Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1008) Komentarų: (0) (28.05.2016 - 15:39)

JAV sutartis su Ateiviais (1)

Visuomenė jau seniai tiki, kad didžiųjų pasaulio šalių vyriausybės, daugiausia būtent JAV, slepia gausybę faktų apie ateivius, net ir tai, kad su jais seniai pradėta kontaktuoti ir pasiekta keletas susitarimų dėl taikaus buvimo Žemei artimoje orbitoje ir net pačioje planetoje. Kokie šaltiniai platina tokias žinias ir ką jie teigia?

Lėtai ruošti visuomenę

„Vienas komiteto „Majority-12“ atstovas man pasakė, kad per ketvirtį amžiaus jie nustatė, jog Žemėje nuolat lankosi bent devynių tipų ateiviui“, - tai yra fragmentas iš sensacingo interviu, kurį 1988 m. spalio 14 d. rodė JAV televizijos kanalai. Michaelo Seligmano filme „Paslėpti NSO?“ žiūrovas galėjo išgirsti (taip, būtent išgirsti, nes daugiausia figūruoja tamsūs, neatpažįstami veidai ir pakeistas balso tembras) pokalbius su dviem žmonėmis, prisidengusiais slapyvardžiais: slaptųjų tarnybų darbuotojas Vanagas ir mokslininkas Kondoras. Šie žmonės savo gyvenime niekada nesusitiko, bet jų žodžiai itin sutapo.

JAV sutartis su Ateiviais

Vanagas: „Būna, kad apgaudinėdami savo piliečius kartu juos ir apsaugote. Vis dėlto beprasmiška nuo visuomenės slėpti keletą jau ilgą laiką daromų ufologinių tyrimų. Pavyzdžiui, bendro pobūdžio žinias ir patį faktą, kad XX amžiaus 5-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 6-ojo dešimtmečio pradžioje ateiviai iš tiesų nutūpė mūsų planetoje, ir tai, kad su jais užmezgėme tam tikrą ryšį. To tikrai nereikėtų slėpti. Nuo 6-ojo dešimtmečio pradžios JAV vyriausybė tikslingai ruošia visuomenę, bandydama išsiaiškinti, kaip ji galėtų reaguoti į šiuos ateivius ir kartu į visų ateivių problematiką. Manau, tiksliau - turbūt vyriausybė mano, kad, jeigu tokia informacija pasirodytų pamažu, visuomenė ją priimtų ramiau negu tada, kai ją pateiktumėme iš karto visą.“

Eisenhoweris ir NSO: dokumentai, faktai ir amžininkų liudijimai apie JAV prezidento ir ateivių susitarimą.

Neatmestina, kad ir pats filmas sukurtas tuo pačiu tikslu — pamažu supažindinti visuomenę su šokiruojančiu faktu, kad nežemiškos civilizacijos ne tik iš tiesų egzistuoja, bet jau seniai sėkmingai kontaktuoja su mūsų planetos vyriausybėmis. Šiame filme Kondoro slapyvardžiu prisidengęs mokslininkas (manoma, kad tai yra plazmos fizikos specialistas Robertas Collinsas iš Kertlando bazėje esančios laboratorijos) teigė: „Turime pagrindo manyti, kad tarp JAV vyriausybės ir ateivių buvo sudaryta maždaug tokio turinio sutartis: mes jūsų buvimą laikome saugiai įslaptintą, o jūs prižadate nesikišti į mūsų planetos visuomenės reikalus, be to, jums suteikiama visiška veikimo laisvė Nevados valstijoje esančiame regione, kuris žinomas kaip 51-oji zona arba Svajonių žemė. “

Kaip rimtai reikėtų įsiklausyti į šiuos žodžius ir kaip juos vertinti?

Sutartis su ateiviais

Grįžkime į 1953 metus, kai astronomai atrado kosminių ateivių objektų „flotilę“, priartėjusią prie Žemės ir skrendančią pusiaujo orbita. Tais metais JAV radarai 13 tų užfiksavo šiuos objektus 160-800 kilometrų aukštyje, taip pat užregistruoti jų tarpusavio radijo pokalbiai ir žinoma, kad JAV vyriausybė iškėlė uždavinį užmegzti su šiais objektais kontaktą.

XX amžiaus 9-ajame dešimtmetyje sensacingame referate „Slaptoji valdžia“ buvęs JAV specialiųjų tarnybų darbuotojas Williamas Cooperis teigė, kad tuomet su JAV vyriausybe kontaktavo grupė į žmones panašių ateivių iš Plejados žvaigždyno: „Ši grupė įspėjo mus apie ateivius, besisukančius virš pusiaujo, ir pasiūlė padėti skatinti mūsų protinį vystymąsi. Pagrindinis jų reikalavimas buvo išmontuoti ir sunaikinti visus mūsų atominius ginklus. Jie nesijautė pasirengę suteikti mums savo technologijų, nes mes galėtume su jomis elgtis neatsakingai, t. y. bet kurią naują technologiją panaudoti kam nors sunaikinti. Mes turime nustoti vieni kitus naikinti, nepasotinamai teršti savo planetą ir švaistyti jos gamtinius išteklius. Mes turėtume su gamta gyventi darniai.“

Svarstant šiuos žodžius nereikėtų pamiršti, kad. jie buvo pasakyti Šaltojo karo kulminacijoje, kai JAV vyriausybė manė, jog branduolinis nusiginklavimas negali būti naudingas šalies interesams, todėl pasiūlymą atmetė. Negana to, tikėdamasi didelio proveržio plėtodama savo ginkluotę, JAV vyriausybė pradėjo aktyviai siekti užmegzti radijo ryšį su ateiviais, esančiais virš pusiaujo.

Ką ir besakyti, nebloga teorija, bet pasekime faktus!

Dwightas Eisenhoweris 1954 m. vasario 20 d., amerikiečių ufologo Charleso Berlitzo duomenimis, patvirtintais nepriklausomų šaltinių, šią dieną naujasis JAV prezidentas, buvęs sąjungininkų kariuomenės vadas Antrojo pasaulinio karo pabaigoje, Dwightas Eisenhoweris visiškai slaptai lankėsi Kalifornijos oro pajėgų bazėje Edvardse, kad apžiūrėtų ten nugabentus kelis sugedusius NSO. Netrukus po jo vizito šie objektai buvo pervežti į NSO saugojimo ir tyrimo bazę Raite-Patersone, Ohajo valstijoje.

1954 m. kovo mėn. JAV Stabų vadovų komitetas pakartotinai išleido direktyvą JANAP146, kuri pirmą kartą buvo paskelbta 1951 metų rugsėjį. Šį kartą direktyvoje nurodyta, kad duomenys apie visus nežinomus objektus, įskaitant NSO, turi būti pranešti kaip pirmojo svarbos laipsnio informacija. Ypač pabrėžta, kad šie pranešimai taikomi nacionalinės apsaugos sričiai ir juos atskleidus gresia bausmė pagal įstatymą dėl šnipinėjimo. Netrukus po direktyvos buvo išduoti ir specialūs nurodymai civilinės aviacijos pilotams, draudžiantys platinti žinias apie bet kokius pastebėtus NSO.

1954 m. balandžio mėn., pasak kelių amerikiečių ufologų ir nepriklausomo prancūzų tyrinėtojo Jimmy Guieu, sėkmingai įgyvendinus 1953 metų projektą „Platonas" (užmegztas radijo ryšys su NSO), JAV Holomano bazėje įvyko pirmasis Žemės gyventojų susitikimas su humanoidų rasės atstovais, kurių flotilė laikėsi virš pusiaujo. Edvardso oro pajėgų bazėje nutūpė penki ateivių kosminiai laivai, kurių pilotai - aukštaūgiai humanoidai ilgomis nosimis ir pilka oda - pranešė atvykę iš planetos, esančios Oriono žvaigždyno raudonosios žvaigždės Betelgeizės sistemoje. Jų nykstančioje planetoje nebegalima gyventi. Ateiviai supažindino bazės techninį personalą su savo lėktuvų sandara. Pademonstravę gebėjimą dematerializuotis, visi penki laivai iš bazės išskrido. Be kariškių tuo metu dalyvavo ir keli civiliai asmenys, tarp kurių - artimas buvusio JAV prezidento Harry Trumano giminaitis.

Kitame susitikime su ateiviais Edvardso bazėje jau dalyvavo pats prezidentas Eisenhoweris.

Kitame susitikime su ateiviais Edvardso bazėje jau dalyvavo pats prezidentas D. Eisenhoweris. Kaip pirmasis, šis susitikimas taip pat buvo užfiksuotas kino juostoje, išlikusioje iki mūsų dienų. Tarp kitko,
NSO nutūpimo faktą Edvardso bazėje vėliau, 1995 metais, patvirtino amerikiečių astronautas Gordonas Cooperis.

Štai tada JAV vyriausybė su ateiviais „pasirašė“ sutartį tokiomis sąlygomis:

1. Ateiviai nesikiša į JAV vidaus reikalus ir atvirkščiai.

2. JAV ateivių buvimą laiko griežčiausioje paslaptyje.

3. Ateiviai teikia JAV savo progresyviąsias technologijas ir padeda jas plėtoti. Be to, jie nesudaro jokių kitų sutarčių su jokia kita Žemės šalimi.

4. Ateiviai turi teisę reguliariai medicininiams tyrimams pasiimti nedidelį skaičių žmonių ir stebėti jų tolimesnį vystymąsi, su sąlyga, kad šie žmonės nenukentės ir bus grąžinti atgal į paėmimo vietą, be to, jie negalės prisiminti, kas įvyko, o ateiviai reguliariai teiks vyriausybei (komitetui „Majority12“) paimtų žmonių sąrašus ir ataskaitas apie visus panašius ateivių kontaktus su planetos gyventojais.

5. JAV ir ateiviai atlieka mainus, vieni kitiems tyrimams duodami po šešiolika asmenų iš kiekvienos pusės. Kol ateiviai yra Žemėje, grupė žmonių keliauja į ateivių gimtinę. Kiekviena pusė sutarties galiojimo metu turi paskirti po vieną ambasadorių.

Sutartyje taip pat buvo numatyta keletas požeminių bazių ateivių reikmėms ir dvi bendros bazės JAV teritorijoje (Jutos, Arizonos, Kolorado, Naujosios Meksikos ir Nevados valstijose). Šios bazės buvo pradėtos statyti nedelsiant, o darbų tempas itin išaugo 1957 metais, kai Kongresas skyrė daug lėšų, neva neeilinėms prezidento slėptuvėms naujo pasaulinio karo atveju statyti.

JAV sutartis su NSO (2)

"Planetos paslaptys"

reklama

Vilnis Abelė

Šioje istorijoje: nso, Ateiviai, Edvardso bazė, Eisenhoweris, Majority-12, JAV, Sutartis

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1008 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (367)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Banano gydomosios sąvybės...

Išmeskite vaistus į šiukšlių dėžę: Šis vaisius gydo geriau nei bet kuris kitas vaistas! Kam reikalingi vaistai dabar?
paranormal.lt
Cinamonas ir medus...

Medus yra vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti. Bet tai jo savybių nekeičia. Jei norit minkšto medaus, tai atlaisvinkit dangtelį ir įstatykit indą su medumi į karštą vandenį ir jis pasidar
paranormal.lt
Candida grybelis žarnyne: kokios dietos laikytis? Kaip ...

Kur kreiptis norint nustatyti Candida albicans žarnyne? Kaip ją gydyti ir kokios dietos laikytis? Dabar vartoju „Nystatin“ ir visiškai atsisakiau cukraus, fruktozės bei kitų pakaitalų, nevalgau ir vaisių. Taip mai

paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda