Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Rugsėjo » 30

The remains of a mysterious creature with tentacles were thrown onto the island

The remains of a mysterious creature with tentacles were thrown onto t
  • 30.09.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 399 Peržiūrų
  • Aptarti

The remains of a mysterious creature, washed ashore on Whidbey Island in the US state of Washington, puzzled experts. This is reported by Livescience.

Whidbey Island resident Ron Newberry discovered a red block about a meter in size while fishing on the shores of Puget Bay. The creature with numerous tentacles was already dead. Later, the low tide carried him out to sea, but the fisherman still had pictures that he posted on Facebook and Instagram. Newberry hoped that knowledgeable people would see them and explain exactly what he found.

The photographs interested experts from the Seattle Aquarium, the University of Washington, the National Oceanic and Atmospheric Administration and the Smithsonian Institution. They agreed that they depicted a cephalopod mollusc, but rejected suggestions that it was Octopus rubescens, a common on the Pacific coast of the United States, or a deep-sea hellish vampire. Most of all, the creature resembled a little-studied seven-armed octopus.

Seven-armed octopuses have never been seen in Puget Bay or off the coast of Washington before. Most often, this species was observed in the Atlantic Ocean. The only known specimen caught in the South Pacific.

The seven-armed octopus is considered one of the largest octopus species. Their length is up to 3.5 meters. Contrary to the name, they have eight tentacles, but one of them is used for reproduction.

In 2018, it was reported that residents of Kamchatka found the remains of an unusual hairy creature on the coast. The carcass washed ashore after a strong storm near the village of Pakhachi, Olyutorsky district.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau