- 31.10.2024
- 0.0 Reitingas
- 204 Peržiūrų
- 1 komentarai
Medicinos istorijoje buvo atvejų, kai etika buvo pažeista, ypač kalbant apie eksperimentus su pažeidžiamomis grupėmis, tokiomis kaip našlaičiai ir psichikos negalią turintys asmenys. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip šie eksperimentai vyko, kokie buvo jų padariniai ir kokią įtaką jie turėjo vakcinų kūrimui.
Geriausias gydytojas prisipažino, kad su našlaičiais, psichikos negalią turinčiais vaikais ir kalėjimuose kalinčių motinų kūdikiais nuolat atliekami eksperimentai siekiant sukurti pavojingas vakcinas.
XX a. septintojo dešimtmečio pradžioje Plotkinas atliko pediatrinę praktiką Londone, Anglijoje, ligoninėje „Hospital for Sick Children“ (dabar Didžiosios Ormondo gatvės ligoninė). Būtent tuo metu, kaip Plotkinas prisipažino 2018 m. teismo byloje, pažeidžiami vaikai buvo verčiami vartoti eksperimentines vakcinas be jokio tėvų sutikimo.
Expose-news.com praneša: Plotkinas yra amerikiečių gydytojas, kuris „išėjęs į pensiją“ dirba keturių didžiųjų vakcinų gamintojų, taip pat biotechnologijų įmonių, ne pelno siekiančių organizacijų ir vyriausybių konsultantu.
Vikipedijos duomenimis, jo knyga „Vakcinos“ yra standartinis šaltinis šia tema. Jis vadinamas „vakcinų krikštatėviu“. Paklaustas apie savo pravardę, Plotkinas atsakė, manau, kad ji dviprasmiška, nes „krikštatėvis“ buvo nusikaltėlis“. „Aš pats savęs taip [nevadinčiau], bet, aišku, negaliu sustabdyti kitų“.
Kovid-19 „pandemijos“ metu į Plotkiną buvo kreiptasi patarimo dėl mRNA ir kitų vakcinų naudojimo rekomendacijų.
Antradienį paskelbtame straipsnyje Romanas Bystrianykas (Roman Bystrianyk) aptarė, kaip medicina pacientus paverčia nenorinčiais eksperimentų dalyviais ir be jų žinios.
„Medicinos įstaiga laiko jus nesibaigiančio eksperimento dalimi, bandomuoju objektu, kuriam bandoma naudoti įvairius vaistus ir vakcinas - niekada iki galo neinformuojant apie galimus pavojus. Tikriausiai tikite, kad šie produktai yra kruopščiai išbandyti, ir tikite, kad korporacijos ir vyriausybės niekada nerizikuotų jūsų gerove. Tačiau istorija byloja ką kita“, - rašė jis prieš išvardydamas medicininių eksperimentų, kurie buvo atliekami su nieko nenutuokiančia visuomene, pavyzdžius.
Šiame straipsnyje atkreipiame dėmesį į vieną iš Bystrianyko pateiktų pavyzdžių - DTP vakcinas, kurios parodo, kokiu mastu su gyventojais sąmoningai ir sąmoningai buvo atliekami medicininiai eksperimentai. Visą Bystrianyk straipsnį galite perskaityti ČIA.
„Nacionalinis skiepijimas DTP (difterijos, stabligės, kokliušo) vakcina Jungtinėse Valstijose prasidėjo ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje, o Anglijoje - 1957 metais. Labai anksti atsirado problemų požymių. 1946 m. straipsnyje aptariami 10 mėnesių amžiaus dvyniai berniukai, kurie abu mirė 1945 m. birželio 19 d. po antrosios difterijos ir kokliušo vakcinos injekcijos... 1948 m. „ Paediatrics ‚ straipsnyje aptariami smegenų pažeidimo atvejai po vakcinos naudojimo... 1980 m. ataskaitoje DTP vakcinos naudojimas siejamas su traukulių priepuoliais‘, - sakė Bystrianyk.
„1985 m. JAV Nacionalinės mokslų akademijos IOM [Medicinos instituto] ataskaitoje rašoma apie nepageidaujamų reakcijų į neląstelinę kokliušo vakciną problemą. Ekspertų grupė apskaičiavo, kad kiekvienais metais buvo suleista 17 994 600 dozių neląstelinės vakcinos. Rezultatas - 7 197 840 nedidelių reakcijų atvejų, 10 283 traukuliai, 164 encefalito atvejai ir 58 lėtinio neįgalumo atvejai, o išlaidos siekia milijonus. Ekspertų grupė taip pat apskaičiavo, kad nuo neląstelinės DTP vakcinos per metus mirė nuo dviejų iki keturių žmonių“, - pridūrė jis.
„Remdamasi savo išvadomis, IOM rekomendavo pereiti prie aceliarinės versijos, arba DTaP... Buvo tikimasi, kad tai gerokai sumažins reakcijų skaičių... Tačiau DPT vis tiek bus naudojama visame pasaulyje.“
Bystrianyk pacitavo Stanley Plotkino parodymus, duotus 2018 m. Mičigano teisme, kur jis pripažino, kad DTP vakcinos buvo naudojamos besivystančiose šalyse, pavyzdžiui, Lotynų Amerikoje ir Afrikoje, nepaisant to, kad tarp paskiepytų DPT vakcina buvo dešimt kartų didesnis mirštamumas. (Daugiau apie bylą galite perskaityti ČIA ir ČIA.)
Toje pačioje teismo byloje Plotkinas pripažino, kad vakcinų tyrėjai ir kūrėjai eksperimentavo su kalėjimuose kalinčių motinų vaikais, psichikos negalią turinčiais asmenimis ir besivystančių šalių gyventojais:
K Ar kada nors naudojote našlaičius eksperimentinei vakcinai tirti?
A Taip.
Q Ar kada nors naudojote psichikos negalią turinčius asmenis eksperimentinei vakcinai tirti?
A Neprisimenu, kad kada nors būčiau atlikęs tyrimus su protinę negalią turinčiais asmenimis. Tuo metu, septintajame dešimtmetyje, tai nebuvo neįprasta praktika.
Klausimas Taigi jūs sakote - man neaiškus jūsų atsakymas. Atsiprašau. Ar kada nors naudojote psichikos negalią turinčius asmenis eksperimentinei vakcinai tirti?
A Noriu pasakyti, kad neprisimenu, ar konkrečiai tai dariau, bet septintajame dešimtmetyje tai nebuvo neįprasta. Ir aš neneigčiau, kad galėjau taip daryti.
Q Ar kada nors išreiškėte nuomonę, kad geriau atlikti eksperimentus su tais, kurie, tikėtina, bus mažiau pajėgūs prisidėti prie visuomenės gyvenimo, pavyzdžiui, su neįgaliais vaikais, nei su neįgaliais vaikais ar suaugusiaisiais, neturinčiais negalios?
A Konkrečiai neprisimenu, bet tai įmanoma. Ir dar kartą kartoju, kad septintajame dešimtmetyje tai buvo daugiau ar mažiau įprasta praktika. Nuo to laiko aš pakeičiau savo nuomonę. Bet tai buvo, tai buvo labai seniai.
Klausimas Aš jums įteiksiu tai, kas pažymėta kaip 43-iasis įrodymas. Ar atpažįstate šį laišką, kurį rašėte redaktoriui? [Žr. pastabą toliau].
A Taip.
Q Ar jūs parašėte šį laišką?
A Taip.
Q Ar tai vienas iš jūsų parašytų dalykų: Klausimas, ar turime atlikti eksperimentus su visiškai funkcionuojančiais suaugusiaisiais ir vaikais, kurie potencialiai gali prisidėti prie visuomenės gyvenimo, ar atlikti pradinius tyrimus su vaikais ir suaugusiaisiais, kurie yra žmonės savo forma, bet ne socialiniu potencialu?
A Taip.
Q Galima paprieštarauti, kad šis klausimas implikuoja nacistinę filosofiją, tačiau nemanau, kad neveiksnius asmenis sunku atskirti nuo etninių, rasinių, ekonominių ar kitų grupių narių.
A Mm-hmm.
Q Ar kada nors naudojote kalinčių motinų kūdikius eksperimentinei vakcinai tirti?
A Taip.
Q Ar kada nors eksperimentinei vakcinai tirti naudojote asmenis, patekusius į kolonijinę valdžią?
A Taip.
Q Ar tai darėte Belgijos Konge?
A Taip.
Q Ar tame eksperimente dalyvavo beveik milijonas žmonių?
A Na, gerai, gerai, taip. Daktaro Stenlio A. Plotkino parodymai New Hope, Pensilvanija. 2018 m. sausio 11 d. Mičigano valstijos Ouklando apygardos apylinkės apygardos teismo Šeimos skyrius. Lori Matheson f/k/a Lori Ann Schmitt, ieškovė vs. Michael Schmitt, atsakovas. Bylos Nr. 2015-831539-DM.
Pastaba: Remiantis teismo posėdžio stenograma, „43 įrodymas“ susijęs su „The New England Journal of Medicine, Vol. 289, No. 11“. Žurnalo „Vol. 289“ skiltyje „Korespondencija“ buvo paskelbtas 1973 m. straipsnis pavadinimu „Eksperimentų su žmonėmis etika (Cont.)“, tačiau jis yra už mokamos sienos, todėl negalėjome galutinai patvirtinti, kad tai yra minimas „laiškas redaktoriui“.
Remiantis: https://paranormal.lt/
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau