Pasaulio Paslaptys: Mokslas, Sveikata, Mistika ir Daugiau:
Filme "Liusi" užšifruota nauja pasaulinės provokacijos data, panaši į teroristinį išpuoli įvykdyta 2001m. rugsėjo 11d.
Alchemikas ir apgavikas - tai jau nuo senų laikų tarpusavyje labai susijusios sąvokos. Ir ne be pagrindo: apgavikų alchemikų tarpe buvo gana nemažai. Tačiau garsiausi alchemikai nuoširdžiai tikėjo, kad filosofinio akmens pagalba gali išgauti tauriuosius metalus ir sukurti jaunystės eliksyrą.
Palmių aliejus panašus į masturbaciją: plačiai paplitęs reiškinys, kurį vieni smerkia, kiti šlovina, o tretieji naudoja kaip didelės ir pelningos pramonės pagrindą. Rusijos vyriausybė svarsto, kaip reikėtų uždrausti palmių aliejų – visiškai ar dalinai. Tarp argumentų, tiek remiančių, tiek ir prieštaraujančių draudimui, kaip ir laikraščiuose, aiškinančiuose draudimo prasmę, dažnai pasitaiko prieštaringų, o kartais tiesiog melagingų teiginių.
Biolokacija arba radiostezija – tai metodika, leidžianti žmogui, naudojant specialius indikatorius, tokius kaip virgulės arba švytuoklės (svareliai) atrasti įvairius daiktus erdvėje, gauti informaciją apie sveikatos būklę, ateitį, praeitį iš Visatos informacinio lauko bei ne žemiškų būtybių
Kelionės erdvėlaikį iškreipiančiais erdvėlaiviais į kitas galaktikas per ateinantį šimtmetį gali tapti realybe, mano profesorius Geraintas Lewisas iš Sidnėjaus (Australija) universiteto.
Internete pastaruoju metu didelio susidomėjimo sulaukė straipsniai apie Žemei gresiančią katastrofą: neva antroje rugsėjo pusėje į mūsų planetą rėšis milžiniškas asteroidas ar kometa. NASA tai vadina pramanu – mokslininkai tikina, kad Žemei artimiausiu metu negrasina joks stambus kosminis kūnas.
JAV Ohajo valstijos universiteto mokslininkai skelbia laboratorijoje pirmą kartą užauginę beveik visiškai susiformavusias smegenis. Mokslininkai mano, kad šis išradimas padės pagilinti supratimą apie neurologines ligas, rašo „The Guardian“.
Dabar viso pasaulio negalias turintys gyventojai galės naudotis tokia pat technologija, kaip ir britų fizikas Stephenas Hawkingas. Ilgą laiką vėžimėlyje sėdintis mokslininkas serga amiotrofine lateraline skleroze ir gali judinti tik vieną žandikaulį.