Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 21

Susitikimas su paslaptinga būtybe kelyje

Sveiki, norėčiau su jumis pasidalinti savo pačio nuotykiu, neišgalvotu ir nepagražintu. Viskas ką čia parašysiu yra tikra tiesa, prisiekiu tuo.

Buvo paskutinė gruodžio diena, išvakarės Naujųjų metų. Iki 20 val vakaro praleidau laiką su šeima, po to paskambino vienas draugas ir pasiūlė važiuoti su juo pašvęsti naujųjų metų. Taigi jis pasiėmė savo panelę, ir dar viena klasiokę, kuri taip pat norėjo važiuoti kartu pas jį ir atšvęsti naujus metus.

Taigi, palydėję naujus metus, draugas ir jo panele nusprendė eiti miegoti, o jo klasiokę jau reikėjo vežti namo. Kadangi išgėręs buvau tik simboliškai, tai teko man ją parvežti. Ji gyveno mažame kaimelyje, už maždaug 10 kilometrų nuo ten kur šventėme, taigi įsėdome į mašiną ir pradėjome neilgą kelionę jos namu link.

Buvo jau maždaug apie 3 valanda nakties. Važiuojant link jos namu buvo labai daug miškingų vietovių, ir plynu lauku (kelias į Rokiškį nuo Anykščių). Nuvažiavus maždaug 8 kilometrą pro mano automobilio priekinį stiklą matėsi tiesus kelias, dešinėje buvo didelės pievos, o kairėje maždaug už 500 metrų be prasidedantis miškas. Kelio gale matėsi apie 50 metrų įkalnė,į  kurią man reikės įkilti. Besidairydamas pro langą, ir žiūrėdamas į kelią pastebėjau nuo pievų atskrendanti keistą objektą. Tai nebuvo lėkštė, ar koks mechanizmas. Tai buvo mėlynos spalvos, į mitologinę būtybę panašus paukštis, bet įdomiausia, kad jis buvo maždaug 6-7 metru ilgio ir labai keistos materijos, tarsi matyčiau vaizdą už jo, lyg butu lengvai permatomas, skaidrus, bet kartu ir pilnas melsvos spalvos. Lyg didžiulio paukščio dvasia, kuri aiškiai matosi.

Iš pradžių nepatikėjau savo akimis, ir bandžiau ranka prilaikyti savo apatini žandikaulį, kai tuo tarpu akies krašteliu pamačiau, kad toji draugo klasiokė taip pat žiūri į tą keistą didžiulį paukštį ir negali atplėšti akių. Aš į ją atsisukau, ir paklausiau, man vaidenasi, ar ir tu ji matai? Ji palinksėjo galva ir man pradėjo drebėti kojos.

Mes iš lėto važiavome link jo, nes nebuvo kur daugiau nusukti, kelias buvo tiesus, o sustoti aš labai bijojau, nes buvo tikrai baisu, kadangi tokį padarą mačiau pirmą kartą. Jis sklendė lėtai, ir buvo maždaug 10-20 metru aukštyje. Sklendė į miško pusę kirsdamas kelia, kuriuo mes važiavome. Kitaip sakant, man iki jo buvo likę koks 100 metrų, kai jis kirto kelia ir buvo tiesiai man panosei.

Automobilio nestabdžiau, prasilenkęs su juo, palydėjau jį veidrodėlyje, ir bijojau, kad mums kas nenutiktu, ir kad jis mūsų nesektų. Užkilęs į kalną dar mačiau jį sklendantį į mišką, kuriame jis pradingo.

Nuvežęs merginą, atgal grįždamas jau nieko nepamačiau, o kita dieną susitikęs su visais draugais, kartu ir ja, paklausiau dar karta ką ji matė praeitą naktį. Ji papasakojo ta pati ką aš regėjau ir taip pat nežinojo kas tai buvo.

Abu buvome labai nustebę ir kartu prislėgti nežinomybės. Jei kas žaidėte Diablo II, jame buvo toks monstras pavadinimu SPECTER, ir ji buvo galima sutikti II act, arcane sanctum regione, tai jis atrodė beveik kaip vienas prie vieno, tik tas kurį aš mačiau nemosavo sparnais, o visada sklendė tame pačiame aukštyje. Įdomu kas ten buvo, bet tas padaras tikrai nebuvo iš šio pasaulio.

Atsiuntė: Dainius

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 23:18 Legitimacy of Biden win buried by objective data

During the weeks following November 3, innumerable election experts and statistical analysts have pored over the voting data upon which former Vice President Joe Biden’s purported campaign victory ostensibly stands.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Obama, Biden helped corrupt CCP-linked coronavirus testing firm come to the U.S.

During their occupation of the White House, Barack Obama and Joe Biden gave the green light to a Chinese Communist Party (CCP)-linked corporation to establish a presence in the United States where it is now trying to peddle Wuhan coronavirus (COVID-19) testing kits on Americans.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Skeptical of voter fraud in 2020? Here’s your evidence.
Has anyone ever told you that “You can’t do it” and “You’re crazy” over and over? Perhaps they’ve told you this so many times, you’ve started to believe it yourself. This is what’s happening in our election today....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:49 10 paprastų aukštą kraujospūdį mažinančių produktų
Besiskundžiantiems padidėjusiu kraujospūdžiu ir sergantiems hipertenzija patariama vartoti produktų, kuriuose gausu kalio, nes kalis neutralizuoja žalingąjį druskos poveikį. Be to, naudinga vartoti produktų, kuriuose gausu magnio, vitamino C ir maistinių skaidulų....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:27 6 rudeniniai produktai, kurie organizme didina hemoglobino lygį

Žemas hemoglobino lygis būna todėl, kad organizme pernelyg mažai geležies. Norėdami padidinti hemoglobino lygį, rudenį gausiau vartokite sezoninių produktų.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 19:45 Kada jodas netinka gydyti skydliaukės ligas?
Jodas būtinas skydliaukės ligų profilaktikai, normaliam jos darbui, jei ji sveika.

Skaityti daugiau