Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Sausio » 23

Žibalas padejo nuo vėžio, kai negelbėjo jokie vaistai

Paula Kerner iš Australijos sirgo žarnyno vėžiu, buvo prasidėjusios metastazės. Operacijos metu jai išpjovė 75 cm žarnų. Dar kartą operuoti ligonę buvo per vėlu. Prasidėjo paralyžius. Gydytojai prognozavo, kad jai gyventi liko 2 paros.

Paralyžiuota Paula gulėjo namuose ir prisiminė vieno kareivio pasakojimą. Anot jo, Jugoslavijoje vietos gyventojai susirgę gėrė žibalą ir trynė juo kūną. Paula nusprendė pabandyti gydytis destiliuotu žibalu. Iš pradžių išgėrė 1 šaukštą. Po kelių valandų pasijuto geriau. Paralyžius susilpnėjo, atlėgo skausmas. Po trijų dienų ji pakilo iš patalo. Netrukus jau galėjo valgyti ir nevėmė. Šeštąją savaitę moteris pajuto baisų alkį, panoro daržovių, vaisių, mėsos. Netrukus sugrįžo ir prarastas svoris. Nuo to laiko Paula nebeižbijojo pragaištingos ligos, nuo kurios negelbėjo jokie vaistai.

gydymas žibalu, metastazės, žibalas, vėžys, metastazės, žibalas padeda

Pasveikusi pati, ji gydė kitus vėžiu sergančius žmones, kai jokie vaistai jiems jau nebegalėjo padėti.

PRIEŽASTYS. P. Kerner nesigilina į vėžinių susirgimų atsiradimo priežastis, ji mano, kad susergama dėl kažkokių kraujo pakitimų.

GYDYMAS. P. Kerner pataria gerti tik distiliuotą žibalą, kuris anot jos, stimuliuoja limfos kanalus ir gerina kraują. Toks žibalas padeda žmonėms, kurių jau nebegali išgelbėti operacija ar spindulių terapija. Visų svarbiausia, kad jis nesukelia šalutinių reiškinių.

Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“

Žibalas padeda sergant vėžių, kai jau prasidėjusios metastazės, cerebriniu paralyžiumi, kraujo užkrėtimu, prostatitu ir pan.

Ligoniams su neryškiais negalavimais Paula rekomenduoja gerti po 15 lašų žibalo ant gabalėlio cukraus.

Valyto žibalo naudojimas ir gydymo būdui

Žibalo ir graikinių riešutų trauktinės receptas

Vėžinių susirgimų profilaktikai ji siūlo gerti po 1 šaukštelį žibalo iš ryto ir vakare su arbata vieną kartą per 12 dienų. Arba gerti po 1-2 lašus žibalo su virintu vandeniu 2-3 kartus per dieną valgio metu. Gydymo kursas 6 savaitės. Po to reikia atlikti kraujo tyrimus.

Sunkiems ligoniams rekomenduojama gerti po šaukštelį arba šaukštą distiliuoto žibalo 1 kartą per dieną nevalgius.    

avatar
1
Kur gauti tokio distiliuoto žibalo?
avatar