Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Lapkričio » 21

Detektorius Bando Įrodyti Savo Melagiena: Vištos Kiaušinis Nuo Peršalimo Ir Gripo

Detektorius Bando Įrodyti Savo Melagiena: Vištos Kiaušinis Nuo Peršali

Sveiki, dar viena melagienų ir darbo žmonių portalo nesamonė. Kuri iš nieko, bando įrodyti tiesą. Staipsnio autoriaus nematau, tai galima teigti, kad rašė tik tam, kad parašyti.

Buvau, rašęs straipsnį - Jei susirgote gripu ar peršalote – eikite prie šaldytuvo. Jums padės vištos kiaušinis. Žinoma, tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju. Tačiau, melagienos, kažkokiu būdu bando parodyti savo teisybę, tačiau jų straipsnį perskaičius, kokių neradau prieštaravimų, ar daroma žalą. Šis portalas, nurodo 2 nuorodas, kurioje apie tai iš viso nieko nerašo, nei mokslinis atliktus tyrimus, o vadovaujasi, kažkokiais dviem šaltiniais. Šiuose pateiktuose šaltiniuose aplamai, nieko nerašoma apie gydymą, bendromis frazėmis kalbama apie kiaušinius, kad tai naudingas produktas. Tad, kyla klausymas, kokiu šaltiniu darbo žmonių portalas bando įrodyti tiesą? Kai, mano visi receptai, tiesiai šviesiai yra naudojami liaudies medicinoje ir kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, mes juk kalbame ne apie vaistus.

Ką, jie teigia, aprašydami keletą receptų:

Ir nors receptuose yra imunitetui naudingų ingredientų, aklai tokiais receptais nereikėtų pasikliauti – vargu, ar „kitą dieną jums nebus kosulio ar slogos“.

Žinoma, kad gali su pirma diena nepasveikti, bet vartojant vaistus, ar galima kitą dieną būti sveikas? Plius, niekas nekalba, kad nereiktų kreiptis į gydytoja, sužinoti diagnozę.

Toliau, paima aprašymą, kas yra bronchinė astma iš portalo, ir teigia, su šaltiniais:

bronchinė astma – tai lėtinė uždegiminė kvėpavimo takų liga. Bronchų astma pasireiškia dusulio ir/ar kosulio priepuoliais ypač naktį ir paryčiais, praeinančiais savaime ar gydant. Lietuvoje bronchine astma serga apie 5 proc. Gyventojų.

Dažniausiai bronchinės astmos kaltininkai yra alergenai: dulkių erkės, plunksnos, gyvūnų plaukai, pelėsiniai grybeliai, žiedadulkės, kai kurie maisto produktai (pienas, kiaušiniai, žuvis, žemuogės ir kt.) ir vaistai (aspirinas, penicilinas ir kt.).

Retais atvejais už šį susirgimą atsakinga virusinė arba bakterinė kvėpavimo takų infekcija, rūkymas, stresas, cheminiai dirgikliai, fizinis krūvis, užterštas oras, gastroezofaginis refliuksas, bronchų ir plaučių formavimosi ypatumai, nespecifiniai klimato ir aplinkos pakitimai.

Jei bronchinę astmą jums sukelia alergenai, tai pirmiausia juos ir reikėtų pašalinti iš savo aplinkos, o ne vartoti namuose paruoštus tirpalus. Svarbiausia – nereikia užsiimti savidiagnoze ar savarankiškai imti gydyti ligą. Geriausią ligos gydymo eigą numatys gydytojas. Tad pajutę simptomus, turėtumėte kreiptis į gydytoją.

Tačiau kiaušinius tikrai dažniau turėtume valgyti – jie ne tik yra gausūs baltymų, kurie ne tik gali padėti sumažinti alergijos maistui riziką, bet ir turi daug imunitetą palaikančių maistinių medžiagų, tokių kaip cinkas.

Šaltiniai:

  • https://www.express.co.uk/life-style/health/871020/flu-symptoms-diet-cold-foods-nutrients
  • https://darbo-žmonių-portalas/seima/mityba/persalimo-ligos-isibegeja-11-maisto-produktu-kurie-gali-sustiprinti-imunine-sistema.d?id=85252255
  • https://darbo-žmonių-portalas/seima/mityba/persalimo-ligos-isibegeja-11-maisto-produktu-kurie-gali

Ir, kaip manote, tai normalus, paaiškinimas, kad galėtų teigti savo tiesą darbo žmonių portalas? Įvertinkite patys... ir komentuokite. Be to, noriu pasakyti, kad šis portalas atlieka persekiotojo ir asmeninės nuomonės formuotojo vaidmenį. Naudojasi informacija ir ją pakeičia, be savininko sutikimo. Nepaisant to, kad jų darbo serveriai yra blokuojami, iš to seka, kad jie naudojasi gauti informacija, ne darbiniais serveriais, o asmeniniais ir panašiai.

O, jei norite perskaityti darbo žmonių portale patalpinta labai išsamę analinę ieškokite pavadinimu "Neapsigaukite: ne visi internete rasti receptai padės pernakt pasveikti".

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 15:06 INTERVIEW: Jeffrey Prather lays out how Trump, the DoD and Chris Miller DEFEAT the deep state traitors and save America
Jeffrey Prather (JeffreyPrather.com) is a former DIA intelligence analyst, former DEA investigations officer, served on the B Team of special operations forces, and is now an intelligence analyst working to save America from its enemies, both foreign and domestic....

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 11:22 Virtinukai (ravioliai) su moliūgu ir rikota
Tenka pripažinti, kad mes su šeima nesame išprotėję dėl moliūgų. Bet kartas nuo karto užsinori pagaminti ir su šia daržoves. Galiu tik patikinti, kad moliūgas su rikota idealiai dera kartu, tad šie virtinukai (ravioliai) gaunasi nerealiai skanūs. Vien dėl jų verta į savo virtuvę įsileisti moliūgus d...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 11:22 UN Recruits 110,000 Social Media Influencers To Correct Online Covid Wrongthink
The United Nations has recruited more than 110,000 “social media influencers” to push “new social norms” and seek out and correct “wrong think” online.

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 11:22 Pasvalietis Antanas: „Jaučiau nuoskaudą, kad mano tėviškę nuskriaudė, ūkį paėmė“

Su 89-uosius einančiu pasvaliečiu Antanu Jankevičiumi, daugiau nei pusšimtį metų buvusiu vairavimo mokytoju ir instruktoriumi, pašnekesį pradėjome nuo jo fotografijoje užfiksuoto Lėvens upės potvynio, kai buvo užlieta net Nepriklausomybės gatvė. Tai galėję būti maždaug prieš šešis dešimtmečius, d...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 11:14 Situation Update – Nov. 27th – DoD vs. CIA firefight in Frankfurt as covert war against the deep state RAGES across the globe

At this very minute, a covert war is raging across the globe, pitting Trump’s DoD and DIA (Defense Intelligence Agency) against black hat deep state factions running the CIA.

Skaityti daugiau