Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Receptai | Patiekalai » 2021 » Sausio » 17

Be lukšto virti kiaušiniai

Be lukšto virti kiaušiniai
  • 17.01.2021
  • 1.0 Reitingas
  • 555 Peržiūrų
  • Aptarti

(Paranormal) Tikriausiai daugelis iš Jūsų man pritars, kad kiaušiniai yra tiesiog idealus pasirinkimas pusryčiams. Nesvarbu kaip jie paruošti - kietai virti, kepti, plakti - kiekvienam pagal jo skonį. Aš pati juos mėgstu visokiausius, bet neseniai labai pamėgau be lukšto virtus kiaušinius, angliškai vadinamus "poached eggs". Tikrai beprotiškai skanu! Tai noriu ir su Jumis visais pasidalinti šiuo paprastu, bet labai geru receptu.

Ingredientai

Recepto paruošimas

1. Kiaušinius be lukšto supilkite į atskirus indelius, kad po to būtų patogiau juos suleisti į vandenį.

2. Paskrudinkite duonos riekes ir ištepkite sviestu.

3. Tuo tarpu užvirkite pasūdytą vandenį, kuriame virs kiaušiniai. Virimui geriausia būtų naudoti didesnį puodą. Kai vanduo užverda sumažinkite kaitrą iki vidutinio, kad vanduo garuotų, bet neburbuliuotų. Jeigu vanduo burbuliuos, išsisklaidys kiaušinio baltymai.

4. Atsargiai įleiskite vieną, po to kitą kiaušinį. Su samčiu arba mentele "pataisykite" kiaušinių baltymus, tai yra užverskite ant viršaus. Virkite kiaušinius 3 minutes.

5. Išvirusius kiaušinius atsargiai iškelkite ir dėkite ant paskrudintų duonos riekių. Gražesniam vaizdui kiaušinius atsargiai įpjaukite, kad pradėtų bėgti tryniai. Pabarstykite kiaušinius druska ir/ar kitais mėgstamais prieskoniais. Štai ir viskas. Skanaukite!

Rekomendacija: Daugiau kiaušinių receptų rasite: Kiaušinių receptai.

Recepto Autorius Jurgitos virtuvėlė

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

26.09.2023 laikas 20:01 Klausas Schwabas pripažįsta, kad Darbotvarkė iki 2030 m. žlunga, nes milijonai žmonių sukilo prieš naująją pasaulio tvarką
Prieš dvejus metus Klausas Schwabas (Klausas Švabas) atvirai pareiškė, kad 2030 m. Pasaulio ekonomikos forumas visiškai kontroliuos žmoniją.

Skaityti daugiau

26.09.2023 laikas 08:49 Skiepijimas "nesuteikia jokios reikšmingos apsaugos" nuo ilgo COVID: tyrimas

Naujo tyrimo išvados paneigia vyraujančią nuomonę, kad skiepai nuo COVID-19 apsaugo nuo ilgojo COVID. Tyrimo metu nustatyta, kad nors ankstesni užsikrėtimo atvejai 86 proc. sumažina ilgosios COVID riziką, skiepijimo būklė prieš užsikrėčiant COVID ...

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau