Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2021 » Sausio » 1

Homeless Antifa Activists Occupy Tacoma Motel – Refuse to Leave

Homeless Antifa Activists Occupy Tacoma Motel – Refuse to Leave
  • 01.01.2021
  • 0.0 Reitingas
  • 344 Peržiūros
  • Aptarti

(Paranormal) Homeless Antifa militants who occupied a Travelodge in Tacoma, Washington on Christmas eve are now refusing to pay, and demanding that the government pay for their accommodations and turn the motel into a shelter.

(Article by Niamh Harrisc republished from NewsPunch.com)

KOMO News reports that over 40 homeless people have moved into the hotel, with no plans on paying or leaving. 

Saraacarter.com reports: Shawn Randhawa, the motel operator, told KOMO News that if the occupants continue to stay, he will be forced to shut down and lay off his employees. Protests in the parking lot have driven away most of the other paying customers, Randhawa said.

“I’ll have to lock the doors. and if the city won’t kick them out, they can have it,” he said. “I’ll shut off the water and I’m not fighting with these people. I believe there should be a law.”

A spokesperson for the Antifa group Tacoma Housing argued that they are bringing business to the hotel.

“Like most – or all – hotel owners, he’s struggling right now because of the pandemic, in fact we are bringing business to the hotel. We paid for the first night and now we’re demanding that the city and county pay for the other nights we’ve been here,’ the spokesperson said in an interview with Andy Ngo. 

“I’m just devastated,” Randhawa told The News Tribune. “Because of the protest, I have nothing else. I was barely getting through this pandemic, and now this. This Christmas, the Grinch came.”

The city’s police department has said they would like to work with the Tacoma Housing organization, rather than remove the occupants by force. 

“We’re trying to see if we can work out a resolution without having to take law enforcement action,” Police Chief Pete Fisher told The News Tribune. “We’re talking about people with medical issues, cold weather that are homeless. So we are trying to work with our neighboring agencies to see what we can do in the form of relief, relief or temporary shelter.”

Randhawa said he does not feel supported by the police or the city.

“They are keeping me hostage. No one is out to help me,” he said. “It’s complete lawlessness in the city of Fife.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau