Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (604) Komentarų: (0) (08.05.2016 - 17:09)

Ateiviai tapę belaisviais po numušto nso

Pastaraisiais dešimtmečiais spaudoje ir kitose informavimo priemonėse gana dažnai buvo minima apie nežinomo skraidančio objekto katastrofą (NSO), kuri įvyko 1947-ais metais Naujosios Meksikos valstijoje JAV (Kalbame apie Rosvelo incidentą). Buvo rašoma apie slaptus amerikiečių kariškių eksperimentus su gauta medžiaga. Įdomu, ar kažko panašaus nėra nutikę kitose šalyse?

Pasirodo, kad Rusijoje bei buvusioje Sovietų Sąjungoje panašios katastrofos įvyko ne kartą. Tačiau tokie incidentai nedelsiant būdavo įslaptinami, o visi dokumentai, susiję su NSO avarijomis, ilgam laikui patalpinami į specialius archyvus.

Pirmasis oficialus pranešimas apie paslaptingo NSO avariją Rusijos teritorijoje mus pasiekė net iš 1914-ųjų metų. Tuo metu Baltijos laivyno karinių laivų, stovėjusių Helsingforso reide, komandos iš pradžių pamatė nuo Rygos įlankos pusės didžiuliu greičiu artėjantį ugnies diską, o po to išgirdo vis stiprėjantį švilpimą. Pirmosiomis minutėmis laivų kapitonai pagalvojo, kad juos atakuoja priešas, todėl buvo duota komanda pasiruošti mūšiui. Kai iki reido buvo likę keli kilometrai, diskas staiga sustojo kelių šimtų metrų aukštyje virš vandens, po to per kelias akimirkas padidėjo keletą kartų ir pavirto į milžinišką rutulį. Laivuose buvę žmonės pamatė akinamą blyksnį, pasigirdo kurtinantis griausmas, daugybė degančių skeveldrų ėmė kristi į vandenį. Iš karto po sprogimo buvo pasiųstos kelios valtys su jūreiviais, kurie vandens paviršiuje aptiko keistas sidabro spalvos dėmes, panašias į gyvsidabrį. Kai į stiklainius buvo paimti keli šių dėmių mėginiai ir įkelti į valtis, skystis putodamas ėmė garuoti.

Apie paslaptingą 1914-ųjų metų katastrofą rašė daugelis Maskvos ir Sankt Peterburgo laikraščiai, tačiau apie tokius įvykius, kurie ne kartą vyko buvusios SSRS teritorijoje, informacija į spaudą nepateko. Pavyzdžiui, tik paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje tapo žinoma, kad 6-o dešimtmečio viduryje statomo Baikonūro kosmodromo rajone nukrito cigaro formos objektas. 8-ame dešimtmetyje kariniai specialistai užfiksavo skraidančių aparatų kritimus netoli Zigansko gyvenvietės Jakutijoje ir netoli Donecko Ukrainoje. Visais šiais atvejais NSO buvo ištemptos formos, kažkiek primenančios dirižablį. 1978-ais metais rytinėje Kazachstano dalyje kariniai lakūnai pastebėjo nežinomą objektą, kuris buvo panašus į liepsnos apimtą naikintuvą. Neužilgo objektas nukrito netoli Zaisano ežero.

Taip pat skaitykite: Rusijos Rosvelas: ekspedicija į nso katastrofos vietą

Nuo 1980-ųjų metų panašios katastrofos įvyko Kolos pusiasalyje, šiaurinėje Uralo dalyje, Altajaus ir Rytų Sajanų kalnuose, Kamčiatkoje. Ne kartą neatpažintų skraidančių objektų kritimo priežastimi buvo KOP veiksmai. Pavyzdžiui, 1981-ais metais netoli Sary Sagano gyvenvietės Kazachstane eksperimentine lazerine įranga buvo numuštas disko formos NSO. 1987-ųjų m. lapkričio mėnesį netoli Kaspijos jūros „oras-oras“ tipo raketa, paleista iš naikintuvo, buvo numuštas daugiau nei 50 m skersmens objektas, kuris nukrito į vandenį.

Ateiviai tapę belaisviais

Ankstyvą 1980-ųjų m. balandžio 15-os d. rytą po ilgalaikio persekiojimo ore vieno MiG-25 naikintuvo pilotas apšaudė didelį NSO objektą, kuris nukrito taigoje į šiaurę nuo Sverdlovsko. Atvykusiai specialiai grupei pavyko aptikti ne tik objektą, bet ir dviejų pilotų kūnus. Tai buvo neaukštos, apie 1 m aukščio būtybės, kurių rankos turėjo po 4 plėvele sujungtus pirštus. Ateiviai turėjo dideles juodos spalvos akis ir neproporcingai dideles galvas, ant kurių neaugo jokie plaukai. Gerai išlikę ateivių palaikai buvo patalpinti į švininius konteinerius ir išsiųsti į Maskvą.

1990-ais metais buvo numuštas skraidantis aparatas netoli Omsko. Jame buvo aptiktos 7 būtybės, panašios į tas, kurios buvo aptiktos netoli Sverdlovsko. Tik šį kartą vienas ateivis dar buvo gyvas.

1987-ais metais į šiaurės-rytus nuo Aktiubinsko miesto nukrito į rutulį panašus NSO objektas. Tarp nuolaužų mokslininkai aptiko negyvą į driežą panašų ateivį. Sprendžiant pagal nutekėjusią informaciją, dvimetrinis monstras turėjo žmogaus kūną, dideles kojas su plėvelėmis sujungtais pirštais, o galva buvo panaši į krokodilo. Iš daugybės žaizdų tekėjo švytintis žalios spalvos skystis, kuris tirpino metalus, kai patekdavo ant jų.

1991-ais metais netoli Ekibastūzo numuštame NSO buvo aptikti 4 negyvi ateiviai. Tai buvo tikri gigantai, kurių ūgis siekė 4 m, o jie patys atrodė, tarsi įlydyti į krėslus. Po kruopščios kūnų apžiūros buvo iškelta versija, kad tai galėjo būti biologiniai robotai.

Kai kurie ufologai teigia, kad SSRS slaptosios tarnybos nuo 6-o dešimtmečio iki amžiaus pabaigos gavo ne mažiau dviejų dešimčių ateivių kūnus. Mažiausiai 4 ateiviai dar buvo gyvi. Pagal turimą informaciją, kuri pateko ufologijos entuziastams, 1972-ais metais buvęs tuometinis SSRS KGB vadovas J.Andropovas išleido įsakymą sukurti Vnukovo-2 karinėje bazėje požeminę laboratoriją „nežemiškos kilmės biologinei medžiagai tirti“. Vėliau panašios slaptos laboratorijos buvo įkurtos Akademiniame miestelyje Novosibirske ir netoliese Semipalatinsko.

Nepaprastos technologijos

Ko gero, pati didžiausia buvusios Sovietų Sąjungos teritorijoje laboratorija, kurioje buvo vykdomi ateivių technikos tyrimai, buvo slaptas angaras Ramenskojės aerodrome. Oficialiai šiame aerodrome buvo išbandomi nauji kariniai lėktuvai. Būtent į šį objektą beveik tris dešimtmečius buvo gabenami įvairiuose šalies regionuose aptikti skraidantys objektai, kurių technologinis lygis stebino sovietų mokslininkus.

Pavyko nustatyti, kad medžiagos, iš kurių pagaminti NSO, yra labai sudėtingos cheminės sudėties. Į šių medžiagų sudėti įeina praktiškai visos Mendelejevo lentelės elementai. Korpusas labai tvirtas, jį galima perpjauti tik deimantiniu pjūklu. Mokslininkus ypač nustebino tas faktas, kad silicis, kurio buvo beveik visuose vidaus prietaisuose, buvo įmagnetintas, ko padaryti Žemės sąlygomis yra neįmanoma. Tyrinėtojams labai neįprasti pasirodė prietaisai, kurie, greičiausiai, atliko borto kompiuterio funkcijas, tačiau jų veikimo principo taip ir nepavyko atskleisti.

Mokslininkams pavyko sužinoti, kad ateivių skraidantys aparatai turi po keletą teleskopinių nusileidimo konstrukcijų, paprastai du nusileidimo trapus ir nuo 2 iki 6 antigravitacinio ir reaktyvinio veikimo variklių, kurie šiems aparatams suteikia nepaprastą manevringumą. Kai kurie sovietų fizikai, kuriems teko tirti įslaptintus objektus, teigia, kad NSO varikliai naudoja neutrinų spindulius, kurie žmonėms yra pragaištingi.

Aukos ne savo noru

1983-ųjų m. pavasarį Ordžonikidžės miesto rajone avariją patyrė disko formos skraidantis aparatas, kurį po dviejų mėnesių miške aptiko grybautojai -pagyvenusi sutuoktinių pora. Vyras, įsidrąsinęs, užlipo ant NSO kupolo ir padarė keletą nuotraukų. Vėliau šias nuotraukas ir negatyvus paėmė kariškiai, kurie atliko sudužusio aparato evakuaciją. Per penkerius metus buvo nustatyta, kad daugiau nei pusė žmonių, kurie dalyvavo apžiūrint ir transportuojant NSO, mirė nuo vėžinių susirgimų. 1988-ais metais nuo leukemijos mirė abu grybautojai, kurie parodė pavojingą smalsumą.

Neoficialiais duomenimis, praktiškai visi kontaktai su tokiais, netgi pažeistais, objektais yra nepaprastai pavojingi žmonėms. Pagrindinė priežastis yra objektų skleidžiamas galingas elektromagnetinis spinduliavimas ir jau minėti neutrinų spinduliai. Kai kurių NSO varikliai sukuria nežinomą jėgos lauką, kuris gali pakeisti organinių ir neorganinių medžiagų molekulinę struktūrą.

1988-ais metais Sibiro šiaurės rytuose nukrito nežinomas objektas. Paieškas vykdė kariškiai. Kai NSO objektas buvo aptiktas, jis netikėtai sprogo, o 23 netoli jo buvę kariai pavirto tiesiog akmeniniais stulpais.

Ne mažesnį pavojų kelia ir tos vietos, kuriose nukrito ateivių skraidantys aparatai. Netgi praėjus daug laiko po to, kai specialistai surinko ir išvežė visas nuolaužas, šias teritorijas aplenkia laukiniai žvėrys, o augalai turi ryškią anomaliją.

Vienas iš paskutiniųjų įvykių įvyko 2010-ųjų m. rudenį. Kaip pasakoja medžiotojai jakutai, ant Oimiakono plokščiakalnio nukrito ugninis kamuolys. Neužilgo į katastrofos vietą atvyko kariškiai. Jie vietiniams gyventojams paaiškino, kad nukrito karinis lėktuvas. Gali būti, kad ir mūsų dienomis specialiosios tarnybos akylai saugo paslaptis apie ateivių katastrofas.

reklama

Šioje istorijoje: Ateiviai, katastrofos, nso

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 604 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Atsargiai vartokite vaistus!...

Anot mokslų daktaro Vytauto Stonkaus, oficiali statistika byloja, kad dažniausiai žmonės miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio, bet naujausi tyrimai parodo, kad jas pralenkia šiuolaikinės medicinos pasekmės. Iš prigi
paranormal.lt
Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produk...

Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produktus. Atėjo laikas pradėti juos vartoti. Taigi, mokslininkai pataria juos naudoti siekiant stabdyti vystymąsi ir plitimą vėžinių ląstelių.

paranormal.lt
Kivi ledų receptas: lengvam virškinimui ir detoksikacij...

Tai skanus receptas! Tai gaivinantis desertas, į kurio sudėtį neįeiną cukrus, glitimas, pienas ir kiaušinis. Kivi vaisiai turi daug kalio ir antioksidantų. Juose, taip pat yra fermentas, vadinamas aktinidas, kuris padeda virški
paranormal.lt
Imbieras, obuoliai ir citrinos greitai išplaus toksinus...

Kūno valymas! Sukaupti toksinai storojoje žarnoje gali būti pavojingi bendrai sveikatos būklei. Galite išvalyti tiesiąja žarna šiuo paprastu savadarbiu receptu, kuris apima imbieru, obuoliais, jūros druska ir citrina.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda