Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2021 » Vasario » 8

Candace Owens: I’m Running for President to Finishing Draining the Swamp

Candace Owens: I’m Running for President to Finishing Draining the Swa

Conservative commentator and BLEXIT co-funder Candace Owens has announced her intention to run for President to finish the job of draining the swamp and defeating the “evil” Deep State.

On Saturday, Owens wrote the following to her 2.5 million Twitter followers:

“I love America. Thinking about running for President.”

The news comes after Owens accused far-left Rep. Alexandria Ocasio-Cortez of lying about the events on Jan 6, where AOC claims she “feared for her life.”

Owens tweeted:

“On a day in which #AlexandriaOcasioSmollett is trending, please never forget the time that @AOC staged a photo shoot dressed in all white at a parking lot to spread lies about immigrant children in cages.”

“Faking her own attempted murder was the next logical step.”

AOC also dubiously claimed that two pipe bombs were discovered outside the Democratic and Republican National Committee headquarters following the Capitol riots had been planted by “Trump supporters.”

“There were absolutely ZERO bombs planted by ‘Trump supporters,” Owens fired back at AOC.

“Pipe bombs were planted outside of both Republican and Democratic Headquarters the night before Trump’s speech—and the FBI has no idea who planted them,” she added.

Foxnews.com reports: Aubrey Huff, the former two-time MLB World Series champion, has already volunteered to be her vice president.

She’s feuded with a number of public figures, ranging from the rapper Cardi B to New York Congresswoman Alexandria Ocasio-Cortez.

In December, after Ocasio-Cortez claimed Republicans would probably be “crying in the walk-in fridge” if they ever worked a restaurant job, Owens slammed her as a “spoiled rotten brat.”

“I used to be a waitress and I worked multiple doubles,” Owens tweeted at the time. “I am laughing out loud at how much of a coastal elitist you have to be to view that as the definition of a hard day at work. Please get on a plane and see the rest of the world (or country) you spoiled rotten brat.”

Ocasio-Cortez, who also turns 32 this year, would likewise meet the presidential age requirement in 2024.

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 86
avatar
0
1
Ar taip gali būti? Candace Owens: Aš kandidatuoju į prezidentą, kad baigčiau nusausinti pelkę. Konservatorių komentatorė ir „ BLEXIT“  bendraautorė Candace Owens paskelbė ketinanti kandidatuoti į prezidentus, kad baigtų pelkės sausinimo ir „blogio“ giliosios valstybės nugalėjimo darbus.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2021 laikas 20:07 Žaliųjų lęšių ir lapinių kopūstų salotos su konservuotomis pupelėmis
Aš pati savo gyvenime niekada negaminau daug lęšių patiekalu. Kažkada seniai buvau nusipirkusi keletą maišelių oranžinių lęšių, bet juos sunaudojau tik kaip svorius kepant pyragus. Lęšiai man tiesiog neatrodė skaniai, jie visai nežadino mano apetito; aš galvojau, kad jie yra visai neskanūs bei nuobo...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Bulvių apkepėlė su rūkytu kumpiu, grietinėle, obuoliais ir sūriu
Labai noriu Jums parekomenduoti šią bulvių apkepėlę, kurioje yra naudojami ir obuoliai. Šis ingredientas gal ir neįprastas, bet labai paskanina šį patiekalą, net pati nustebau. Sūris, rūkytas kumpis ir grietinėlė taip pat čia labai tinka. Pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Veganiški avietiniai keksiukai be kiaušinių
Koks didžiulis džiaugsmas yra pasiimti arbatos arba kavos termosą ir… 12 nekaloringų veganiškų keksiukų ir pasidžiaugti gamta. Va tuomet pasijauti tarsi rojuje!

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 22:52 Pandemija užkirto kelią polių poslinkiui?
Vasario 27-ąją dieną, išvakarėse, ponas Eduardo Schaberger Poupeau, profesionalus argentiniečių fotografas ir mėgėjas-astronomas, padarė šią keistą saulės nuotrauką

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:09 Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai grei...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 17:47 Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 15:49 Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:34 5 kūno apnuodyto toksinais požymiai

Manote, kad esate sveikas kaip ridikas, tačiau nuolatos kovojate su energijos trūkumu? O galvos ir kūno skausmus suverčiate senatvei? Tai gali kelti toksinų perteklius jūsų organizme. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

...

Skaityti daugiau