Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Lapkričio » 22

Democrat Rep Vows to Prosecute Trump for ‘Crimes Against USA’

Democrat Rep Vows to Prosecute Trump for ‘Crimes Against USA’
  • 22.11.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 333 Peržiūros
  • Aptarti

Democrat Rep. Bill Pascrell Jr. is calling for President Trump to be tried for “crimes against the United States” as soon as he “leaves office.”

Rep. Pascrell Jr. (D-NJ) says he wants Donald Trump and members of his administration to be fully investigated and prosecuted by the Department of Justice (DOJ). 

Although the election has yet to be concluded, Pascrell thinks the DOJ should initiate their investigation as soon as “President-elect Joe Biden” is “inaugurated.”

The recently re-elected Democratic congressman released a statement late Tuesday listing several fabricated examples of how he believes Trump “committed innumerable crimes against the United States.”

Bill Pascrell, Trump, News, US

“He has endangered our national security,” Pascrell’s statement reads.

“He ripped families apart. He poisoned the Census.

“He has personally profited from his office,” Pascrell added.

“He has attacked our elections and sought to throttle democracy.

“He was rightly impeached by the House of Representatives.

“He has engaged in treachery, in treason.

“He has all but given up on governing and protecting our nation and if he had a shred of dignity he would resign today.”

Foxnews.com reports: Pascrell also said that any attempt by Trump to use the president’s pardoning powers to aide his staff would be an “obstruction of justice” and the question surrounding his ability to self-pardon would be “illegal.”

The New Jersey congressman could not be reached to confirm whether or not other members of congress have said they support his measure, but Trump ally Rep. Matt Gaetz, R-Fla., condemned the move Thursday, calling it “disgusting.”

“This is now the Left’s goal – throw President Trump, his administration officials, his family and his supporters in prison,” Gaetz wrote on twitter. “This is where we are now. Disgusting.”

Pascrell, like Trump, has relied heavily on twitter to attack his opponents, calling the president a “crybaby” in a Thursday tweet to condemn Trump’s recent actions involving vote verification in Michigan.

The New Jersey congressman, who serves on the House Ways and Means Committee and has led the effort to obtain Trump’s tax returns, said the failure to investigate the president and his administration “further emboldens criminality by our national leaders and continues America down the path of lawlessness and authoritarianism.”

“There must be accountability,” he added.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau