Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 21

Susitikimas su paslaptinga būtybe kelyje

Sveiki, norėčiau su jumis pasidalinti savo pačio nuotykiu, neišgalvotu ir nepagražintu. Viskas ką čia parašysiu yra tikra tiesa, prisiekiu tuo.

Buvo paskutinė gruodžio diena, išvakarės Naujųjų metų. Iki 20 val vakaro praleidau laiką su šeima, po to paskambino vienas draugas ir pasiūlė važiuoti su juo pašvęsti naujųjų metų. Taigi jis pasiėmė savo panelę, ir dar viena klasiokę, kuri taip pat norėjo važiuoti kartu pas jį ir atšvęsti naujus metus.

Taigi, palydėję naujus metus, draugas ir jo panele nusprendė eiti miegoti, o jo klasiokę jau reikėjo vežti namo. Kadangi išgėręs buvau tik simboliškai, tai teko man ją parvežti. Ji gyveno mažame kaimelyje, už maždaug 10 kilometrų nuo ten kur šventėme, taigi įsėdome į mašiną ir pradėjome neilgą kelionę jos namu link.

Buvo jau maždaug apie 3 valanda nakties. Važiuojant link jos namu buvo labai daug miškingų vietovių, ir plynu lauku (kelias į Rokiškį nuo Anykščių). Nuvažiavus maždaug 8 kilometrą pro mano automobilio priekinį stiklą matėsi tiesus kelias, dešinėje buvo didelės pievos, o kairėje maždaug už 500 metrų be prasidedantis miškas. Kelio gale matėsi apie 50 metrų įkalnė,į  kurią man reikės įkilti. Besidairydamas pro langą, ir žiūrėdamas į kelią pastebėjau nuo pievų atskrendanti keistą objektą. Tai nebuvo lėkštė, ar koks mechanizmas. Tai buvo mėlynos spalvos, į mitologinę būtybę panašus paukštis, bet įdomiausia, kad jis buvo maždaug 6-7 metru ilgio ir labai keistos materijos, tarsi matyčiau vaizdą už jo, lyg butu lengvai permatomas, skaidrus, bet kartu ir pilnas melsvos spalvos. Lyg didžiulio paukščio dvasia, kuri aiškiai matosi.

Iš pradžių nepatikėjau savo akimis, ir bandžiau ranka prilaikyti savo apatini žandikaulį, kai tuo tarpu akies krašteliu pamačiau, kad toji draugo klasiokė taip pat žiūri į tą keistą didžiulį paukštį ir negali atplėšti akių. Aš į ją atsisukau, ir paklausiau, man vaidenasi, ar ir tu ji matai? Ji palinksėjo galva ir man pradėjo drebėti kojos.

Mes iš lėto važiavome link jo, nes nebuvo kur daugiau nusukti, kelias buvo tiesus, o sustoti aš labai bijojau, nes buvo tikrai baisu, kadangi tokį padarą mačiau pirmą kartą. Jis sklendė lėtai, ir buvo maždaug 10-20 metru aukštyje. Sklendė į miško pusę kirsdamas kelia, kuriuo mes važiavome. Kitaip sakant, man iki jo buvo likę koks 100 metrų, kai jis kirto kelia ir buvo tiesiai man panosei.

Automobilio nestabdžiau, prasilenkęs su juo, palydėjau jį veidrodėlyje, ir bijojau, kad mums kas nenutiktu, ir kad jis mūsų nesektų. Užkilęs į kalną dar mačiau jį sklendantį į mišką, kuriame jis pradingo.

Nuvežęs merginą, atgal grįždamas jau nieko nepamačiau, o kita dieną susitikęs su visais draugais, kartu ir ja, paklausiau dar karta ką ji matė praeitą naktį. Ji papasakojo ta pati ką aš regėjau ir taip pat nežinojo kas tai buvo.

Abu buvome labai nustebę ir kartu prislėgti nežinomybės. Jei kas žaidėte Diablo II, jame buvo toks monstras pavadinimu SPECTER, ir ji buvo galima sutikti II act, arcane sanctum regione, tai jis atrodė beveik kaip vienas prie vieno, tik tas kurį aš mačiau nemosavo sparnais, o visada sklendė tame pačiame aukštyje. Įdomu kas ten buvo, bet tas padaras tikrai nebuvo iš šio pasaulio.

Atsiuntė: Dainius

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar