Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (1025) Komentarų: (0) (09.01.2016 - 18:45)

Didysis sprogimas - Didysis mitas! Visata.

Dabar tas pats mokslas, kuris "nužudė" Dievą, atkuria tikėjimą juo. Fizikai aptiko požymių, kad kosmosas specialiai sukurtas tam, kad jame egzistuotų gyvenimas ir sąmonė. Taip teigia Stivenas Vanbergas, fizikos Nobelio premijos laureatas.

Bandydami paaiškinti Visatos atsiradimą be kokių nors aukštesnių jėgų poveikio, mokslininkai XX amžiaus viduryje sukūrė Didžiojo sprogimo teoriją, kuri teigia, kad Visata atsirado iš ypatingo singuliaraus taško. Apie šio taško dydį galima įsivaizduoti, sprendžiant iš mokslininkų teiginių:     „Anksčiau Visata buvo tokia maža, kad netgi dabartinis atomo protonas, palyginus su ja, galėjo atrodyti kaip Mėnulis“. O taškas, iš kurio atsirado Visata, buvo dar mažesnis.

Šiame mažyčiame taške buvo sukoncentruota visa busimojo subtiliojo ir fizinio pasaulio materija. Tačiau Didžiojo sprogimo teorija nutyli apie tai, kas buvo iki jo ir dėl kokios priežasties jis įvyko. Tiesa, fizikos ir matematikos mokslų daktaras I.Tkačiovas atvirai pripažįsta: „Savaime suprantama, mes nežinome, kas buvo iš pat pradžių. Tai galėjo būti kokia nors kvantinė fluktuacija ar dar kas nors. Tačiau, greičiausiai, tai buvo kažkas labai mažų matmenų ir jame buvo mažai energijos".

Šiuo atveju labai įdomu, kokia energija sukūrė mūsų Visatą, kuri iki šiol plečiasi šviesos greičiu, o materija iš to kažko „labai mažo“ vis skrieja į visas puses.

Garsus anglų fizikas Polas Devisas savo knygoje „Superjėga“ rašo: „Jeigu pirmąją plėtimosi sekundę dalelių skriejimo greitis būtų skyrę sis nuo tikrosios reikšmės 10-18 dydžiu į vieną ar kitą pusę, tai Visata dėl gravitacinių jėgų poveikio seniai būtų kolapsavusi (susitraukusi) į pradinę „materialaus taško“ būseną arba materija joje būtų visiškai išsisklaidžiusi“. Tai reiškia, kad jėga, sukėlusi Didįjį sprogimą, buvo nepaprastai tiksliai apskaičiuota. Įdomu, kas taip paskaičiavo?

Verta paminėti pačią pirmąją Visatos plėtimosi stadiją, kuri truko vos 10-35 sekundės, pradedant nuo to momento, kai pradėjo eiti pasaulinis laikas. Per tą laiką atsiradusi iš singuliaraus taško (praktiškai, iš nieko) Visatos „užuomazga" padidėjo 10100 kartų.

Didžiojo sprogimo teorijos požiūriu, elementariosios dalelės (kurios iš tikrųjų nėra elementarios, turinčios sudėtingą struktūrą) atsirado savaime optimaliame struktūriniame-funkciniame variante. Ir tai įvyko per labai trumpą laiką. Pavyzdžiui, atsirasti andronams, leptonams ir fotonams prisireikė vos 10-10 sekundės. Remiantis fizikų skaičiavimais, maždaug tuo pačiu laiku susiformavo protonai, neutronai, elektronai, ir visos dalelės harmoningai funkcionuoja.

Tuo stebuklai dar nesibaigia. Kaip teigiama Didžiojo sprogimo teorijoje, dalelių temperatūra singuliarumo taške buvo fantastiškai aukšta - nuo 1028 iki 1032 K, o materijos tankis Visatos užgimimo metu turėjo siekti 1094 g/cm3.

Palyginimui galima pasakyti, kad pati aukščiausia temperatūra žvaigždžių gelmėse siekia 108 K, o didžiausias tankis, esantis neutroninėje žvaigždėje, siekia tik 1015 g/cm3.

Tiesa, 2010-ųjų metų spalio mėnesį buvo aptikta ypač sunki neutroninė žvaigždė, kurios dydis neviršija nedidelio miesto dydžio, o jos tankis 10-15 kartų didesnis už atomo branduolio tankį. Yra žinoma, kad atomo branduolio tankis yra 1014 g/cm3, tai aptiktosios ypač sunkio žvaigždės tankis yra 1,5 x 1015 g/cm3. Tai toli gražu neprilygsta tankiui, reikalingam atsirasti Visatai.

Kaip teigia vienas Didžiojo sprogimo šalininkas akademikas I.S. Šklovskis, tuo metu, kai Visatos laikas buvo skaičiuojamas mažytėmis sekundės dalimis, ji pati sudarė „lašą superbranduolinio skysčio, kuris dėl kažkokios priežasties perėjo į nestabilią būseną ir susprogo".

Nesprogo, nesprogo, o po to ėmė ir susprogo! Ir tai be jokio poveikio iš išorės, nes be „lašo" daugiau nieko nebuvo. Nesuprantama, kaip materija šiame laše neanihiliavo. Juk visos elementariosios dalelės visada atsiranda poroje su savo antipodais, pavyzdžiui, elektronas ir pozitronas, tačiau, turėdami priešingą krūvį ir tokią pačią masę, traukia viena kitą elektrinėmis ir gravitacinėmis jėgomis ir sunaikina viena kitą iš karto po atsiradimo.

Laše sukaupta medžiaga, esanti neįsivaizduojamo tankio (1094 g/cm3), turėjo būti sudaryta iš tokio pat materijos ir antimaterijos kiekio, kurios tokioje mažoje erdvėje negalėjo išvengti mirtino susidūrimo.

Be to, vaizduojant naujai užgimusią Visatą kaip „lašą", kyla tam tikras paradoksas. Jeigu visada kažkada buvo lašu, tai ji nėra begalinė ir amžina. Jeigu šio „lašo“ tankis buvo ypač didelis, tačiau ne begalinis, tai materijos kiekis Visatoje taip
pat nėra begalinis. O jeigu materija nėra begalinė, tai ji nėra ir amžina. O jeigu neamžina, tai reiškia, kad materija turėjo savo pradžią. Jeigu turėjo pradžią, tai reiškia, kad ją sukūrė kažkokia nemateriali jėga.

Neatsitiktinai vis daugiau mokslininkų atmeta Didžiojo sprogimo teoriją. Pavyzdžiui, astrofizikas L.M. Muchinas Didžiojo sprogimo teoriją prilygina Damoklo kardui, pakibusiam virš kosmologijos. Nobelio premijos laureatas H. Alvenas šią teoriją vadina „įžeidimu sveikam protui". O fizikos ir matematikos mokslų daktaras S.G. Fedosinas savo straipsnyje „Fundamentaliosios fizikos problemos ir galimi jų sprendimo būdai" rašo: „Mes turime visišką teisę pasakyti, kad Didžiojo sprogimo teorija pretenduoja į pačio didžiausio mito fizikos istorijoje titulą. Šios teorijos sukeliamos problemos ir teorinės minties aklavietės tokios, jog vienintelis kardinalus būdas jų atsikratyti yra pačios teorijos atsisakymas".

Tačiau Didžiojo sprogimo teorijos šalininkai ją gina visais būdais, nes nebeturi kur trauktis! Kitaip pasakius, arba reikia ginti pagarsėjusią teoriją, arba pripažinti, kad Visatą sukūrė kažkoks Aukščiausias protas pagal iš anksto ir iki smulkmenų apgalvotą programą.
Būtent tokią išvadą praėjusio amžiaus viduryje padarė dalis mokslininkų, kurie paskelbė antropijos principą: Visata dar iki savo užgimimo buvo užprogramuota tam, kad joje atsiras daiktai, gyva materija ir protingos būtybės.

Akademikas L.I. Maslovas teigia: „Iš pradžių buvo Mintis!... Mokslininkai, susivilioję idėja sužinoti Didžiojo sprogimo priežastį, turi suprasti, kad šia priežastimi arba PRADŽIŲ PRADŽIA buvo ne sprogimas, o SUTVĖRĖJO energijos impulsas!".

Fizinio vakuumo ir torsioninių laukų teorijos kūrėjas akademikas G.I. Šipovas teigia: „Aukščiausiame realybės lygmenyje pagrindinį vaidmenį vaidina „pirminė Sąmonė", veikianti kaip aktyvi pradžia - Dievas, ir kuri analitiškai neaprašoma. Be jokių išlygų Absoliučiam „Nieko" galima suteikti Sutvėrėjo ar Kūrėjo statusą, nes nuo Jo viskas prasideda... Ir šis Nieko kuria ne materiją, o planus".

Pagal antropinį principą sukurta nauja hipotezė, kuri teigia, kad Visata užgimė iš ypatingo taško, tačiau jame, skirtingai nei teigia Didžiojo sprogimo teorija, nebuvo nei materijos, nei energijos. Nieko, išskyrus įkūnytus jame idealius būsimosios Visatos principus (Dievo „planai" arba „Sutvėrėjo energijos impulsas").

Šį tašką mokslininkai vadina baltąja kosmoso skyle, Dar praėjusio amžiaus 7-ame dešimtmetyje rusų astrofizikas, fizikos ir matematikos mokslų daktaras N.A. Kozyrevas išreiškė prielaidą (ne be pagrindo), kad paraleliai mūsų Visatai egzistuoja ir kitos Visatos, o ryšys tarp jų vyksta per tunelius, kuriais yra juodosios ir baltosios kosmoso skylės. Per juodąsias skyles iš mūsų Visatos materija iškeliauja į paralelinį pasaulį, o per baltąsias skyles gaunama energija. Ortodoksinis mokslo pasaulis šią prielaidą pavadino avantiūristo kliedesiais. Tačiau šiandien požiūris į Kozyrevo teiginį yra visai kitoks,

Gali būti, kad daugelis mūsų apie baltąsias skyles praktiškai nieko negirdėjo (priešingai juodosioms skylėms). Bet kokiu atveju verta labiau pasidomėti šiuo nepaprastu Kosmoso fenomenu, leidžiančiu suprasti fizinės Visatos užgimimo procesą.

Kadangi mokslui juodosios skylės labiau žinomos, tai reikia nuo jų ir pradėti. Išsiaiškinus visa tai, mes galėsime suprasti, kaip iš baltosios skylės gimė mūsų Visata.

reklama

Šioje istorijoje: materija, visata, Kvantika, Didžiojo sprogimo teorija

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1025 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (350)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (269)

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino

paranormal.lt
5 natūralios kaukės paakių oda...

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti