Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Rugsėjo » 30

Detektorius Bando Įrodyti Savo Melagiena, Kaip Šalinti Papilomas

Delfi Bando Įrodyti Savo Melagiena, Kaip Šalinti Papilomas

Sveiki, pradėjau naują skyrių, kas tiesa ir kas melas. Delfis pateikė straipsnį, kuriame teigiama, kaip galima pašalinti papilomas. Tačiau, šie melo ekspertai paėmė visą straipsnį iš konteksto ir pateikė, kaip melagieną. Nuo šiol talpinsiu, jų pateiktas melagienas ir savo straipsnius kartu ir jūs galėsite patys atsirinkti, kas tiesa kas melas. Be to, noriu pabrėžti šis melo detektorius atlieka asmens persekiojimą, neleisdamas išsakyti savo asmenine nuomone, liaudies gydymo metodus, senovės gydymą, į mano blogą patekdamas per ne savo serverius, kurie yra užblokuoti.

Tokiu būdu, jie naudojasi ne savo darbo serveriais, o pasinaudoja kitais, ne darbiniais resursais... Tad, dabar visada teks talpinti dvi nuomonės, kurios bus pateiktos mano asmeninės ir pateiktos melo detektoriaus. O, kam bus įdomu, galės pasidalinti komentaruose... Taigi mano straipsnis buvo patalpintas 2020-09-23. 

Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas.

Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

- Ricinos aliejus nuo papilomų. Žmonės tvirtina, kad jis yra labai efektyvus. Gydymui prireiks ricinos aliejaus ir kantrybės, nes su šia priemone pašalinti papilomą namų sąlygomis greitai nepavyks - prireiks maždaug mėnesio.

Pašildytą aliejų (vieną ar du lašus) atsargiai įtrinti į papilomą masažuojančiais judesiais ne mažiau kaip 7 minutes 3-5 kartus per parą kasdien. Aliejaus poveikis sustiprėja, jei suvilgyti juo tamponą, dėti ant antaugos ir pritvirtinti pleistru. Laikyti 3-4 dienas.

- Mirtenių aliejus - dar viena gera priemonė nuo bjaurių antaugų. Aliejumi suvilgyti vatos diskelį ar marlės tamponą, dėti ant papilomos ir pritvirtinti pleistru. «Kompresą» keisti iki 3 kartų per parą. Po savaitės papiloma nukrinta.

Mirtenių aliejus padeda namų sąlygomis greitai atsikratyti papilomų ir intymiose kūno vietose - aliejus turi antibakterinių savybių ir nesukelia sudirginimo. Be mirtenių aliejaus, išoriškai galima naudoti tujų, levandų, citrinų aliejus. Naudoti po lašelį ant konkretaus kūno taškelio 2-3 kartus per dieną mėnesį.

- Ūkinis muilas. Sakoma, kad tai pigi priemonė, bet puikiai padeda įveikti papilomas. Jo sudėtyje yra daug natrio ir kalio druskų, kurios naikina karpas. Reikia mėnesį kasdien - prieš naktį - daryti muilo aplikacijas. Muilą storu sluoksniu dėti ant pakenkimo vietos ir pritvirtinti pleistru arba tvarsčiu.

- Siūlas arba plaukai. Jei antaugą prie pagrindo perrišti siūlu arba plauku, sutriks jos aprūpinimas krauju ir ji nukris per keletą dienų.

- Česnakas. Susmulkinti porą česnako skiltelių, sumaišyti su vaikišku kremu. 25-30 aplikacijų prieš miegą - ir papilomos neliks nė kvapo.

- Galima padaryti ir truputį kitaip. Skiltelę sutrinti, sumaišyti su miltais, kad susidarytų košelė, padaryti mažus paplotėlius. Dėti ant papilomų, laikyti 3-4 valandas, paskui nuplauti. Taip gydytis 1 mėnesį.

- Spirito ir aspirino mišinys. Paimti 50 ml spirito, 2 g aspirino, 3 lašelius jodo ir 1 g boro rūgšties. Viską sumaišyti, laikyti šaldytuve. Šiuo mišiniu kasdien patepti papilomas.

Detektorius Bando Įrodyti Savo Melagiena, Kaip Šalinti Papilomas

-    Liaudies medicina rekomenduoja gerti po 100-200 ml bulvių sulčių, likus 30 minučių iki valgio. Efektyviausios yra raudonų bulvių sultys. Jos turi būti šviežiai spaustos. Gerti ne mažiau kaip 2-3 mėnesius. Geriausia tai daryti bulviakasio pradžioje, o tai yra vasaros pradžia ir ruduo. Papilomos greitai pranyks, dažniausiai jos gali atsirasti ateityje. Kartu su bulvių sultimis naudinga gerti tulžies išsiskyrimą skatinančias vaistažoles (kiečius, debesylus, smiltyninius šlamučius, dilgėles, jonažoles, kiaulpienes, gysločius - 1 valgomąjį šaukštą žolės užpilti stikline verdančio vandens). Šią porciją padalinti į 3-4 dalis ir išgerti kartu su sultimis. Tulžies pūslės išsiskyrimą skatinančios žolės padės kepenims, kurios atlieka organizmo filtro vaidmenį.

- Jei į organizmą pateko virusas, imuniniai kūneliai padeda jį «sugauti», jis suIaikomas kepenyse ir pašalinamas. Visi šie procesai vyksta, dalyvaujant tulžiai. Sulčių ir vaistažolių vartojimo kursas - 10-15 procedūrų, paskui mėnesio pertrauka, po to su sultimis vartoti kitą tulžies išsiskyrimą skatinančią žolę. Efektas bus geresnis, antpilą prieš vartojimą pašildžius iki 40 laipsnių.

- Susmulkinti 3 nesunokusius nuvalytus graikinius riešutus, sumaišyti su 1 valgomuoju šaukštu žibalo. Turi būti grietinės konsistencijos masė. Prieš miegą storu sluoksniu patepti pažeistas vietas, pridengti plėvele, pritvirtinti pleistru, nuimti po 30 minučių. Kvapas bus nelabai geras, bet po savaitės viskas praeis.

Iš žinyno

Papilomos ant odos suaugusiems dažniausiai pasitaiko ant kaklo, pažastyse, kirkšnyse, prie akių. Taip pat papilomos pačios neišnyksta, jei imunitetas veikia gerai, be sutrikimų.

O, dabar ką jie teigia straipsnyje, kur paimtas tik viena detalė, o panaikintas visas straipsnis - "dalinasi patarimais, kaip šalinti papilomas namuose, bet jų paklausius galima prisišaukti bėdą":

Internete plinta pavojingi patarimai, kaip namuose gydyti papilomas. Viename straipsnyje netgi siūloma nepatikusią papilomą nupjauti siūlu arba plauku. Tačiau paklausius šių patarimų galima pakenkti savo sveikatai.

Liaudiškų priemonių papilomoms gydyti sąraše įrašytos tokios procedūros, kaip papilomos trynimas pašildytu ricinos aliejumi, mirtenių aliejaus kompresai, apgamo padengimas ūkiniu muilu ir pleistru, perrišimas plauku arba siūlu, siekiant sutrikdyti kraujotaką apgame, česnako miltelių kompresai ir tepimas spirito bei aspirino mišiniu.

Nors kai kurie iš išvardytų būdų prižiūrėti papilomas sveikatai nepakenks, kiti gali pridaryti daug daugiau žalos, nei estetinis dėl papilomos kylantis nepasitenkinimas. - tai jeigu nepakenks kam rašyti (paranormal.lt)?

Įtrynimai aliejumi, muilu ar spirito ir aspirino mišiniu vargu ar iš tiesų padės pašalinti papilomą. Daug didesnė tikimybė (tikimybė, tai dar nereiškia, kad tikra - paranormal.lt), kad toks papilomos šalinimo būdas tik suerzins odą, taip pat rizikuojama sukelti alerginę reakciją.

Bandant šalinti papilomas namuose pašalinama tik matoma papilomos dalis, tačiau gilesniuose odos sluoksniuose darinys lieka, atverdamas kelią infekcijai. Bandymai šalinti papilomą siūlu ar plauku gali baigtis infekcija papilomos vietoje, kraujavimu ir skausmu. Nors kartais žmonėms tokiu būdu pavyksta pašalinti mažytes papilomas, didesnių odos ataugėlių šalinimas namie gali sukelti didesnių sveikatos problemų.

Papilomų atsiradimas ar jų skaičiaus didėjimas gali būti siejamas su kitais negalavimais, pavyzdžiui, sutrikusia skydliaukės funkcija, todėl prieš nusprendus jas šalinti verčiau pasitarti su gydytoju. Galbūt reikėtų žvelgti giliau ir klausti, kodėl odos dariniai apskritai atsirado.

Papilomas saugiau šalinti nuvykus į gydymo įstaigą, kurioje šie odos dariniai šalinami inovatyviais būdais nerizikuojant savo sveikata, pavyzdžiui, lazeriu, šalčiu, elektrochirurgijos ar kiuretažo būdu.

Atsižvelgdamas į tai, kad medikai nerekomenduoja šalinti papilomų namuose, o įtrynimai namų gamybos mišiniais gali ne tik nepadėti pasiekti norimo rezultato, bet ir suerzinti odą, „Melo detektorius“ vertina liaudiškus metodus papilomoms šalinti klaidinančiais. Nepasitarus su sveikatos specialistais klaidinančiame straipsnyje pateikta informacija gali sukelti pavojų patarimus praktiškai išbandyti nusprendusiems skaitytojams.

Tai dabar parašė, tokį straipsnį, ir nusprendė, kad pateiktame straipsnyje yra netikros naujienos. Mano pateiktame straipsnyje taip pat pateikta.

Papilomos ant odos suaugusiems dažniausiai pasitaiko ant kaklo, pažastyse, kirkšnyse, prie akių. Taip pat papilomos pačios neišnyksta, jei imunitetas veikia gerai, be sutrikimų. Melo detektorius, nepateikė ne vieno fakto ir įrodymo, kad viena ar kita natūrali priemonė gali pakenkti. Informacijos šaltiniai, manęs netenkina, kur yra liaudies medicinos žinovai? Paimta tik viena pusė.... o tai tik parodo, kad yra netinkamai surinkti faktai.

Žinoma, visada reikia daryti su protu ir nedraskyti ataugų. Be to, šis pateiktas straipsnis yra rekomenduojančio pobūdžio, dėl kurio gali kreiptis pas reikalingą specialistą. Apačioje, informacijos sąlygoje yra nurodoma, kaip žmogus turi elgtis vienu ar kitu klausymų. Tai tik įrodo, kad liaudies medicina melo detektoriams netinka ir nepatinka. Žiūri į tą pusę, kas yra naudinga, o gal reikia kažką parašyti, kad parodytu fb, kad dirba.

Todėl, man svarbu, jūs mieli komentatoriai pasidalinti savo nuomone, kur teisybė, o kur apgaulė... būtinai rašykite.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 13:32 Obama Mocks Trump for Believing ‘Secret Cabals Run the World’; POTUS Hits Back
President Trump slammed Barack Obama Wednesday after the former POTUS mocked Trump for claiming that secret cabals run the world.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:32 Prince Andrew Watched and ‘Laughed’ as Child Forced To Strip on Pedo Island, Victim Claims
Prince Andrew “watched and laughed” while a little girl was forced to strip by pedophile billionaire Jeffrey Epstein, according to new allegations.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:32 Lietiniai su varške be miltų, jie tiesiog tirpsta burnoje
Itin gardūs bei švelnūs lietiniai su varške gaminami labai greitai ir lengvai. Šie lietiniai jau spėjo tapti mano mėgstamiausiais – būtinai ruošiu visoms šventėms, svečiams – jie lieka sužavėti! Blyneliai tirpsta burnoje dėka to, kad gaminami su krakmolu ir pienu....

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:22 ‘America or Trump, You Can’t Love Both’ Says Alyssa Milano
Alyssa Milano has declared that Americans have to choose between “America or Trump” because the country “can’t love both.”

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:22 Hunter Biden’s ‘Laptop From Hell’ Linked To FBI Money Laundering Investigation
Hunter Biden’s ‘laptop from hell’ is linked to an FBI money laundering investigation that started in late 2019, multiple federal officials have confirmed.

Skaityti daugiau