Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Balandžio » 10

Salyklinė naminė juoda duona su kefyro raugu be mielių

Salyklinė naminė juoda duona su kefyro raugu be mielių

Dar viena naujiena, visiškai netyčia pakliuvusi į mano rankas, tai miežinis salyklo koncentratas. Viskas, kas yra koncentruota, man asmeniškai automatiškai sukelia atmetimo reakciją, pirma tokia ir buvo šį kartą, kai pamačiau juodą butelaitį vienoje prieskonių parduotuvėje, besidairant alaus mielių. Pagalvojau, kad tai alaus gamybai skirtas produktas, bet kai perskaičiau etiketės turinį ir paplepėjau su pardavėja apie tai, kaip juodai jis nudažo duoną ir kokį nepakartojamą skonį suteikia jai, susigundžiau nusipirkti.

Gaminant galite naudoti dviejų skirtingų rūšių miltus, kiekvienų po vieną puodelį. Mūsų šeimai, rūgštaus skonio mėgėjams, nei cukraus nei medaus nereikia, bet tikrai galite pasaldinti, pagal savo skonį. Lygiai taip pat galite rinktis priedus - įberti moliūgų, čia arba judros sėklų į tešlą.

Ingredientai

  • miltai: 2 puodelių
  • druska: 1 arbatinio šaukštelio
  • miežinis salyklas: 1 valgomojo šaukšto
  • naminis kefyrinis raugas duonai pagal naminį receptą: viso kiekio
  • kmynai: 0,5 arbatinio šaukštelio
  • sezamo sėklos: 1 valgomojo šaukšto
  • moliūgų ir saulėgrąžų sėklų išspaustos: po 2 valgomuosius šaukštus (galima pakeisti sėlenėlėmis arba avižų dribsniais).

Recepto paruošimas

1. Iš pradžių į raugą įmaišome salyklą, tada beriame visus likusius priedus ir tešlą keliolika minučių intensyviai minkome.

2. Tada suformuojame kepaliuką ir dedame jį į kepimo formą. Kartais aš pati darau įstrižas įpjovas, kartais tiesiog perbraukiu šaukšto kotu per vidurį, šitaip kepdama duona įgyja dar ir įdomią formą.

3. Užberiame sezamo sėklas ir paliekame ramybėje, šiltoje vietoje mažiausiai 4 valandoms, kad pakiltų.

4. Po to dedame į iki 150 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepame 2 valandas. Lepinamės!

Rekomendacija: Daugiau duonos receptų rasite: Duonos receptai.

Recepto Autorius Kūmutės virtuvė

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau