Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Rugpjūčio » 3

‘Bill Clinton Is A Pedo’ Trends At No.1 On Twitter As Two Eyewitnesses Place Clinton on Epstein’s ‘Pedo Island’

‘Bill Clinton Is A Pedo’ Trends At No.1 On Twitter As Two Eyewitnesses
  • 03.08.2020
  • 1.0 Reitingas
  • 501 Peržiūr
  • Aptarti

The hashtag #BillClintonIsAPedo went viral on Sunday, trending in the top spot on Twitter as hundreds of thousands of patriots called out the former president following the release of sealed court documents containing damning allegations that place him on Jeffrey Epstein’s notorious “Pedo Island.”

Unsealed court documents detailing Ghislaine Maxwell’s association with convicted sex offender Jeffrey Epstein contain records showing a meeting between one of the accusers, Virginia Giuffre, and her lawyers, where she spoke at length about Epstein’s private island, naming a few powerful men who allegedly visited it.

Former President Bill Clinton is one of the prominent names that have been mentioned. 

In the document, the statement by the witness reads, “Ghislaine, Emmy, and there was 2 young girls that I could identify. I never really knew them well anyways. It was just girls from New York.” She said this in response to being asked, “When you were present with Jeffrey Epstein and Bill Clinton on the Island, who else was there?” 

RELATED: Jeffrey Epstein Staffer Says Bill Clinton Told a Bare-Faced Lie About Not Visiting ‘Pedo Island’

Bill Clinton’s spokesperson Angel Urena quickly denied the allegations by Giuffre, sharing a tweet that claimed, “The story keeps changing, the facts don’t. President Clinton has never been to the island.

The denial did not convince internet users, who pointed out that Giuffre’s story hasn’t changed.

Internet users started flooding Twitter with photos of the former president with young girls, driving the hashtag #BillClintonIsAPedo all the way to the number one spot on the social media platform.

One user wrote, “#BillClintonIsAPedo Yes! Bill Clinton’s relations with underaged victims should be investigated, and the man brought to justice for whatever crimes he committed. Also, the nature of intelligence agencies and organized crime elements operation of sexual abuse rings…”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau