Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » ISTORIJA Kaip aš pasveikau » 2019 » Sausio » 22

Įveikęs vėžį natūraliais būdais, galiu oriai gyventi

Tomas Gulbinas – 46 m. teisininkas iš Mažeikių, dirbęs kriminalinės policijos tardytoju, vėliau – nusikaltimų tyrimų skyriais viršininku. Sėkmingai natūraliais būdais įveikė auglį, o dabar savo eksperimentais ir patirtimi dalinasi su kitais, teigdamas, jog sveikata yra brangiausias turtas.

 Auglio atsiradimą nulėmė vaikystės traumos

Vaikystėje du kartus susižalojau galvą: bėgdamas su draugu stipriai susitrenkiau kaktą, o nugriuvęs dviračiu – smilkinį, trumpam buvau praradęs sąmonę. Po to tam tikrais gyvenimo laikotarpiais man vis skaudėdavo sutrenkimų vietose. Dėl tokių galvos traumų ar sumušimų gali išsivystyti piktybinis ar nepiktybinis navikas (auglys), nes pažeidžiamos ir nutraukiamos kraujagyslės. Iš jų kraujas periodiškai išsilieja į smegenis, kur jis krešėja. Taip vystosi navikas.

Prieš 1,5 metų pradėjau jausti fizinį silpnumą, tapau mažiau darbingu. Nusprendžiau pakeisti savo valgymo įpročius. Nors neturiu žalingų įpročių, mano sveikatai nepadėjo nei kruopų, daržovių valgymas, nei badavimas, nei didesnis kiekis vandens. Anot kitų žmonių, šie požymiai buvo kraujo vėžio (lėtinės leukemijos) pradžia. Be to, nebegalėjau naudotis mobiliuoju telefonu, nebegalėjau žiūrėti televizorių, kadangi elektromagnetinės bangos sukeldavo skausmus sutrenktose galvos vietose. Įtariau, kad mano kraujyje yra vėžinių ląstelių, o taip pat – kad galvoje vystosi auglys.

Žmonės abejingi savo sveikatai iki kol rimtai nesuserga

Kraujo tyrimas patvirtino, kad galvoje turiu naviką. Mano aplinkos žmonės sirgo ar mirė ir dėl naviko, ir dėl įvairių vėžinių susirgimų. Šios ligos vadinamos nepagydomomis, sukelia didelių problemų, todėl buvau priverstas gelbėti save, savo sveikatą ir gyvybę pagal principą, jog maistas yra mūsų vaistas. Iki šiol nėra vaistų, kurie išgydo vėžines ligas, bet skelbiama labai daug įvairių maisto teorijų, kaip įveikti vėžį. Todėl pasitikėdamas savimi pradėjau ieškoti tikrųjų priežasčių, sukeliančių vėžines ligas.

Kol akis į akį nesusidūriau su grėsme savo gyvybei, tol man nebuvo tokio didelio noro išgyventi, įveikiant nepagydomą ligą – vėžį. Kol žmonės nesusiduria su sunkiomis ligomis asmeniškai, tol jie yra abejingi savo sveikatai, o ypač tai būdinga jauniems žmonėms. Taip buvo ir man.

Po skyrybų gyvenu vienas, dėl ko galėjau labiau įsiklausyti į savo kūną, po darbo ir savaitgaliais būdamas vienumoje galėjau ilgai mąstyti ir veikti savarankiškai. Sužinojęs navikų ir vėžinių ligų priežastis bei jų įveikimo būdus, vėl galiu pilnavertiškai ir oriai gyventi, naudotis mobiliuoju telefonu, ramiai žiūrėti televizorių bei mėgautis tokiomis gyvenimo smulkmenomis, kaip paprasčiausias pasivaikščiojimas gamtoje.

Auglio įveikimas vištos kiaušiniais

Neužtenka vien sužinoti naviko susidarymo priežastį. Dar reikia žinoti kaip galima jį įveikti be vaistų ir operacijų valgant tam tikrą maistą:

  1. Kietai virtas arba kietai keptas vištos kiaušinis yra ne tik kraujagyslių valiklis, stabilizuoja kraujo spaudimą (nėra insulto ar infarkto grėsmės), bet ir iš galvos ertmių išvalo kraujo krešulius, kurie vėliau pašalinami pro nosį. Todėl anksčiau į nosinę man patekdavo tam tikras kiekis kraujo ir kraujo krešulių, o gydytojai diagnozavo sinusitą ir jį operavo.
  2. Minkštai virtas arba minkštai keptas vištos kiaušinis, jo skystas ir lipnus trynys yra statybinė kraujagyslių medžiaga – glaistas, kuris galvoje ir visame kūne užaklina, užlipdo įvairių traumų metu pažeistas ir nutrauktas kraujagysles, neleisdamas kraujui patekti į kūną ir jį teršti. Taip neleidžia susidaryti navikams ir sukelti kitas ligas.
  3. Jeigu valgomi tik kietai virti arba kietai kepti vištos kiaušiniai, tai pro pažeistas atviras kraujagysles kraujas patenka į galvą ir taip jis išteka iš nosies be jokios priežasties. Kietai virto kiaušinio mineralai praplečia kraujagysles, nes jas valo, o nesant organizme minkšto kiaušinio mineralų, pažeistos kraujagyslės išlieka atviros ir pro jas išbėga kraujas. Tokiu atveju sutrenktos galvos vietos skauda, nes praplėstos galvos kraujagyslės jautriai reaguoja į įvairias elektromagnetines bangas, pvz., į televizoriaus, radijo, mikrobangų krosnelės, mobilaus interneto ar mobilaus telefono veikimą.

Ieva Vaiginytė, www.sveikuoliai.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
20.12.2024 laikas 17:05 Receptai Kalėdų antis grilyje: skonis ir tradicija susijungia
Kalėdų šventės yra puiki proga mėgautis ypatingais patiekalais, ir antis grilyje yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Šis receptas sujungia sultingą mėsą, aromatingą įdarą ir išskirtinius vaisių prieskonius, kurie suteikia unikalų...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 16:57 Receptai Marinuota skumbrė: skanus ir maistingas užkandis
Marinuota skumbrė yra ne tik skanūs, bet ir maistingi užkandžiai, kurie puikiai tinka tiek kasdieniam, tiek šventiniam stalui. Ši žuvis yra kupina omega-3 riebalų rūgščių, baltymų ir vitaminų, todėl jos įtraukimas į mitybą gali te...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 16:49 Receptai Silkė su džiovintais grybais: tradicinis lietuviškas skonis
Silkė su džiovintais grybais ir svogūnų pagardu – tai ne tik skanus, bet ir simbolinis lietuviškos virtuvės patiekalas, apjungiantis tradicijas ir modernumą. Šis receptas ypač populiarus, kai norima paruošti lengvą, tačiau sočę už...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau