Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Spalio » 29

Leaked Audio of Hunter Biden Confirms He Colluded With ‘Spy Chief of China’

Leaked Audio of Hunter Biden Confirms He Colluded With ‘Spy Chief of C
  • 29.10.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 594 Peržiūros
  • Aptarti

A bombshell audio recording of Hunter Biden has been leaked that features the former vice president’s son boasting about his business dealings with a Chinese spy, who he refers to as the “spy chief of China.”

In the recording Hunter Biden confirms collusion between himself and disgraced Chinese businessman Patrick Ho.

The clip was released by The National Pulse and consists of Hunter Biden venting about being at the receiving end of unwanted scrutiny from numerous sources.

Hunter is clearly heard complaining about a New York Times reporter “calling about my representation of Patrick Ho — the f***ing spy chief of China who started the company that my partner, who is worth $323 billion, founded and is now missing.

“The richest man in the world is missing who was my partner,” Hunter admits.

“He was missing since I last saw him in his $58 million apartment inside a $4 billion deal to build the f***ing largest f***ing LNG port in the world.”

WATCH:

Thenationalpulse.com reports: The former veep’s son also bemoans longtime business partner Devon Archer naming him and his father Joe as witnesses “in a criminal case” without notifying him.

 I get calls from my father to tell me that The New York Times is calling but my old partner Eric, who literally has done me harm for I don’t know how long, is the one taking the calls because my father will not stop sending the calls to Eric. I have another New York Times reporter calling about my representation of Patrick Ho – the fucking spy chief of China who started the company that my partner, who is worth $323 billion, founded and is now missing. The richest man in the world is missing who was my partner. He was missing since I last saw him in his $58 million apartment and signed a $4 billion deal to build the fucking largest fucking LNG port in the world. And I am receiving calls from the Southern District of New York from the U.S. Attorney himself. My best friend in business Devon has named me as a witness without telling me in a criminal case and my father without telling me.

The recording adds to the litany of e-mails and stories broken by The National Pulse about the grift of the Biden family, including yesterday’s scoop about the VP’s son using White House access in exchange for resort villa stays and artwork.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau