Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Receptai | Patiekalai » 2023 » Sausio » 2

"Pati nustebau, kad pagaminau tik iš DVIEJŲ ingredientų": šokoladinis skanėstas prie arbatos vakarėlio (lengva pagaminti, lengva prisiminti)

Šokoladinis skanėstas prie arbatos vakarėlio
  • 02.01.2023
  • 5.0 Reitingas
  • 461 Peržiūr
  • Aptarti

"Šimtmetis gyventi, šimtmetis mokytis! Neįtikėtinai skanus ir neįprastas šokoladinis skanėstas. Pagamintas tik iš DVIEJŲ paprastų ingredientų, jis labai paprastas, greitas ir nesudėtingas.

Tai neįtikėtinai skanu ir paprasta!

Paruošimas:

Supilkite lazdyno riešutus ant sausos kepimo skardos ir padėkite juos "džiūti" į 170 laipsnių orkaitę - 7 min.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Perkelkite į lėkštę ir nulupkite lukštus.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Pienišką šokoladą sulaužykite gabalėliais, sudėkite į maišelį ir ištirpinkite mikrobangų krosnelėje arba vandens vonelėje. Užpildykite tortų formelių dugnus ištirpintu šokoladu.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Ant viršaus sudėkite paruoštus lazdyno riešutus.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Tada vėl užpilkite ištirpintu šokoladu. Šiek tiek pakratykite, kad viskas išsilygintų, tada įdėkite į šaldiklį trisdešimčiai minučių.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Išimkite iš formelių ir, jei norite, užpilkite ištirpintu juoduoju šokoladu.

skanėstai, sausainiai, riešutai, šokoladiniai skanėstai, šokoladiniai

Mėgaukitės maisto gaminimu ir nuostabaus vakaro prie arbatos!

Receptas:

  • Lazdyno riešutų - 80 gramų.
  • Pieniškas šokoladas - 200 gramų

Pagal norą

  • Juodasis šokoladas - papuošti

Ar dažnai gaminate naminius skanėstus? Rašykite komentaruose. Spauskite nykščius aukštyn ir užsiprenumeruokite mano kanalą - ačiū iš anksto!

paranormal.lt

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau