Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Lapkričio » 3

Twitter Account Affiliated To Antifa Shares Riot Strategy Guides For US Election Fallout

Twitter Account Affiliated To Antifa Shares Riot Strategy Guides For U
  • 03.11.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 402 Peržiūros
  • Aptarti

An Antifa-affiliated Twitter account has been sharing riot strategy guides in preparation for US election fallout…. regardless of who wins

US citizens have been boarding up stores and increasing security in anticipation of protests, riots and generalchaos on the streets after Tuesday’s presidential election,

Some people are also advising their fellow citizens to stockpile a week’s worth of supplies in case of the violence on the streets. 

But as people prepare for unrest across the US, CrimethInc has been publishing riot strategy guides on Twitter.

RT reports: The self-proclaimed “decentralized anarchist collective” CrimethInc has shared a slew of instructionals covering everything from rioter fashionadvice, to first aid for protesters, including how to manage common injuries from police weapons and even how best to treat gunshot wounds.

Within the thread are specific posts relating to helmets, gas masks, goggles, how best to deploy leaf blowers and laser pointers, as well as best practices for brandishing shields and umbrellas in the face of tear gas and on-lethal police munitions. 

CrimethInc even provided a handy protest simulator for would-be anarchists to test their mettle against the authorities in a ‘choose-your-own-adventure’ game.

Of course, the CrimethInc account was quick to add a caveat for the audience, hoping for an anarchist utopia to spring up overnight and preclude the need for any post-election street violence in the extremely unlikely event that both the Democrats and Republicans suddenly decide to scrap the whole thing. 

“We hope none of this will be necessary—we hope Trump will concede the election, Biden and all the other politicians will resign, and we’ll suddenly find ourselves in a world without capitalism, white supremacy, or the state,” the post reads, before alluding to the “long fight ahead.”

Many derided the would-be revolutionaries, comparing them to children, while some complained they were exacerbating the social problems in the US, while others expressed dismay at how bad the situation has become. Many just laughed at the impending chaos. 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.02.2024 laikas 15:29 Receptai | Patiekalai Skaniausi Mieliniai blynai. Ar žinai šį receptą?
Tikros Užgavėnės turi būti su mieliniais blynais. Betgi, galima pasigaminti juos savaitgalį su grietine, uogine. Argi neskanu?

Skaityti daugiau

22.02.2024 laikas 21:28 Receptai | Patiekalai Porketa, itališkas šonines suktinis (receptas)
Turiu keletą receptų kurie lieka vis nepaskelbti. Nežinau, kas sutrukdo tai padaryti, bet tarsi tie labai geri receptai patys pasislepia arba dažnesniu atveju neturi geros nuotraukos. Ir šis atvejis ne išimtis, kai karštą porketą ...

Skaityti daugiau

22.02.2024 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Naminiai raguoliai su uogiene
Ar pamenate, kaip vaikystėje džiaugdavotės mamos ar močiutės iškeptais pyragais? Skanūs naminiai raguoliai sušildydavo rankas ir pripildydavo virtuvę maloniu aromatu.

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 22:38 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. vasario 25 d.
Finansinis horoskopas pateikia bendrą vaizdą, tačiau tikrieji rezultatai gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, tokių kaip asmeninės pastangos, investiciniai sprendimai ir ekonominės sąlygos. Antra, horoskopas yra prognozavimo menas ir neturi moksli...

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 19:15 Ateities degalai. Kodėl jie slepiami?
Henrio Fordo (Henry Ford) pažadas "auginti automobilius iš dirvos" taip ir neperžengė prototipo stadijos. "Kam naudoti miškus, kurie buvo kuriami šimtmečius, ir kasyklas, kurioms iškasti prireikė amžių, - klausė automobilių pramonės magnatas, - jei m...

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 17:38 Šio eterio energija yra beribė ir sunkiai suvokiama.

Tarpatominio eterio atradimas buvo pasirengęs pakeisti pasaulį kaip tik tuo metu, kai Amerikoje prasidėjo antroji pramonės revoliucija. Kaip ir legenda apie Niutono obuolį prieš 200 metų, šio revoliucinio elemento atradimas buvo ne kas kita, kaip ...

Skaityti daugiau