Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Liepos » 29

US Agency Says Face Masks Are Foiling Facial Recognition Software

US Agency Says Face Masks Are Foiling Facial Recognition Software
  • 29.07.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 447 Peržiūrų
  • Aptarti

The wearing face masks can make it much harder for facial-recognition software to identify you, according to a new study.

The study by NIST found that using face masks to protect people from spreading the coronavirus also has a second use, the breaking of facial recognition algorithms.

The Indepdendent reports: Researchers from the National Institute of Standards and Technology have found that the best facial recognition algorithms had significantly higher error rates when trying to identify someone wearing a cloth covering.

The researchers tested one-to-one matching algorithms, where a photo is compared to a different photo of the same person.

This verification method is commonly used to unlock smartphones, or check passports.

It drew digital masks onto the faces in a trove of border crossing photographs, and then compared those photos against another database of unmasked people seeking visas and other immigration benefits.

The agency says it scanned 6.2 million images of about one million people using 89 algorithms supplied by tech firms and academic labs.

While facial recognition methods usually fail to recognise a person less than one percent of the time – three times in every 1000 cases – by wearing a mask that failure rate increases to five times in every 100 cases.

The failure rate can sometimes be raised as high as 20 to 50 percent – as accurate as flipping a coin.

The researchers also found that the more of the nose the mask covers, the lower the algorithm’s accuracy, and that the shape and colour of a mask can have drastic effects.

Rounder masks reduce the rate lower, and masks that are completely black lower the algorithm’s performance more than the surgical blue ones.

“With the arrival of the pandemic, we need to understand how face recognition technology deals with masked faces,” said Mei Ngan, a NIST computer scientist and an author of the report.

“We have begun by focusing on how an algorithm developed before the pandemic might be affected by subjects wearing face masks. Later this summer, we plan to test the accuracy of algorithms that were intentionally developed with masked faces in mind.”

The mask problem is why Apple earlier this year made it easier for iPhone owners to unlock their phones without Face ID. It could also be thwarting attempts by authorities to identify individual people at Black Lives Matter protests and other gatherings.

NIST, which is a part of the Commerce Department, is working with the US Customs and Border Protection and the Department of Homeland Security’s science office to study the problem.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau