Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2015 » Balandžio » 11

Spauda per daug reguoja į Moniką Šalčiūtę

Tenka daug skaityti įvairių straipsnių, bet kartais jau pradeda įkyrėti tie patys veidai, tos pačios mintys, tik iš kitos pusės. Šiandiena tiesiog pastebėjau foto su antraštę Devynmetė rusaitė - it iš akies traukta mažoji Monika Šalčiūtė alfa.lt portale. Ir jau neapsikenčiau. Manau nuo šios dienos atsiras daugiau tokių straipsnius, kas mane pykdo , kaip Lietuvos piliečio ir į spauda brukami nežinia ko "nusipelnę" Lietuvos piliečiai.

Spauda per daug reguoja į Moniką Šalčiutę

Monika Šalčiūtė ir Kristina Pimenova (Socialinių tinklų nuotr.)

Kaip teigia autorė:

Pamačius rusaitės nuotraukas turbūt ne vienam kyla klausimas, kur šią gražuolę matėme anksčiau. Neilgai trukus ryškėja portretas: ilgi, kiek banguoti plaukai, vaikiškai švelnus veidas ir plačiausia šypsena – devynmetė primena socialinių tinklų žvaigždę Moniką Šalčiūtę. (alfa.lt)

O , kam tas rūpi? noriu paklausti kas čia per stebėjimai nuotraukų. Manau, ne kam rūpi tuos nuotraukos, nei kas žino , kol nebuvo paviešintos. Ir kodėl, viskas yra rašoma, tik gerąją prasme? Gal reiktu, labiau pradėti kritikuoti žmones, kad truputi nusileistu ant žemės. Kalbama apie kažkokius, drabužėlius.... Lyg, vėl pasikartosiu, kam tas yra įdomu? Gal, reikėtu Lietuvos portalams pradėti rašyti, rimtus analitinius, mokslinius, medicinos straipsnius.

Turite savo nuomone? Pasidalinkite....

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar