Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Tauta Siūlo » 2022 » Liepos » 21

Prof.G.V. Bossche atsako į kelis klausimus dėl eksperimentinių koronės marmalų

Prof.G.V. Bossche atsako į kelis klausimus dėl eksperimentinių koronės

K 1

Koks (-ie) mechanizmas (-ai), kurie aplenkia įgimtąją imuninę sistemą, kai skiepijama nesireplikuojančiomis vakcinomis (pvz., mRNA)? Ar taip yra tiesiog todėl, kad tai yra lokali injekcija, kuri nereplikuojasi ir (arba) nepasklinda po kitus audinius ir organus? Ar taip yra dėl to, kad mRNA vakcinose yra priedų, kurie apsaugo nuo įgimtos imuninės sistemos stimuliacijos, kad pati mRNA nebūtų suardyta prieš patenkant joms į ląstele-taikinius?

A 1

Tik besireplikuojantis virusas pateikia viruso (save imituojančius) motyvus/šablonus (užkrėstų ląstelių paviršiuje), kuriuos gali atpažinti įgimtos efektorinės ląstelės (NK ląstelės).

K 2

Kodėl mažų vaikų skiepijimas C19 neleidžia jų įgimtai imuninei sistemai išmokyti atpažinti kitus virusus, su kuriais jie susidurs vėliau? Suprantu, kad specifiniai Abs gali nustelbti įgimtus antikūnus prieš tam tikrą virusą, bet kodėl specifiniai Abs prieš SARS-CoV-2 Spike galėtų nustelbti įgimtus antikūnus prieš tokį virusą kaip gripas?

A 2

Todėl, kad įgimti Abs jungiasi su visais glikozilintais virusais. Nors įgimti Abs gali atpažinti daugybę virusų, vėliau tiems patiems virusams atpažinti reikės (save imituojančio) NK ląstelių atpažinimo modelio. Būtent per šį modelio atpažinimo mechanizmą NK ląstelės gali būti labiau pritaikytos konkretaus viruso pateiktam modeliui (tačiau turinčiam pagrįstą homologiją su kitų glikozilintų virusų pateiktais save imituojančiais modeliais).

K 3

Ar galite išsamiau paaiškinti šį modelio atpažinimo būdą?

A 3

Įgimti Abs paprastai yra polispecifiniai! Jie atpažįsta į save panašius paviršiuje ekspresuotų cukrų ornamentus (modelius). Virusų su glikozilintais paviršiais atveju jie, žinoma, gaunami iš užkrėstų šeimininko ląstelių (kurios sudaro viruso apvalkalą!). Štai kodėl šie cukraus ornamentai plačiai paplitę tarp glikozilintų virusų.

K 4*

Vakcinos Abs yra Wuhan-specifinės. Kai sakote, kad jie su virusu jungiasi su didesniu afinitetu nei įgimti, kaip tai atsitinka, jei spyglio baltymas mutavo taip, kad dabar atsiranda ADEI? Ar šie Abs iš dalies, bet stipriai (arba ne) prisitvirtina prie nuolat mutuojančio spyglio?

A 4

Didesnis giminingumas paaiškinamas infekciją stiprinančių Abs (IEAbs) specifiškumu spygliui (įgimti Abs tokio specifiškumo neturi). IEAbs jungiasi prie spyglio baltymo N-galinio domeno (S-NTD) vietos, kuri išlieka tarp visų Sars-CoV-2 variantų, todėl bet kokie kiti variantai juos tiesiog sustiprins.

Šaltinis: https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/q-a-19-some-questions-from-a-good-friend

*https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/q-a-20-the-vaccinal-abs-are-wuhan-specific-when-you-say-they-bind-with-more-affinity-to-the-virus-than-the-innate-ones-how-does-this-happen-if-the-spike-has-mutated-such-that-adei-is-now-occurring

Geertas Vanden Bossche'as Gento universitete (Belgija) įgijo daktaro laipsnį, o Hohenheimo universitete (Vokietija) - virusologijos daktaro laipsnį. Jis dirbo papildomu dėstytoju Belgijos ir Vokietijos universitetuose. Po karjeros akademinėje srityje Geertas pradėjo dirbti keliose vakcinų bendrovėse ("GSK Biologicals", "Novartis Vaccines", "Solvay Biologicals") ir ėjo įvairias pareigas vakcinų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje bei vėlyvojo vakcinų kūrimo srityje.

Po to Geertas prisijungė prie Bilo ir Melindos Geitsų fondo (Bill & Melinda Gates Foundation) Pasaulinės sveikatos atradimų grupės Sietle (JAV), kur ėjo vyresniojo programų pareigūno pareigas; vėliau jis dirbo Pasauliniame vakcinų ir imunizacijos aljanse (GAVI) Ženevoje vyresniuoju Ebolos programos vadovu. GAVI jis stebėjo pastangas sukurti vakciną nuo Ebolos. Jis taip pat atstovavo GAVI forumuose su kitais partneriais, įskaitant PSO, kuriuose buvo apžvelgiama kovos su Ebolos virusu pažanga ir kuriami pasaulinės pasirengimo pandemijai planai.

Dar 2015 m. Geertas kruopščiai išnagrinėjo ir suabejojo Ebolos vakcinos, kuri buvo naudojama PSO Gvinėjoje vykdytuose žiedinės vakcinacijos bandymuose, saugumu. Jo kritiška mokslinė analizė ir ataskaita apie PSO 2015 m. žurnale "Lancet" paskelbtus duomenis buvo išsiųsta visoms tarptautinėms sveikatos priežiūros ir reguliavimo institucijoms, dalyvaujančioms Ebolos vakcinacijos programoje. Po darbo GAVI Geertas pradėjo dirbti Vokietijos infekcijų tyrimų centre Kelne vakcinų kūrimo biuro vadovu. Šiuo metu jis daugiausia dirba biotechnologijų ir (arba) vakcinų konsultantu, taip pat atlieka savo tyrimus, susijusius su natūraliomis ląstelėmis žudikėmis pagrįstomis vakcinomis.

El. paštas: info@voiceforscienceandsolidarity.org

Už pateiką lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://lebionka.blogspot.com/2022/07/profgv-bossche-atsako-i-kelis-klausimus.html

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau