Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Balandžio » 9

G. Furmanavičius: ​Šią savaitę susitikau su vienu savo pažįstamu

  • 09.04.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 298 Peržiūrų
  • Aptarti

G. Furmanavičius: ​Šią savaitę susitikau su vienu savo pažįstamu

Nuotrauka: Asmeninio archyvo nuotr.

Šią savaitę susitikau su vienu savo pažįstamu. Jis gerokai jaunesnis už mane, sėkmingas verslininkas, turi gražią šeimą. Bekalbant apie viską, jis pasakė, kad jau kurį laiką nebeseka manęs socialiniuose tinkluose. Nustebau, nes buvo vienas aktyviausių mano sekėjų. Jis paaiškino, kad mano tekstai neleidžia atitrūkti nuo realybės ir mėgautis gerai besiklostančiu gyvenimu. Po to perėjome prie kitų temų, nes buvome seniai nesimatę.

Eidamas namo, prisiminiau mūsų pokalbį. Jis privertė mane susimąstyti. Gerai pagalvojus, su juo sunku nesutikti. Tekstuose, kuriais dalinuosi su jumis yra daug negatyvo, jie iš tiesų yra sudėtingi, bent jau didžioji dalis jų - tikrai. 

Leiskite paaiškinti savo poziciją. 

Mes su jumis aktyviai bendrauti pradėjome nuo pseudopandemijos įdiegimo Lietuvoje. Kelias pirmas dienas ir man buvo labai baisu, tačiau aš iš karto pradėjau ieškoti informacijos įvairiuose alternatyviuose šaltiniuose. Tai, ką pavyko rasti mane labai greitai nuramino, todėl pradėjau dalintis įvairia informacija su jumis. Moku kelias užsienio kalbas, atradau iki tol nežinotus šaltinius, todėl informacijos pradėjo atsirasti labai daug ir kasdien jos daugėjo. Kaip ir mano sekėjų. 

Noriu priminti, kad nebuvo nei vieno mano įrašo, kuriame būčiau raginęs skiepytis arba nesiskiepyti. Mano tikslas buvo labai paprastas - kad kiekvienas žmogus prieš priimdamas sprendimą, girdėtų ne tik striogas, kasiulevičius ir zemlius-balevičius, kurie kasdien ratu sukosi visose teisingose žiniasklaidose, bet ir alternatyvias nuomones. Toks ir dabar yra daugelio mano keliamų tekstų tikslas: ne aklai tikėti, tuo, kas parašyta, o abejoti ir galvoti.

Pseudopandemija buvo pradžia, o vėliau man pradėjo labai patikti ieškoti ir dalintis kitokia, nei ta vienintelė teisingoji nuomonė, informacija. 

Tą su malonumu darau jau ketvirti metai. Taip, tam reikia labai daug laiko, bet kai gaunu tiek daug gražių jūsų žinučių ar išgirstu gausybę gražių žodžių iš jūsų, kuomet užkalbinate gatvėje, man tai daryti patinka dar labiau. 

Į kolegos žodžius atkreipsiu dėmesį ir ieškosiu ne tik negatyvios informacijos, nors nesibaigiantis pozityvas ir ditirambai valdžiai ir taip gausiai sklinda iš LRT ir kitų teisingų žiniasklaidų. Laikai, kuriais mums teko laimė gyventi, nepalieka galimybės stovėti viduryje aikštės ir laukti laiko, kada galima bus prisijungti prie nugalėtojų. Mes jau dabar nugalėtojai ir mūsų gretos didėja. 

Linksmų jums šventų Velykų artimųjų apsuptyje, gražių margučių ir iki naujų susitikimų.

Autorius: G. Furmanavičiaus Facebook įrašas

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau