Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

kelionė laiku, keliautojas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos
23.02.2019, 07:49
Mano kelionė laiku numatyti ateitį
Parašysiu apie savo keliavimą laiku (pasistengsiu viską kuo detaliau paaiškinti). Vieną kartą važiuojant su autobusu iš ekskursijos su draugu labai įsiplepėjom. Ir aš jam leptelėjau, kad labai paprastai galiu pamatyti ateitį (dabar jau nebe, nes kurį laiką to nebedarau), tai aš jam parodžiau, išmokiau ir tas jam pasitvirtino.
Skaityk toliau
vaiduokliai, dvasios, regėjimas,  nutikimai, atsitikimai, mistinės
23.02.2019, 07:36
Aš matau vaiduoklius
Sveiki. Jau seniai norėjau kažkam papasakoti, kad matau vaiduoklius. Bet labai bijojau, kad mane pavadins beprotę… O dabar pagaliau išdrįsau. Taigi pradėkime nuo to, kai gyvenau kitoje šalyje… vaiduokliai, dvasios, regėjimas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorijos, istorijos, pasakojimai.
Skaityk toliau
22.02.2019, 09:46
Paslaptingas veidrodis
Sveiki taigi labai ilgai galvojau ir nusprendžiau pasidalinti savo pasakojimu apie dvasią kuri trukdė man visą vasarą. Gal kartais žinote filmą „veidrodžiai“? Mano istorija yra kažkiek panaši, bet tai ne filmas, tai tikras gyvenimas. Paslaptingas veidrodis
Skaityk toliau
22.02.2019, 09:20
Paslaptinga būtybė terorizuojanti mane
Galiu tik pasakyti, kad esu iš Vilniaus, papasakosiu apie keistus nutikimus mano kaimo sodyboje. Toje sodyboje ankščiau gyveno mano seneliai, bet išsikraustė į kauną, (išsikraustė maždaug prieš 10 metų). Į tą sodybą važiuoju kas vasarą nuo vaikystės. Keisti nutikimai pradėjo darytis prieš 7-8 metus.
Skaityk toliau
košmarai, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės istorijos
20.02.2019, 14:18
Persekiotojas iš anapus
Sveiki. Noriu jums papasakoti tai, kas mane kankina ir neduoda ramybes iki šiol, dėl ko negaliu gyventi normalaus gyvenimo… Taigi, pradėsiu nuo pradžių.
Skaityk toliau
sapnai, košmarai, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės
20.02.2019, 07:23
Šiurpą keliantys sapnai košmarai
Sveiki, rašau čia, nes nebežinau į ką daugiau kreiptis. Mane persekioja bėda ir nežinau kaip jos atsikratyti, tikiuosi atsiras kas nors kas gales paaiškinti ką reiškia mano sapnai. Tiems kurie nori pasišaipyti iš karto atsakau- ne, aš siaubo filmų nežiūriu ir tai nėra vien mano vaizduotė.
Skaityk toliau
dvasios, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės istorijos
19.02.2019, 23:10
Mano regimos mirusiųjų dvasios
Viskas prasidėjo kai man suėjo 12 metų. Iki to laiko viskas buvo normalu, gyvenau gyvenimą kaip ir dauguma žmonių (nematant dvasių). Bet vieną vakarą susėdome su draugu virtuvėje ir pradėjom kalbėtis, kai tuomet kažkoks šešėlis atsirado už jo nugaros.
Skaityk toliau
19.02.2019, 09:15
Kas manyje gyvena?
Sveiki, nesenai sulaukiau pilnametystės ir jaučiu, kad manyje kažkas keičiasi. Gyvenau su mama visą gyvenimą, tėtis paliko. Būdavau labai irzlus vaikas, viskas netikdavo ir jausdavausi kitoks nei kiti.
Skaityk toliau
ateitis, nutikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorijos
19.02.2019, 09:10
Perspėjimas apie ateities įvykius
Sveiki, kažkaip sugalvojau papasakoti trumpą istoriją kuri nutiko man gal keletą metų atgal. Nepamenu ar rašiau šį straipsnį čia ar ne, tai parašysiu dabar.
Skaityk toliau
dvasios, dvasiu kvietimas, mistinės istorijos, nutikimai, atsitikimai
18.02.2019, 13:23
Dvasia po jos kvietimo manęs nebepaleidžia
Vieną vakarą, neturėdamos ką veikt, norėjom išsikviest dvasią. Dėja, neturėjom žvakės. Kitą rytą, paskambinau mamai ir pasakiau jog atvažiuotų manęs aplankyti ir atvežtų kartu 2 žvakes, kurios gulėjo mano stalo stalčiuj.
Skaityk toliau
« 1 2 3 4 5 ... 32 33 »