Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Sausio » 18

Nekeptas sluoksniuotas želė desertas su kondensuotu pienu

Nekeptas sluoksniuotas želė desertas su kondensuotu pienu

(Paranormal) Tokį želė desertą sėkmingai gali pasigaminti kiekvienas. Reikia tik šiek tiek laiko bei kantrybės. Kuo daugiau kantrybės, tuo daugiau sluoksnių galima padaryti.

Ingredientai

  • persikų skonio želė
  • braškių skonio želė
  • kivi skonio želė
  • aviečių skonių želė
  • kondensuotas pienas: 1 skardinės
  • pienas: 700 mililitrų
  • želatina: 3 valgomųjų šaukštų (+100 mililitrų vandens).

Recepto paruošimas

1. Pirmiausia želatiną užpilkite vandeniu ir palikite brinkti.

2. Kondensuotą pieną sumaišykite su pienu ir padalinkite į 3 dalis.

3. Išbrinkusią želatiną taip pat padalinkite į 3 lygias dalis.

4. Pradėkite sluoksniuoti. Nėra taip sunku, kaip gali iš pradžių pasirodyti. Tik prireikia šiek tiek laiko. Vieną dalį želatinos ištirpinkite garų vonelėje. Sumaišykite su viena dalimi pieno.

5. Pilkite į indą, kuriame gaminsite desertą. Idealiai tinka želės žiedas arba stiklinaitės. Dėkite stingti. Kadangi sluoksnis gausis pakankamai plonas, tai stingsta tikrai greitai.

6. Kitą sluoksnį ruoškite iš braškinės želė. Užpilkite karštu 400 mililitrų vandeniu, gerai išmaišykite, kad ištirptų.

7. Atvėsusią želė pilkite ant sustingusio balto sluoksnio. Palikite vėl pilnai sustingti.

8. Taip pat paruoškite ir žalią sluoksnį su kivi želė. Užpilkite karštu 400 mililitrų vandeniu, gerai išmaišykite, kad ištirptų.

9. Atvėsusią želė pilkite ant sustingusio braškinio sluoksnio.

10. Dabar dar kartą atėjo baltos želė eilė. Vieną dalį želatinos ištirpinkite garų vonelėje. Sumaišykite su viena dalimi pieno. Gerai išmaišykite.

11. Atvėsinkite ir pilkite ant kivi želės sluoksnio. Palikite stingti.

12. Ruoškite persikų skonio želė. Užpilkite karštu 400 mililitrų vandeniu, gerai išmaišykite, kad ištirptų. Atvėsusią želė pilkite ant sustingusio balto sluoksnio. Palikite dar kartą pilnai sustingti.

13. Ruoškite aviečių skonio želė. Užpilkite karštu 400 mililitrų vandeniu, gerai išmaišykite, kad ištirptų. Atvėsusią želė pilkite ant sustingusios persikų želės. Palikite dar kartą pilnai sustingti.

14. Dabar dar kartą baltos želė eilė. Paskutinę dalį želatinos ištirpinkite garų vonelėje. Sumaišykite su likusia dalimi pieno. Gerai išmaišykite. Atvėsinkite ir pilkite ant želės sluoksnio.

15. Palikite stingti. Lepinkitės!

Rekomendacija: Daugiau desertų receptų rasite: Desertai.

desertai, želė, Želė Desertas

Recepto Autorius Kviečiu į virtuvę

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.04.2021 laikas 15:22 Virta kiaušinienė su daržovėmis ir dešrelėmis
Virta kiaušinienė - skamba egzotiškai? Pirmą kartą išgirdus ir man pasirodė kažkas visiškai ne kasdieniško. O pavyko pagaminti tiesiog puikiai. Sotu, itin skanu ir norisi dar.

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 15:12 Raugas naminei juodai duonai

Žinau labai daug virtuvės šeimininkių kurios labai mėgsta kepti duoną, bet mažai iš jų kuri pati gaminasi raugą. Šiandien visiems noriu paneigti mitą, kad raugo gamyba yra itin didelio triūso reikalaujantis darbas. Visiškai ne. Reikia tik laiko, o raugas įrūgs pats.

...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 11:42 Baravykų - grybų sriuba su bulvėmis ir morkomis
Neseniai savo šaldymo kameroje atradau šaldytų baravykų. Labai ir labai apsidžiaugiau. Iškart buvau tikra, kad šeimai pagaminsiu labai skanią ir kvapnią grybų sriubą. Iki šiol gamindama niekada nenaudojau avižinių dribsnių, o šį kartą įdėjau jų kelis šaukštus, tad jie sutirštino sriubą....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 20:30 Indijoje gimė dviejų galvų ir trijų rankų vaikas
Indijos Odišos valstijoje gimė vaikas, turintis labai retą anomaliją. Tiesą sakant, pasirodė du dvyniai, turintys bendrą kūną žemiau šonkaulių.

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 19:59 Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną.

Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną. Hakeris rado informacijos apie Žemės kosminį laivyną. Įvyko, Jav, Didžiausias, Karinių, Kompiuterių, Įsilaužimas, Istorijoje, Hakeris-Autistas, Škotijos, Ieškojo, Informacijos, Nso, Ateivius

...

Skaityti daugiau