Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Tauta Siūlo » 2022 » Kovo » 25

Danas NAGELĖ: Patyčios iš bažnyčių

Danas NAGELĖ: Patyčios iš bažnyčių

Skamba idiotiškai, tačiau Seimas bažnyčias prilygino pelno siekiančiam verslui - jau daugiau nei metus religinės bendruomenės už elektrą, dujas, centrinį šildymą moka nebe kaip buitiniai vartotojai, o kaip įmonės, t.y. gerokai brangiau. Mat yra... verslo subjektai.

Kur Seimas bažnyčiose įžvelgia pelno siekimą? Gal kad jos ima auką už laidotuves, krikštynas, užsakytas mišias ir t.t.? Tačiau šios aukos yra kone vienintelis kiekvienos bažnyčios pragyvenimo šaltinis. Jei dar galima suprasti, kai didmiesčiuose jos verčiamos už energetiką susimokėti kaip įmonės (nes turi daug parapijiečių, tad ir surenka daugiau aukų), tai kaimo bažnyčios ir taip neišgyvena, reta kuri yra šildoma net per speigus.

Tas pelno siekimo, apgaulių įžvelgimas visame kame jau nebejuokina. Mokesčių inspektoriai jau net Kalėdų Senelius gaudo, ar jie pas vaikus eina išsiėmę verslo liudijimus. O štai nuo sausio įsigaliojo Seimo priimtas įstatymas, uždraudęs bet kokias išmokas grynaisiais, susijusias su darbo santykiais (išskyrus jūrininkus). Pagrindinis argumentas - taip bus kovojama su šešėliu. Kad, neduok Dieve, kokia nors bobutė vaikui už pagalbą nuravint daržą ar atnešant produktų iš parduotuvės ne grynais eurą ar du į rankas įduotų, o šią sumą pervestų į kortelę. Bet ne veltui sakoma, kad kiekvienas sprendžia pagal sugedimo laipsnį. Jei kažkam visur vaidenasi šešėliai, pelno siekimas, kyšiai ir kiti panašūs dalykai, galima spėti, kad jam pačiam šitie dalykai nesvetimi.

Opozicija įspėja, kad karo akivaizdoje palikti žmones be grynųjų yra pavojinga, nes bankinės sistemos bet kada gali sustreikuoti, tačiau valdantiesiems - nė motais. Ar jų kartais neveikia bankų lobistai? Nes grynųjų ribojimas bankams savaime generuoja didesnį klientų kiekį ir didesnius pelnus. O žmonėms ir esant taikai be grynųjų yra sunku, ypač provincijoje, kur kortelės ne visur pageidaujamos, o bankomatų faktiškai nėra.

Už pateiką lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro_ziniu_redakcijos_skiltis/danas-nagele-patycios-is-baznyciu/

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau