Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2015 » Liepos » 25

Mirusi senelė patvirtino - anapusinis pasaulis yra

Mano pasakojimas tiems, kurie nuolat mąsto, kas mūsų laukia po mirties... Prisipažinsiu, prieš keletą metų nuolat apie tai ir aš mąstydavau, sielodavausi - ar verta gyvenime stengtis kažko pasiekti, jeigu vis tiek viskas baigsis tuo pačiu - mirtimi. Atgulsime kapeliuose, kauleliai supus...Taip pat buvo užėjęs liūdesio metas, kai vis gailėdavau savo mirusios babytės, kurią mylėjau, jai gyvai esant pas ją atvažiuodavau, nuoširdžiai pasikalbėdavome. Vaikystėje ji nuolat džiugindavo mane savo išradingomis dovanėlėmis - riešutėliais, cukriniais grybukais, įvairiausių saldainių krepšeliais, megztomis kojinaitėmis ir pirštinėmis. Mėgdavau pas ją įsliuogti ryte į šiltus patalus ir klausytis jos sekamų pasakų.

Priekaištavau likimui, kodėl jai neleido suspėti išvysti mano vaikučių - jos proanūkių, nors mirė ji garbaus amžiaus sulauksi - 94 metų.

Po vieno tokių apmąstymų vakaro naktį susapnavau sapną. Stovių mieste kryžkelėje, aplinkui zuja mašinos.. Staiga manau, prie manęs artėja besišypsanti mano babytė. Gerokai jaunesnė, nei paskutinį kartą mačiau, šviesiais gražiais plaukais, kaip aktorė Merlyn Monro. Ji labai skuba, todėl pajuokauja: „Ach, palauk, juk lūpų dar nespėjau pasidažyti..." Skubiai dažosi ir... skuba toliau, mane palikdama. Aš labai nedrąsiai jos klausiu, nes suprantu, kad mano klausimas šią akimirką skamba visiškai absurdiškai, net nepatogu jį ištarti: „Babyte, tai pomirtinis gyvenimas ir mirusiųjų pasaulis vis dėl to yra, ar ne?“. O ji nustebusi ir net šiek tiek griežtokai, kad aš abejoju ir ją trukdau, ištaria: „Tai žinoma!“ Šie žodžiai buvo ištari labai tvirtai...

Po šio sapno tapau daug ramesnė, linksmesnė. Supratau, kad negalime trikdyti mirusiųjų savo gailiais pamąstymais, kodėl jie ne su mumis... Jie turi savo pasaulį, savo gyvenimą, o mums reikia nugyventi Žemėje savo paskirtąjį laiką, įgyti išminties, tik tuomet būsime pakviesti pas mirusius savo artimuosius.

Optimizmo visiems!

Saulė

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.05.2020 laikas 12:58 No One Needs To Be Fact Checked More Than The Mainstream Media Says Kayleigh McEnany
White House Press Secretary Kayleigh McEnany has blasted the mainstream media for their hypocrisy in complaining about President Trump’s tweets.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 12:58 Moderna’s COVID-19 Trial Volunteer Says Vaccine Left Him Sicker Than He Has Ever Been In Life
A volunteer in Moderna’s coronavirus vaccine trial has revealed that it left him the sickest he has ever been in his life — but during his CNN interview he chose not to reveal the horror he suffered because he was wary about “triggering anti-vax” people....

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 12:58 Trump ‘Terminates’ US Relationship With World Health Organization
President Trump has announced that the US is “terminating its relationship” with the World Health Organization.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 09:47 Protesters Vandalize CNN Headquarters In Atlanta

The CNN Center in Atlanta was vandalized on Friday during ongoing protests over the death of George Floyd who died at the hands of police in Minneapolis.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 09:47 Kalėdiniai sausainiai su čili pipirais. Nebuvo aštrūs
Dideliems ir mažiems labai patiko, sausainiai nebuvo aštrūs. Labai svarbu aplieti šokoladu, nes kitaip sausainiai bus kieti. Šokoladas juos suminkština ir padaro dar skanesnius. Gaminčiau dar kartą.

Skaityti daugiau