Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Rugpjūčio » 25

Clinton Says Biden Should Not Concede ‘Under Any Circumstances’

Clinton Says Biden Should Not Concede ‘Under Any Circumstances’
  • 25.08.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 451 Peržiūr
  • Aptarti

Hillary Clinton has urged Joe Biden not to concede the presidential race if he is trailing Donald Trump on election night.

“Joe Biden should not concede under any circumstances because I think this is going to drag out, and eventually, I do believe he will win if we don’t give an inch and if we are as focused and relentless as the other side is,” Clinton said.

RT reports: In a clip released just as the Republican National Convention was about to kick off on Monday evening, Clinton argued that if Trump emerges victorious in the November presidential contest but with a small margin, Biden should refuse to acknowledge his victory.

Instead, the former VP must brace himself for a dragged-out legal battle in which, Clinton believes, he would prevail in the end.

Clinton suggested that Trump would try to “mess up” the absentee balloting system, claiming that she was told that the GOP “had 40 lawyers challenging absentee mail-in voting” in a Michigan Republican presidential primary, suggesting that it was a rehearsal for the November election.  

To counter that, Democrats should mount a legal offensive of their own, Clinton argued.

We’ve gotta have a massive legal operation, we have to have poll workers… We have to have our own teams of people to counter the force of intimidation…

Clinton’s words drew swift pushback from the Trump campaign, which observed that by calling for Biden to refuse to accept his loss “under any circumstances,” Clinton implied that the Democrats are poised to “steal the election” to oust Trump from office.

The Republican Party’s national spokesperson, Elizabeth Harrington, called on mainstream media to step up and grill Clinton, as well as “every single Democrat,” on whether they would accept the election results, the same way they have done with Trump.

“I’m sure the media will frantically ask every single Democrat if they will accept the results of the 2020 election,” she said. “They’re literally telling us they won’t.”

Trump supporters dug up Clinton’s own tweets from before the 2016 vote, in which she described questioning the outcome of presidential elections as a “threat to democracy.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau