Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2021 » Vasario » 8

Candace Owens: I’m Running for President to Finishing Draining the Swamp

Candace Owens: I’m Running for President to Finishing Draining the Swa
  • 08.02.2021
  • 0.0 Reitingas
  • 530 Peržiūrų
  • Aptarti

Conservative commentator and BLEXIT co-funder Candace Owens has announced her intention to run for President to finish the job of draining the swamp and defeating the “evil” Deep State.

On Saturday, Owens wrote the following to her 2.5 million Twitter followers:

“I love America. Thinking about running for President.”

The news comes after Owens accused far-left Rep. Alexandria Ocasio-Cortez of lying about the events on Jan 6, where AOC claims she “feared for her life.”

Owens tweeted:

“On a day in which #AlexandriaOcasioSmollett is trending, please never forget the time that @AOC staged a photo shoot dressed in all white at a parking lot to spread lies about immigrant children in cages.”

“Faking her own attempted murder was the next logical step.”

AOC also dubiously claimed that two pipe bombs were discovered outside the Democratic and Republican National Committee headquarters following the Capitol riots had been planted by “Trump supporters.”

“There were absolutely ZERO bombs planted by ‘Trump supporters,” Owens fired back at AOC.

“Pipe bombs were planted outside of both Republican and Democratic Headquarters the night before Trump’s speech—and the FBI has no idea who planted them,” she added.

Foxnews.com reports: Aubrey Huff, the former two-time MLB World Series champion, has already volunteered to be her vice president.

She’s feuded with a number of public figures, ranging from the rapper Cardi B to New York Congresswoman Alexandria Ocasio-Cortez.

In December, after Ocasio-Cortez claimed Republicans would probably be “crying in the walk-in fridge” if they ever worked a restaurant job, Owens slammed her as a “spoiled rotten brat.”

“I used to be a waitress and I worked multiple doubles,” Owens tweeted at the time. “I am laughing out loud at how much of a coastal elitist you have to be to view that as the definition of a hard day at work. Please get on a plane and see the rest of the world (or country) you spoiled rotten brat.”

Ocasio-Cortez, who also turns 32 this year, would likewise meet the presidential age requirement in 2024.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau