Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Liepos » 19

French Pedophile Facing Firing Squad on Charges of Molesting 300 Children Found Dead In Prison Cell

French Pedophile Facing Firing Squad on Charges of Molesting 300 Child
  • 19.07.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 808 Peržiūrų
  • Aptarti

A Frenchman who was facing the death penalty by firing squad on charges of molesting more than 300 children has been found dead in his prison cell.

Francois Camille Abello, 65, was found unresponsive inside his cell at a detention centre in Jakarta on Thursday, announced police spokesman Yusri Yunus.

After three days of treatment, he was pronounced dead,‘ Yunus told reporters on Monday.

An official at National Police Hospital in Jakarta said Abello had a neck fracture, and the injury blocked the supply of oxygen.

Abello, who was known as a vicious and prolific pedophile, was arrested by police last month in a hotel in Jakarta with two underage girls in his room.

He was paraded Thursday in handcuffs wearing an orange prison shirt and black facemask at a police press conference.

Francois Camille Abello, News, World, French, Pedophile
Indonesia police wearing  face masks and protective gloves guard the Frenchman Francois Abello Camille during a press conference in Jakarta.

DailyMail report: Police said they found videos on Abello’s computer that showed him engaging in illegal sex acts with over 300 children aged between 10 and 17.

They said he would approach children and lure them with offers of work as models. Those who refused to have sex were beaten.

Abello faced life in prison, chemical castration, or even execution by firing squad if convicted on a raft of charges under Indonesia’s child protection laws.

Francois Camille Abello, News, World, French, Pedophile
Abello was facing death by firing squad or life in prison if convicted on the raft of charges – including accusations he filmed the illicit encounters – under Indonesia’s child protection laws.

The pensioner had entered Indonesia on a tourist visa several times over the past five years, according to police.

He would approach children and lure them by offering them work as models,’ Jakarta police chief Nana Sudjana told reporters.

The ones who agreed to have sex with him would get paid between 250,000 and one million rupiah ($17-70). 

Those who didn’t want to have sex would be beaten, slapped and kicked by the suspect,‘ he added. 

Video footage circulating online shows a handcuffed Camille with his head bowed as he is flanked by by 10 Indonesian police officers during a press conference. 

Police said they believed Camille had been molesting Indonesian children for years and that there may be more victims.

As many as 70,000 children are victims of sexual exploitation annually in Indonesia, according to global anti-trafficking network ECPAT International.

American fugitive Russ Medlin, wanted at home in connection with a $700 million cryptocurrency scam, was arrested in Jakarta last month on allegations he paid underaged girls to have sex with him.  

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau